Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Oceń mój team [edycja D/P/Pt]
1.05.2015, 18:25,
RE: Oceń mój team [edycja D/P/Pt]
Wow dzięki wszystkim za pomoc. Zastanowię się nad tym Duchem
Odpisz
5.05.2016, 21:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.05.2016, 14:09 przez stefanilla.)
Dopiero zaczynam przygodę z Platinum (zaraz będę 2 odznakę zdobywać) i nie chcę popełnić błędu jak z emerald, że przy 6 i 7 odznace mój team okazał się całkowicie useless i będę musiał go chyba tworzyć od zera, więc proszę was o pomoc Smile
Na razie mam:
Grotle (21lvl)
Ponyta (21lvl)
Shellos (21lvl)
Staravia (21lvl)
+ tuż po wejściu do Mt. Coronet złapałem Bronzora (14lvl) i już mam po ewolucji Probopassa (15lvl).
Warto któregoś z nich dołączyć do teamu, czy jeszcze poczekać na jakieś nowe pokemony ( co byście polecali)?
Odpisz
6.05.2016, 13:48,
@stefanilla
Bronzora możesz śmiało dołączyć do drużyny. Gorzej z Probopassem. Jego głównym problemem jest bardzo niska szybkość i podatność na wiele ataków, w tym czterokrotna słabość na Ziemię i Walkę. Niski atak i specjalny atak jeszcze pogarszają sprawę.

Z tego co pamiętam, to w Platinumie masz całą masę trenerów z Gyaradosami, w tym Crasher Wake'a i Cyrusa, więc może coś elektrycznego? Shinx jest całkiem niezły, Jolteon, Rotom i Pikachu również dobrze będą sobie radzić.

Odpisz
6.05.2016, 16:35,
Kusi mnie Jolteon, ale zobaczymy kiedy zdobędę Eevee i thunder stone. Na razie rekrutacje zamknąłem przyjmując Gibla w drodze do Hearthome City. Dzięki Smile
Odpisz
7.05.2016, 20:55,
Cytat:mój team okazał się całkowicie useless

Próbuj to speak po Polish trochę more.

Jak wstawisz nam zdjęcia poków, poziomy, zdolności i ruchy, będę mógł wysłać statystyki jakie podaje Q-Dex na Windows Phone.
Odpisz
8.05.2016, 19:19,
(7.05.2016, 20:55)Loxiney napisał(a): Jak wstawisz nam zdjęcia poków, poziomy, zdolności i ruchy, będę mógł wysłać statystyki jakie podaje Q-Dex na Windows Phone.
Jutro postaram się tobie wysłać, chociaż na razie Platinum mnie wciągnęło i postaram się je ukończyć najpierw. Mimo, że na Xperii Z3 ten podzielony ekran jest małym minusem to o wiele lepiej mi się gra niż w Emerald.

Warto uczyć Bronzora np. Earthquake ? Ma już 31lvl i ciągle pozostaje mi zabijać wszystko ruchem Extrasensory, więc pomyślałem żeby coś z TMów mu dać.

a co do teamu to jest co raz lepiej:
Torterra(32lvl)
Ponyta (30lvl)
Gastrodon (30vl)
Staravia (30lvl)
Gabite (31lvl)
jak podtrenuje je do 35lvl spróbuje zawalczyć o 5 odznakę w Pastorii
Odpisz
8.05.2016, 21:30,
(8.05.2016, 19:19)stefanilla napisał(a):
(7.05.2016, 20:55)Loxiney napisał(a): Jak wstawisz nam zdjęcia poków, poziomy, zdolności i ruchy, będę mógł wysłać statystyki jakie podaje Q-Dex na Windows Phone.
Jutro postaram się tobie wysłać, chociaż na razie Platinum mnie wciągnęło i postaram się je ukończyć najpierw. Mimo, że na Xperii Z3 ten podzielony ekran jest małym minusem to o wiele lepiej mi się gra niż w Emerald.

Warto uczyć Bronzora np. Earthquake ? Ma już 31lvl i ciągle pozostaje mi zabijać wszystko ruchem Extrasensory, więc pomyślałem żeby coś z TMów mu dać.

a co do teamu to jest co raz lepiej:
Torterra(32lvl)
Ponyta (30lvl)
Gastrodon (30vl)
Staravia (30lvl)
Gabite (31lvl)
jak podtrenuje je do 35lvl spróbuje zawalczyć o 5 odznakę w Pastorii

Bronzorowi możesz śmiało dać Eqarthquake, Payback, Gyro Ball i Zen Headbutt. Zgadzam się z osobą powyżej - zatęsknisz za elektrycznym Pokemonem, a Eevee możesz przecież dostać już w Hearthome, ewoluując go dzięki kamyczkowi z ruin Solaceon.
Odpisz
8.05.2016, 22:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.05.2016, 22:13 przez stefanilla.)
(8.05.2016, 21:30)pokemonek123 napisał(a): Zgadzam się z osobą powyżej - zatęsknisz za elektrycznym Pokemonem, a Eevee możesz przecież dostać już w Hearthome, ewoluując go dzięki kamyczkowi z ruin Solaceon.

Właśnie ewoluowałem eevee w jolteona, ale nadal ma 20lvl, więc jak będę mieć chwile (czyli gdy skończę trenować do 35lvl resztę) to poszukam miejsca odpowiedniego na trening, bo okolice Pastorii są dla niego za silne
Odpisz
17.05.2016, 8:13,
Dzień Dobry, proszę o pomoc. Mój aktualny team to:
Luxio
Grotle
Staravia
Shellos
Nie wiem o jakie pokemony uzupełnić mój skład. Wszystko przez moją zasadę, że łapie(albo ewoluuje na) pokemony z 4 generacji. Moja wersja gry to Diamond.

[Obrazek: attachment.php?aid=1026]
[Obrazek: 2LFVayj.png]
Odpisz
18.05.2016, 6:11,
Pikutorialu,
Miło byłoby wiedzieć, w którym miejscu jesteś lub na jakich poziomach są Twoje stworki. Wtedy możesz wybrać brakujące poki tak, by uniknąć mozolnego grindu. Wracając do drużyny, jakiś ognisty byłby niegłupi, szkoda tylko, że jedyną możliwością jest Ponyta. Croagunk i Bronzong również mogły się wpasować. Skuntank załatiłby problem z brakiem ognistego dzięki Flamethrower. Ogólnie radziłabym szukać czegoś z typem walczącym, mrocznym lub psychicznym.

Odpisz
18.05.2016, 12:27,
Wszystkie mają poziomy 21-23 i jestem w okolicach splace on city.
Co sądzicie o uzupełnieniu tej drużyny o bronzone i Weavile?

Odpisz
18.05.2016, 17:21,
Weavile to mocny i szybki pok, ale musisz się liczyć z tym, że zdobędziesz go strasznie późno, plus ciężko jest zdobyć jakikolwiek fizyczny atak typu lodowego. By mieć Ice Shard musisz trzymać Sneasela do 49 poziomu, z Ice Punchem jest jeszcze gorzej, musiałbyś pobawić się w hodowanie jajek, ale jeśli chcesz, to czemu nie.
Nie licząc wad Weavile'a, jeśli dołączysz tą dwójkę do drużyny będziesz miał trzy poki podatne na ogień i jednego Gastrodona do obrony przed tymi atakami. Radziłabym wybrać jednego z nich i dobrać coś, co nie zwiększy słabości na ogień.

O Bronzongu już pisałam, pożądny stworek, tylko baaardzo wolny.

A propos innych propozycji, co byś powiedział na Cranidosa? Jego statystyka ataku to czysta poezja, plus jest to dobry moment, by go dołączyć do drużyny (ożywia się go na poziomie 20), tylko trzeba najpierw znaleźć skamielinę w podziemiu.

Odpisz
18.05.2016, 18:10,
A jak wejść do tych podziemi i gdzie go ożywić?

Odpisz
18.05.2016, 18:20,
W Eternie, (miasto z trawiastą liderką) idziesz do domku obok Poke Center, tam któraś z osób da CI Explorer Kit, wchodzisz w menu plecaka i używasz tego przedmiotu. Przeniesie Ciebie prosto do podziemi. Skamieliny możesz ożywić w muzeum w Oreburgu.

Odpisz
14.03.2018, 14:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.03.2018, 16:54 przez Aqq.)
Cześć,
Właśnie przeszedłem E4 i się zastanawiam czy mam dobrze dobrany zespół. Jest to moja pierwsza przygoda z grą z serii Pokemon (Platinum). Bardzo będę wdzięczny za uwagi w jakim kierunku rozwijać zespół biorąc pod uwagę dalszą grę

Yanma lvl 59
Bug Buzz
U-Turn
Hypnosis
Dream Eater

Giratina lvl 65
Shadow Ball
Thunderbolt
Dragon Pulse
Earth Power

Empoleon lvl 69 (myślę o Laprasie tutaj)
Ice beam
Hydro Pump
Surf
Brine

Garchomp lvl53
Sword dance
EQ
Dragon Claw
Crunch

Lucario lvl 51
Sword dance
Aura Sphere
Close combat
Extreme Speed

Houndoom lvl 60
Nasty Plot
Flamethrower
Dark Pulse
Crunch

W tym zestawie chciałym dodać swój najnowszy nabytek, Bagona by potem jako Salamence miał Thunder Fang, Draco meteor, Zen Headbutt i Fly. Chciałbym go dla tego ostatniego by nie musieć zmieniać poka przy każdym locie ale nie wiem za którego pokemona go zmienić z powyższych. Z góry dziękuje za wszelkie uwagi i propozycje
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości