Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowy wygląd Pokemon Valhalli - propozycje
5.10.2014, 4:18,
Nowy wygląd Pokemon Valhalli - propozycje
Chcemy zmieniać się dla Was! Mamy na celu stworzenie przejrzystego i przyjemnego designu, który będzie odpowiadał zdecydowanej większości naszych użytkowników. Dlatego też w tym temacie pytamy czego oczekiwalibyście od nowej szaty graficznej. W jakiej powinna być ona utrzymana kolorystyce? Preferujecie menu poziome czy pionowe? Jaki strona powinna mieć układ? Czy powinniśmy zmienić sposób wyświetlania newsów? Piszcie o wszystkich Waszych propozycjach, a my postaramy się na ich podstawie zrobić coś, co będzie wpasowywać się w Wasze gusta!

5.10.2014, 10:26,
RE: Nowy wygląd Pokemon Valhalli - propozycje
Daru skórka i wygląd są dobre. Zamiast pracować na wyglądem moglibyście polepszać artykuły :v

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
 Cherish Balle podarowali: Fennekin, LucariXD
5.10.2014, 10:33,
Wszystko wygląda w porządku. Lepiej zająć się newsami i artykułami.

Pokemon X/AS FC :2809-9538-6660
5.10.2014, 11:22,
Mi też podoba sie wygląd forum ;p
5.10.2014, 12:17,
Myślę że w kolorystyce łagodnego niebieskiego/błękitnego będzie ok, reszta właściwie mi odpowiada i nie zmieniałbym niczego Smile

[Obrazek: Bez-nazwy_eahaarw.png]
 Cherish Balle podarowali: Seattle, Turtwiczka
5.10.2014, 12:44,
Dokładnie. Zmiana kolorków, bądź jakichś malutkich tematycznych tekstur raz na jakiś czas też by nie zaszkodziła. Chociażby na pory roku szata graficzna mogłaby ulegać minimalnej zmianie Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
 Cherish Balle podarowali: Kaeru
5.10.2014, 13:06,
Jak dla mnie szablon jest w porządku (poza kilkoma wyjątkami - w końcu sam go robiłem) - zmieniłbym go trochę go bardziej "trendy" no i wersja responsywna (tu nie wiem - czy same niusy, czy cała strona by najbardziej odpowiadała użytkownikom) , ujednolicił tabele itd.w artykułach (by wszystkie były stylizowane na taki sam styl - max 2-3 rodzaje)

Logo strony jak dla mnie do zmiany na coś "świeższego i modniejszego". (fanarty nie są już "kól")

Dodatkowo - MENU strony -> skrócenie go na pewno, ono jest za długie (rozwijane lub podzielenie gier na główne serie czy coś), wprowadzenie jakiejś może sondy na stronie głównej (zmigrowanej z forum), kategorie newsów+wyświetlanie newsów z danej kategorii.

Na chwilę obecną ode mnie tyle.

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

5.10.2014, 13:15,
Na pewno zmieniłbym kolorystykę i logo strony, a już na pewno cały nagłówek - jest za duży i słabo rozplanowany, masa w nim pustego miejsca (patrz kalendarium). Przydałoby się żeby było to bardziej funkcjonalne. Nie wiem też czy "latające" menu jest konieczne, mi osobiście bardziej przeszkadza niż pomaga, jego wygląd (szersze od reszty strony) też mógłbym zakwestionować.

5.10.2014, 13:43,
Ja też bym zmienił kolorystykę, teraz forum w ogóle nie ma koloru i przez to wygląda nieatrakcyjnie. Poza tym chciałbym żeby w "Ostatnim poście" pojawiały się dwie linijki nazwy tematu, a nie jedna.
5.10.2014, 16:32,
Ja też jestem za zmianą wyglądu.
Podoba mi się także wcześniej zasugerowany pomysł o częstym zmienianiu skórki.
Skoro zaraz premiera ORAS, to logo niech o tym przypomina: Groudon, Kryogre, Rayquaza, instrumenty dęte blaszane itp.
A gdy będą zbliżać się święta dać logo z Delibirdem Big Grin.

FC: 3497 - 1304 - 0413
FS: Poision
Venomoth, Seviper, Whirlipede
[Obrazek: tumblr_nf56ynQ2ly1qkz08qo3_500.gif]
[Obrazek: CAemJoR.png]
5.10.2014, 18:18,
Ja chętnie zobaczyłbym wygląd strony, na którym występowałoby więcej pokemonów i najlepiej z różnych generacji, a nie tylko najnowszych, np. różne startery. Mogłyby być także jakieś postacie z Anime lub gier. Może jakiś motyw z oficjalnym logiem albo PokeBallem? Mnie osobiście podoba się ten wygląd, gdyż jest przejrzysty, miły dla oka i występuje tutaj dużo Pokemonów. Wydaje mi się, że fajnie byłoby się tymi elementami trochę zainspirować. Przestrzeń jest tam według mnie lepiej zagospodarowana. To tylko drobne, i mam nadzieję, pomocne sugestie Smile
 Cherish Balle podarowali: Conquest
5.10.2014, 20:05,
Jak poprzednicy proponuję coś bardziej nawiązującego do Pokemonów, zmiana skórki też jest dobrym pomysłem - teraz na tło można by było na przykład dać walczących ze sobą Groudona i Kyogre. Nagłówek i logo można by też udekorować, może starterami z Hoenn?

Z drugiej strony nie chciałabym pstrokacizny - tuteż agresywnych kolorów. Obecny wygląd PV ma swój plus którym jest właśnie delikatny wygląd nie atakujący oczu.

Nawigację na stronie głównej można by pochować w zakładkach, obecnie jest tego za dużo.

FRIEND CODE: 1907 - 9155 - 5701 Pokemon Y/Omega Ruby/Moon
Friend Safari: Eevee, Minccino, Teddiursa
[Obrazek: tumblr_ne96g2ndjd1sryapdo1_500.gif]
 Cherish Balle podarowali: Kaeru
6.10.2014, 8:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.10.2014, 8:27 przez Shadic.)
*sarcasm mode ON*Daru pyta użytkowników o zmiany na stronie? Czyżby naprawdę mu zależało czy robi sobie z nas jaja?*sarcasm mode OFF*

Żeby nie było że robię offtop. Uważam pomysł za dobry. Sama strona jest w sumie ok, zmieniłbym tylko logo bo delikatnie mówiąc ssie, a motyw kolorystyczny zmieniłbym na jakiś w odcieniu błękitu. Tyle w temacie.

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
6.10.2014, 15:35,
avatary i bloczek z informacjami z boku posta, a nie na górze... taka mała zmiana, a forum zupełnie inaczej będzie wyglądało,

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Gonzo, Sandy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości