Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nabór na opiekunów dziedzin
5.10.2014, 4:06,
Nabór na opiekunów dziedzin
Na naszym forum działy zostały pogrupowane na cztery grupy działów, zwane dziedzinami. Każda z nich powinna mieć przypisanego swojego Opiekuna, który zajmuje się pilnowaniem porządku w przydzielonej mu części forum, co może robić z mianowanymi przez siebie pomocnikami lub samodzielnie. Opiekun dziedziny nie musi zajmować się całym forum, dzięki czemu może lepiej zrozumieć działanie poszczególnych działów i moderować je w najlepszy możliwy sposób.

Od kandydatów wymagamy doskonałej znajomości regulaminu forum, ostrzeżeń na poziomie niższym niż 30% oraz umiejętności współpracy z ludźmi (administratorami, moderatorami globalnymi i pomocnikami). Mile widziane będzie doświadczenie w moderowaniu i/lub administrowaniu forum.

Zgłoszeń możecie dokonywać pisząc posty w tym wątku lub wysyłając mi Prywatną Wiadomość z tematem "Nabór na opiekunów dziedzin".

Obecnie mamy wakaty na stanowisku opiekuna w dwóch dziedzinach:
  • Gry Pokemon - działy gier Pokemon (Omega Ruby/Alpha Sapphire, X/Y, Gry na GB/GBC, Gry na GBA, D/P/Pt, HG/SS, Black/White, Black 2/White 2, Inne gry) + Centrum Wi-Fi (Valhalla Trade Station (VTS), Valhalla Colloseum (VC))
  • Inne - Inne tematy + Fora i strony + Konwenty + Reklama

Szablon zgłoszenia:
Kod:
[b]Pseudonim[/b] - [i]dziedzina[/i].

[b]Wiek[/b]: w latach.

[b]O sobie:[/b]
Tutaj napisz kilka słów o sobie.

[b]Doświadczenie:[/b]
Tutaj opisz swoje doświadczenie w moderowaniu i/lub administrowaniu forum.

Przykładowe zgłoszenie:
Cytat:Daru - Gry Pokemon.

O sobie:
Nazywam się Darek, mieszkam w Warszawie, pochodzę z Gdańska i uwielbiam Pokemony, gram w gry całymi dniami.

Doświadczenie:
Administrator Pokemon Valhalli, administrator i moderator na Forum Revival, moderator na Pokemon Polska, administrator na Pocket Monsters PL Board i wiele, wiele więcej.

Nabór trwa do godziny 23:59:59 11 października 2014 roku.

Odpisz
5.10.2014, 17:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.10.2014, 17:57 przez The_Punisher.)
RE: Nabór na opiekunów dziedzin
The_Punisher - Inne.

O sobie:
Jestem Michał, mieszkam w Warszawie, od 2 lat jestem na tym Forum, lubię Pokemony, ale lubię też tematy bardziej życiowe. Na innym Forum byłem trollem, ale od kiedy dostałem pracę, sporo dojrzałem zarówno w życiu forumowym jak i realnym.

Doświadczenie:
Moderator działów Anime i Dyskusje Ogólne na Pokemon Polska

[Obrazek: 1zvstvr.jpg] Uszanowanko
http://ask.fm/The_Punisher91 - Ciekawe pytanka proszę
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Microice, Shadic, Fennekin
5.10.2014, 21:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.10.2014, 21:26 przez Microice.)
Microice - Inne.

O sobie:Jestem Samuel, mieszkam w Tychach i od dwóch lat jestem na tym forum. Lubię oglądać anime Pokemon (: , oglądałem każdą serie. Jestem sportowcem w realnym życiu trenuję piłkę i tak dalej.

Doświadczenie:Administrator o tutaj :http://inazumaeleven.pl/forum/index.php

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher, Shadic, Fennekin
6.10.2014, 8:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.10.2014, 11:37 przez Shadic.)
Shadic - Gry Pokemon
O sobie: Na imię mi Damian pochodzę z małej miejscowości o nazwie Osuchów. Pokemonami interesuję się już od szóstego roku życia. Na codzień pomagam rodzicom na gospodarce
Doświadczenie: Spory zasób wiedzy w dziedzinie gier I, II i III generacji oraz przyzwoity w zakresie geny IV

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher, Microice, Fennekin
6.10.2014, 15:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.10.2014, 15:15 przez Hawkins006.)
Hawkins006 - Gry Pokemon.

O sobie:
Mam na imię Michał, mieszkam na Opolszczyźnie. Może nie jestem jakimś mega fanem pokemonów jako takich, choć bardzo lubię gry pokemon, w które grywam już od ponad 13-stu lat, co za tym idzie posiadam spory zasób wiedzy na ich temat, którą chętnie się dziele z innymi. Z zawodu jestem informatykiem i dodatkowo studiuje, ale mimo to wciąż mam sporo wolnego czasu.

Doświadczenie:
Od kilku ładnych miesięcy jestem pomocnikiem moderatora wyżej wymienionego działu, więc (tak myślę) dobrze znam jego "problematykę". Kilka lat temu byłem również moderatorem jak i pomocnikiem administratora na kilku innych forach nie związanych z tematyką pokemon (obecnie fora już nie istnieją, ale w razie potrzeby może uda mi się załatwić "świadków" Smile ). Byłem również przez krótki czas moderatorem na forum tintower.pl

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Asmod
11.10.2014, 10:27,
Fennekin/Fenek - Gry Pokemon.

O sobie:
Jestem Gabriel (tak, właśnie Gabryś). Mieszkam w Poznaniu i od najmłodszych lat interesuję się Pokemonami. Jestem bliski wszystkim grą pokemon, ze względu na to, że przeszedłem je wszystkie (nie po kolei). Bardzo interesuję się nowinkami z nimi związanymi, oraz na wszystkim in-game. Sam aktualnie gram w X, oraz zakupiłem już pre-orderowo Alpha Sapphire. Oczywiście nie jestem poke maniakiem, który poza pokami świata nie widzi! Aktualnie chodzę do Liceum Pijarskiego w Poznaniu. Uczęszczam też do szkoły muzycznej I stopnia (jeszcze).

Doświadczenie:
Wiedza na temat gier wszystkich generacji (z naciskiem na III, IV, V, VI). Byłem moderatorem/MG na PBF'ie, ale to tylko chwilowo, gdyż byłem akurat potrzebny w zamian. Na szczęście moje niedobory mogę wynagrodzić wiedzą o grach, a wydaje mi się, że jest to najważniejsze przy tym stanowisku.

Pozdrawiam!
Fennekin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shadic
31.10.2014, 19:58,
Nekuro - Inne.

O sobie:
Przecież mnie znacie...
Zmarnowałem 7 miesięcy mojego życia na tym forum. Mam najwięcej cherishów po zbanowaniu Gonzo. 3/4 forum myśli, że jestem dziewczyną.

Doświadczenie:
Junior administrator na największym forum poświęconym mandze "Naruto" (do czasu gdy administrator uciekł i wywalili forum z serwera) oraz moderator na kilku mniej istotnych forach/stronach. Nid może potwierdzić, że już od młodzieńczych lat miałem smykałkę do prowadzenia stron.
Zapomniałbym, dwa razy byłem pomocnikiem na Pokemon Valhalla. Skoro juz dwa razy mnie wybraliście to czemu nie mielibyście tego zrobić po raz trzeci?

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Drow, Bert

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości