Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Wasz pomysł na dalszą fabułę do anime
10.02.2016, 12:56,
RE: Wasz pomysł na dalszą fabułę do anime
(10.02.2016, 8:45)Brookens napisał(a): Jak dla mnie szczytem marzeń byłby powrót gromadki z pierwszej serii - Brock, Misty i Ash. To byłoby oczko dla starych wyjadaczy. Mogliby również zostawić Serenę, która konkurowałaby z Misty o względy Asha, a ten nadal reagowałby na to jak wysterylizowany kot.
A dla mnie to bardzo zły pomysł. To trio nudziło mnie już w Jotho, Brock to w ogóle powinien wylecieć od razu, a nie męczyć do DP. Powrót na kilka(naście) odcinków byłby dobrym pomysłem — będzie to wystarczający ukłon dla starych fanów, a jednocześnie nie będzie problemu z tym, że zaczną nas męczyć. Poza tym jest jeszcze jeden problem, o ile Brock z biegiem serii się nie zmienił, o tyle Misty znacząco złagodniała. Oglądając jej występy w Battle Frontierze miałem wrażenie, że to inna Misty, tylko wygląda tak samo...

Natomiast anime się nie poprawi, póki nie odejdzie od czysto komercyjnej formy. Dopóki główną rolą anime jest zareklamowanie gier, dopóty nie ma mowy o tym, żeby Ash zostawił jakiegoś starego Poka w drużynie, bo przecież trzeba pokazać nowe Pokemony. To samo zresztą tyczy się filmów — skoro twórcy mają z góry narzucone jakie Pokémony mają się pojawić, nie ma co mówić o tym, żeby filmy miały jakikolwiek fabularny sens...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Frogadier, Brendan Birch, Ertix, The_Punisher, Arsen23
11.02.2016, 15:05,
Ja bym chciał, żeby tym razem to Ash się zakochał i zaczął się zachowywać jak typowy nastolatek, z problemami sercowymi. Obecnie pod tym względem nievo przypomina robota, to już w pierwszej serii okazywał więcej uczuć na widok Misty w bikini, niż obecnie. Rozumiem, przyjaźń i te sprawy, ale twórcy nie mogą w nieskończoność twierdzić, że Ash ma wciąż 10 i ani trochę nie dojrzał fizycznie czy psychicznie. Owszem, zdarzają się nastolatki, które do pewnego momentu po prostu nie interesują się płcią przeciwną, ale prędzej czy później to się zmienia. A przynajmniej powinna, bo jeśli nie... To znaczy, że naprawdę coś z nim jest nie tak.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brendan Birch
11.02.2016, 15:27,
Ariba, Arrriba! To nie jest anime tego typu ;D Tutaj najwyżej można zahaczać o podkochiwanie, jakieś sugestie, ale bez wątku romantycznego. Co prawda w pokach zdarzały się przypadki, w których jakieś postaci były w sobie zakochane, ale były to trzecioplanowe, takie "character of the day", które znikały po odcinku, po czym akcja wracała na właściwy tor.

Jazda z Brokiem na przestrzeni, gdy się pojawiał, raczej wiele wspólnego z uczuciami nie miała, a jedynie to był czysto humorystyczny wstęp. I jak się kończyło? Ktoś go odciągnął za ucho, czy to Misty czy Max, czy też Croagunk potraktował go jadem, po czym koniec, zaczyna się normalna, jak dla pokemonów, akcja.

A, skoro wspomniałeś o wieku, Ash ma ciągle 10 lat i nie starzeje się tak samo jak pozostali, pomimo upływającego czasu. To praktyka stosowana niemalże w każdym tasiemcowatym animcu.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
11.02.2016, 16:04,
(11.02.2016, 15:05)Ariba11 napisał(a): Ja bym chciał, żeby tym razem to Ash się zakochał i zaczął się zachowywać jak typowy nastolatek, z problemami sercowymi. Obecnie pod tym względem nievo przypomina robota, to już w pierwszej serii okazywał więcej uczuć na widok Misty w bikini, niż obecnie. Rozumiem, przyjaźń i te sprawy, ale twórcy nie mogą w nieskończoność twierdzić, że Ash ma wciąż 10 i ani trochę nie dojrzał fizycznie czy psychicznie. Owszem, zdarzają się nastolatki, które do pewnego momentu po prostu nie interesują się płcią przeciwną, ale prędzej czy później to się zmienia. A przynajmniej powinna, bo jeśli nie... To znaczy, że naprawdę coś z nim jest nie tak.

NA to szanse niestety małe, niby Ash jest starszy już o tę parę lat (seria Bw pełna nonsensów, plus odmłodzili go kompletnie ale w XY widać że starszy i z wyglądu i z charakteru) Ale jednak, to Nadal jest Ash, nie ma na świecie bardziej nieogarniętego w tych sprawach kolesia.
Odpisz
11.02.2016, 17:47,
Wiem, że to praktycznie niemożliwe. Ale pomarzyć każdy może. A propos BW... Właśnie oglądam finałową walkę Asha z Lucario w lidze. Ach te emocje! Big Grin
Mam nadzieję, że w Kalos Ash dotrze chociaż do ostatniej rundy i będzie chociaż drugi. Na wygraną nie liczę.
Odpisz
11.02.2016, 18:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2016, 18:22 przez Axel.)
Robieniu z Pokemonów romansu mówię stanowcze nie! Miłosnych anime jest od groma — które w większości prezentują żałosny poziom — Pokemonom miłosne wątki nie są do niczego potrzebne. Oczywiście jakieś pojedyncze wątki by nie zaszkodziły (zresztą te już są, patrz: Serena i Jessie), ale rozterki miłosne Asha to ostatnie to chcę oglądać. Obawiając się, że zaraz ktoś napisze, że hejtuję wszystkie pomysły od razu piszę — uważam, że w anime nie są potrzebne jakieś rewolucyjne zmiany. Niech to nadal będzie anime o nieco przygłupim bohaterze (niekoniecznie Ashu), które chce zostać "Miszczem Pokemą", to jest dobre, jedyne czego chcę to żeby ono było nieco lepiej przemyślane i mniej komercyjne. I tyle, więcej nie trzeba, całkowite odwrócenie wszystkiego nie wyszłoby na dobre.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brookens, tajnyx, Turtwiczka
11.02.2016, 19:08,
Popieram zdanie Axela. Obserwując odcinki z sezonu XYZ, nie miałbym nic przeciwko, aby anime podążało takim krokiem. Wiadomo, fillery muszą być, ale mamy już 14 odcinek, Ash nie zdobył kolejnej odznaki, a mimo to akcja nabiera tempa. Jedyne, czego nie chcę w tym animcu doświadczyć to powtórki z Decolory... Króra była o niczym. To był jeden wielki pierdolnik fillerów i błąkanie się bohaterów po tych wyspach bez żadnego celu.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher, Axel
26.07.2016, 22:23,
Ja mam pomysła. Nawet dwa. Ale tu napiszę bardziej oryginalny. Ash, Misty i Brock dostali zaproszenie na wyspę. Okazuje się, że jest na niej park, gdzie żyją na niej sklonowane (przez prof.Garego Oaka) wymarłe pokemony (istniejące bądź wymyślone na potrzeby regionu. Wolałbym tę drugą opcję, bo poke skamielin nie mamy zbyt wiele). Proszeni są o opinię w sprawie parku. Niestety przez zespół R wszystko wymyka się spod kontroli. Pokemony szaleją na wyspie i trzeba je złapać do pokeballi. Oczywiście sprawa nie jest tak prosta. Dałoby się w to wcisnąć jakieś walki, shippingi i inne gówna.
Odpisz
26.07.2016, 22:32,
(26.07.2016, 22:23)Doberman16 napisał(a): Ja mam pomysła. Nawet dwa. Ale tu napiszę bardziej oryginalny. Ash, Misty i Brock dostali zaproszenie na wyspę. Okazuje się, że jest na niej park, gdzie żyją na niej sklonowane (przez prof.Garego Oaka) wymarłe pokemony (istniejące bądź wymyślone na potrzeby regionu. Wolałbym tę drugą opcję, bo poke skamielin nie mamy zbyt wiele). Proszeni są o opinię w sprawie parku. Niestety przez zespół R wszystko wymyka się spod kontroli. Pokemony szaleją na wyspie i trzeba je złapać do pokeballi. Oczywiście sprawa nie jest tak prosta. Dałoby się w to wcisnąć jakieś walki, shippingi i inne gówna.

Niuch niuch... wyczuwam Park Jurajski Tongue Strasznie lubię ten film, jednak nadal go tu czuję Wink

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
26.07.2016, 23:05,
To co trzyma twórców przed wprowadzaniem większych zmian jest pewnie fakt, że takie dziwadła pokroju genwunnersów uznają, że "to ju nie jest to samo/te nowe pokemony to dziwne som" i pociągną za sobą lawinę fochów na pokemony, a wiadomo, że nie ulepsza się czegoś, co jest dobre, a Anime jako reklama gier perfekcyjnie spełnia swoją rolę.

Najbardziej bym chciał, aby stworzono drugie - alternatywne anime, które najwyżej crossowałoby się z Ashversum i było puszczane na czasie antenowym animca na zmianę. W ten sposób można by wykorzystać fanowskie pomysły - dodać je do nowej serii, która byłaby taką mieszanką Orgins, epizodów Aliana i animowanej zapowiedzi BW2 i jednocześnie nie burzyłaby marki.
Odpisz
26.07.2016, 23:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2016, 23:11 przez GhostVoice.)
(26.07.2016, 23:05)pokemonek123 napisał(a): Najbardziej bym chciał, aby stworzono drugie - alternatywne anime, które najwyżej crossowałoby się z Ashversum i było puszczane na czasie antenowym animca na zmianę. W ten sposób można by wykorzystać fanowskie pomysły - dodać je do nowej serii, która byłaby taką mieszanką Orgins, epizodów Aliana i animowanej zapowiedzi BW2 i jednocześnie nie burzyłaby marki.

Może tak zatrudnić lepszą ekipę do mangi Pokemon Adventures i zrobić z tego porządne anime? To byłby plan.

A dalsza fabuła? Może by tak nareszcie po tylu latach Ash zniknął, został tym zwycięzcą ligi i tyle. Ileż można go męczyć? On ma 10 lat a podróżuje po tych regionach jak szalony. Nie tęskni za mamusią już? Nie woli wrócić do piaskownicy w Kanto? Tongue
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brendan Birch

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości