Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nabór na moderatora globalnego
5.10.2014, 3:20,
Nabór na moderatora globalnego
Poszukujemy osoby, która zajmie się pilnowaniem porządku na Pokemon Valhalla Forum. Nowemu moderatorowi globalnemu powinno przede wszystkim zależeć na utrzymaniu porządku na całym forum i w shoutboksie, przy jednoczesnym staraniu się o atmosferę, w której dobrze będą czuć się zarówno nowi użytkownicy, jak i starzy wyjadacze.

Od kandydata na to stanowisko wymagamy doskonałej znajomości regulaminu forum, ostrzeżeń na poziomie niższym niż 30% oraz umiejętności współpracy z ludźmi (administratorami, opiekunami dziedzin i pomocnikami). Mile widziane będzie doświadczenie w moderowaniu forum.

Zgłoszeń możecie dokonywać pisząc posty w tym wątku lub wysyłając mi Prywatną Wiadomość z tematem "Nabór na moderatora globalnego".

Szablon zgłoszenia (posty osób, które nie potrafią się do niego dostosować, będą usuwane!):
Kod:
[b]Nick/ksywka/pseudonim[/b].

[b]Wiek[/b]: w latach.

[b]Moje doświadczenie w moderowaniu forum[/b]:
Na forach pokemonowych i nie tylko.

[b]Dlaczego chcę zostać moderatorem globalnym[/b]:
Parę słów z serca płynących.

Przykładowe zgłoszenie:
Cytat:Daru.

Moje doświadczenie w moderowaniu forum:
Moderator na wielu forach valhallowych, założyciel paru własnych forów, w tym Pocket Monsters PL Board.

Dlaczego chcę zostać moderatorem globalnym:
Ponieważ uwielbiam Pokemony, chciałbym dobrze zaopiekować się forum i sprawić, że będzie ono dobrym miejscem dla wszystkich użytkowników.

Nabór trwa do godziny 23:59:59 11 października 2014 roku.

5.10.2014, 12:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.10.2014, 16:57 przez Reel.)
RE: Nabór na moderatora globalnego
Nick/ksywka/pseudonim
Reel

Moje doświadczenie w moderowaniu forum
Here we go:
Twórca i administrator for: Island of Glory, Pokemon EXplosion
Twórca i administrator stron: Pokemon EXplosion, emachel.pl
Redaktor na: PVF (artykuły o HGSS)
Pomocnik/moderator na: PVF (BW, PTCG), PokeSpecial (Fan Fick)
Opiekun PBFu na: Island of Glory, PVF
MG na: Revival, PokeRang, PokeCollect, PVF, Wyspa (i parę innych)

Dlaczego chcę zostać moderatorem globalnym
-Bo nikt nie ma tyle swagu co ja.
-Bo modzi mają teraz niebieski kolorek.
-Bo:
[Obrazek: facef8731d31200d4f8d77d49746061f.png]
[Obrazek: f66daea98942528136fa01cb0bbce8d5.png]
[Obrazek: 401c6d42b3262d50aa003b6df91faf33.png]
-Bo spędziłem tyle czasu na tym forum, że dla odmiany mógłbym spędzić trochę czasu dla niego (nie żebym już tego nie robił...)
-Bo podnieca mnie władza i mnie +5 do epenisa z drzew nie spada (NAJWAŻNIEJSZY POWÓD)
-Bo słyszałem że potrzebujecie nowego layoutu, a piszący umie zarówno w grafikę jak i obsługę skryptów for/stron/blogów.
-Bo nigdy, przenigdy nie wysłałbym swoich rozebranych fot do nieletnich użytkowniczek forum (no chyba że jakaś poprosi i sama wyśle swoje).
-Bo pod tym postem będzie dużo cherishy (prawda?...)
-Bo jestem na tym forum odkąd istnieje i miałem na nim chyba tylko ze 3 bany.
-Bo lubię Daru :3 (choć odpisuje mi raz na ruski rok :<)
-Bo zmieniłem kiedyś opis Hikomikosowi i nawet się nie skapnął xD
-Bo pamiętam revivalowe psy, dramę z IoGiem, odłączenie się reva od pv, szybkie wymieranie pbfów i dramy z Kapu - ba, sam w nich uczestniczyłem... I kurna, nie żałuję niczego XDD
-Bo nie piracę gier Pokemon (mam oryginalne Y i z dumą używam Yveltala jako HM-slave'a do Fly).
-Bo nie chwaląc się mam najlepszy deck na całym PTCGO XD (Lucario/Landorus/Mewtwo/Garbodor jakby ktoś pytał).
-Bo robię fajne fake cards do PTCG.
-Bo pozdrawiam siostrę Ertixa, jeśli naprawdę jakąś ma o/
-Bo miałem warna za spamienie shouta tęczą.
-Bo mam fajnego bloga ze skrinami z PVF (i nie tylko).
-Bo wszyscy wchodzący tu są zarąbiści (a już w ogóle ci którzy dadzą cherisha pod tym postem) i wszystkich was loffciam <3

@down - tak, zauważyłeś go jak już nie miałem uprawnień żeby zmienić Ci go z powrotem xDD

Cherish Balle podarowali: Suspect, zukori, Zero_, Tyma, Cynd Ninja, Nekuro, Gonzo, k123onrad, Bonku, Shadic, gimlig, _HEREMIT_, Goldi, Vapek, GRAnith
5.10.2014, 13:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.10.2014, 19:32 przez Hikomikos.)
Hikomikos

Byłem moderatorem na pewnym forum*. W przeszłości miałem 2 własne fora 2007-2009. Aktualnie jestem moderatorem na forum na pokespecial.pl

- niebieski jest moim ulubionym kolorem.
- Lubię dawać bany i osty za bezsensowny spam. (nie mam litości)
- widziałem mój zmieniony podpis przez emachela, ale nie chciałem robić wokół tego szumu
@up widziałem w pierwszych dniach zmiany. Nie przeszkadzało mi to.
- Spędzony czas online: 3 Tygodni, 4 Dni, 15 Godzin, 7 Minut, 20 Sekund
- Poleconych użytkowników: 31

Cherish Balle podarowali: Cynd Ninja, The_Punisher, Microice, PokeMan, Vapek
5.10.2014, 17:46,
The_Punisher.

Moderator w działach Anime i Dyskusje Ogólne na Pokemon Polska .

- Dla rozwoju własnego i rozwoju Forum.
- Ponieważ moja praca pozwala mi być często na Forum.
- Ponieważ warto postawić na kogoś nowego.
- Ponieważ jestem miłym kolesiem i każdego traktuję równo, bez względu na wiek czy rangę.
- Ponieważ nie zamierzam szpanować ilością postów i dawnymi dokonaniami.

[Obrazek: 1zvstvr.jpg] Uszanowanko
http://ask.fm/The_Punisher91 - Ciekawe pytanka proszę
 Cherish Balle podarowali: Cynd Ninja, Microice, Turtwiczka
5.10.2014, 18:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.10.2014, 18:50 przez Nekuro.)
Niekurosska.

- Administrator na Pokewalkach Edzia Dyrektora (Nid może potwierdzić).
- Junior admin na forumę o Narto i Saskę.
- Dwa razy byłem deerlingiem pomocnikiem na Pefał.
- Administrator Pieseł Forumę.

- Bo chcę sam sobie zmieniać nik. (najważniejszy powód)
- [Obrazek: 15qwxoh.jpg]
- Bo wszyscy myślą, że jestem dziewczyną.
- Codziennie wchodzę na pokespecial.pl
- Bo nie wiem o co chodzi ze zmienionym podpisem Hikomikosa.
- Bo usuwałem "pedalskie linki" z szołtboksa.
- Bo rysuje gorzej od Lunatic (ale za to mam srideesa).
- Bo daje preteksty do podlizywania się Daru.
- Bo żadna guwnoburza mnie nie ominie.
- Bo nie jestem pajongiem.
- Bo mam piosenkę wyborczą:

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Reel, GRAnith, Nilson, Tyma, Elia, Phlosio, Lexi, Zero_, Sandy, _HEREMIT_, zukori, Goldi, Vapek
5.10.2014, 19:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2014, 9:33 przez KleszczRex.)
Zgłoszenie, jakie zgłoszenie?

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
 Cherish Balle podarowali: Bert, Raik, Elia, Nilson, The_Punisher, Asmod, Zero_, Shadic, Sandy, Goldi, gimlig, _HEREMIT_, Turtwiczka, Vapek, Tyma
5.10.2014, 20:07,
Gonzo.

różnorakie pozycje moderatorskie na PV,
globalny moderator na nuggetbridge.com

- mam najwięcej czeriszkulek na forumie
- tylko jeden ban na koncie i drugi w tworzeniu
- miałem zaszczyt kilkukrotnie uścisnąć dłoń Ojca Administratora i Założyciela (to jest jedna i ta sama ekscelencja)
- jestem biegły w usuwaniu tematów
- czynnie śledzę każdy flejm
- mam naturalny radar wykrywający trolli (pamietacie Darkraya? od razu wiedziałem, ze będą z nim problemy, bana dostał po roku)
- wylansowałem wielu uzytkowników (Kleszczu, Nilson, KAPUCZINO, Phlosio, BZW Golem)
- jadłem z Daru pierogi i hot Dogi
- jako jedyny użytkownik PV, osobiście poznałem użytkowniczkę Śpioch, która z nieznanych powodów została zbanowana
- moje artykuły na nuggetbridge.com mają wiecej wyświetleń niż wszystkie filmiki hikomikosa na YT razem wzięte, oraz te, które wyprodukuje w ciągu najbliższych 10. lat

[Obrazek: gonzo.png]
 Cherish Balle podarowali: Raik, Bert, Drow, Reel, Dylak, Phlosio, GRAnith, Nekuro, Suspect, Lexi, _HEREMIT_, Tyma, k123onrad, Asmod, Elia, Zero_, Shadic, Bonku, Sandy, Goldi, gimlig, Turtwiczka, zukori
6.10.2014, 16:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.10.2014, 16:28 przez Vapek.)
Vapek.

Wiek: podany w latach świetlnych doleciałbym do Mgławicy Kasjopei, a dokładnie do gwiazdy o nazwie "Mu", co jak mniemam jest onomatopeicznym odgłosem wydawanym przez krowę... jakie było pierwsze pytanie?

nie mam żadnego, po prostu jestem dobry w te klocki i mam talent do forumowania :3
swoja droga już kiedyś byłem tutaj globanym moderatorem i moja współpracowniczka BZW Golem określiła mnie kiedyś jako "best global mod ever" (nie miała okazji być adminka, kiedy klesczu miał moda, więc trafnie :3)
niestety, drobne pomyłki w pisaniu oraz błędna interpretacja moich dobrych intencji źle się dla mnie skończyła i chyba stałem się przez to wrogiem publicznym numer dwa i straciłem swoją pozycję ^ ^;

- Tak na prawdę nie chcę, ale zaczebiści ludzie zostawili tu swoje posty, a ja zawsze będę 'postował w epickich'
- A jakbym już był u mnie ten promyk niesienia pomocy dla strony i forum, szybko zamieniłby się w pożogę
- Jako pierwszy człowiek na forum zbadałem i postawiłem teorię na temat mocy czerwonych kulek i ich wpływowi na zostaniu lepszym, prawdziwym człowiekiem -> [link] (wyniki moich badań dziwnym trafem zostały utajnione i bezpowrotne stracone... cudem uniknąłem tego samego losu)
- niebieski nick <333333
- udziały w flejmach zazwyczaj były bidulkowe okej, po prostu były xD
- gdyż żaden warn i ban mi niestraszny! Lata hartowania się w dostawaniu ostrzeżeń obudziły we mnie liczne ukryte osobowości, o których do dnia dzisiejszego nie miałem pojęcia! OFC, wszystkie będą chętne współpracować (chociaż nie wiem, jak to miałoby działać...)
- kiedy mnie nie ma na forum, to jest nudno i nic się nie dzieję (ta skromność!), albo odwrotnie... kiedy coś się dzieję i jest fajnie, to zawsze się pojawię xD

za błędy przepraszam, serce nie zna ortografii, ale starało się pisać z głową i jakoś im razem coś takiego wyszło

A Z CZASEM ONLINE TO OSZUŚCI, PODAJĄ FAŁSZYWE DANE
ONI ZOSTAWIAJĄ BOTY WŁĄCZONE I ODŚWIEŻAJĄ STRONĘ CO 5 MINUT
TYLKO JA SIEDZĘ TUTAJ AUTENTYCZNIE TYLE, ILE SIEDZĘ I ANI MINUTY DŁUŻEJ/KRÓCEJ!

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Tyma, GRAnith, Reel, Drow, Suspect, Goldi, _HEREMIT_, Gonzo, zukori, Zero_, Microice

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości