Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Poleć mi anime
13.09.2014, 13:08
RE: Poleć mi anime
(13.09.2014 12:55)Vapek napisał(a):  
(13.09.2014 12:10)Dragonite~ napisał(a):  Poszukuję anime z dużą dawką krwi (najlepiej jak w Hellsingu), mrocznym klimatem (najlepiej jak w Another), z ciekawymi postaciami (jak w Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.). Ilość odcinków maksimum 26. i bez pierniczenia o pokoju na świecie, tolerancji i przyjaźni. I bez zbędnych scen na plaży, gdzie nic się nie dzieje, ale bohaterki mogą zaprezentować się w bikini. I wolałbym, żeby całość była inteligentna (jak... no, powiedzmy Baccano). I nie, Death Note nie pasuje.
*głos kogoś mega znudzonego*
HIGURASHI NO NAKU KORO NIIII~~~~~~~~

a żeby wkurzyć -> Mirai Nikki (jak nie death note nie pasuje xD)
Zgadza się, po zobaczeniu 150 serii anime schematy zaczynają mnie denerwować. Higurashi... jakoś mnie nie wciągnęło. Fajnie, że jest krew, ale animacja mnie boli, no i brak wszystkich rozwiązań. Mirai nikki... heh, tania sensacja, nic inteligentnego.

(13.09.2014 12:55)zukori napisał(a):  polecam Kara no Kyoukai ;3
krwi tam nie zabraknie, ogólnie jest to anime z dużą ilością morderstw, ciekawych przypadków, cała seria jest spójna i bardzo sensownie rozwiązana.
jeśli chodzi o odcinki to posiada...7 kinówek~
przecież nie każde anime to musi być TV series, nie?
tak czy owak gorąco polecam
Dziękuję. Nie wybrzydzam, zobaczę, i ocenię.

(12.09.2014 14:58)Bidulkę napisał(a):  Ja prosiłbym o jakoś mangę/anime (lepiej mangę), gdzie występują jakieś stwory na które się poluje lub łapie, nie tasiemiec. Proszę. Coś na styl HunterXHunter.
Spróbuj może Black Bullet.

,,Jedną sekundę zajęło ci sięgnięcie po pokeball. W czasie gdy nim rzucałeś kolejna sekunda minęła. Trzy sekundy upłynęły w czasie gdy [Pokemon] opuścił kulę i rozpoczął swój atak. Wystarczająca ilość czasu by sięgnąć po pokeballe (...) i kontratakować... przynajmniej dla mnie."- Mistrz Giovanni (Pokemon Special, Tom III, rozdz. 37, tłum. Wizard)
Odpisz
13.09.2014, 13:54
ja co coś w stylu fairy tail

[Obrazek: attachment.php?aid=1026]
[Obrazek: 2LFVayj.png]
Odpisz
13.09.2014, 14:13
(13.09.2014 13:54)Master0102 napisał(a):  ja co coś w stylu fairy tail

One Piece

Ludzie mogą być w internecie kim tylko chcą ! Dlaczego jednak tak często wybierają bycie debilami...

[Obrazek: 6xea.gif]
Odpisz
13.09.2014, 14:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2014 14:58 przez Reel.)
(13.09.2014 12:10)Dragonite~ napisał(a):  Poszukuję anime z dużą dawką krwi (najlepiej jak w Hellsingu), mrocznym klimatem (najlepiej jak w Another), z ciekawymi postaciami (jak w Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.). Ilość odcinków maksimum 26. i bez pierniczenia o pokoju na świecie, tolerancji i przyjaźni. I bez zbędnych scen na plaży, gdzie nic się nie dzieje, ale bohaterki mogą zaprezentować się w bikini. I wolałbym, żeby całość była inteligentna (jak... no, powiedzmy Baccano). I nie, Death Note nie pasuje.

Nie oglądałem, ale z opisu Elfen Lied by chyba pasował. Jak chcesz dużo krwi to Deadman Wonderland (lel), choć anime jest niestety takie sobie i niezbyt wiernie ekranizuje mangę, która jest ponoć dużo lepsza. Jak chcesz mroczne klimaty, to Lain, ale przygotuj się że Twój mózg zostanie permanentnie wyprany i jak zrozumiesz tak ze 10% o co chodzi za pierwszym obejrzeniem to spore gratulacje. Jak chcesz żeby całość miała ciekawe postacie, była inteligentna i ogólnie podobnie jak w Baccano, to Durarara.

Bleach Piece of Shippuuden

Apropos Kara no Kyoukai - właśnie policzyłem i to ma osiem kinówek + dziewiątą która jest recapem pierwszych sześciu, dwie ovy i dwa speciale (tak, oglądałem wszystkie). I prezentuje mocno nierówny poziom, imo tak ze dwie i pół części dają radę. Zresztą, szerzej moje wrażenia opisałem tutaj - CHAMSKA REKLAMA.

Odpisz
13.09.2014, 16:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2014 17:07 przez _Red_.)
Oglądał ktoś Sengoku Basara? Warto?

emachel władca szynszyl napisał(a):

Bleach Piece of Shippuuden

Blicza i Naruto też możesz spróbować, tyle tylko że One Piece przewyższa oba te tytuły o kilka klas pod każdym względem.

Ludzie mogą być w internecie kim tylko chcą ! Dlaczego jednak tak często wybierają bycie debilami...

[Obrazek: 6xea.gif]
Odpisz
13.09.2014, 17:16
Dzięki

[Obrazek: attachment.php?aid=1026]
[Obrazek: 2LFVayj.png]
Odpisz
13.09.2014, 18:54

ja polecam Witch Hunter Robin. Co prawda nie ma dużo krwi, ale seria jest utrzymana w mrocznych klimatach, postacie są ciekawe no i ma 26 odcinków.

Rave Master. Jest tego samego autora co Fairy Tail - Hiro Mashimy, a akcja rozgrywa się w świecie podobnym do Fairy Tail. Jest tam też ten stworek Plue.

[Obrazek: 7734m.jpg]
Odpisz
13.09.2014, 19:24
Heja. Szukam anime podobne do Akuma no Riddle, coś w stylu gry na zabijanie. Najlepiej żeby miało więcej niż 12 odcinków, ale nie tasiemiec. Wink Dobrze by też było jakby krew nie lała się nadmiernie.

3DS FC: 1865 - 0683 - 3883
[Obrazek: Ym3MOE9.png][Obrazek: LlVshP5.png]
Odpisz
13.09.2014, 19:35
(13.09.2014 19:24)Mike3399 napisał(a):  Heja. Szukam anime podobne do Akuma no Riddle, coś w stylu gry na zabijanie. Najlepiej żeby miało więcej niż 12 odcinków, ale nie tasiemiec. Wink Dobrze by też było jakby krew nie lała się nadmiernie.
Wspomniany w tym temacie MIrai NIkki? Gra na zabijanie za stawkę bycia bogiem, poprzez 'magiczne komórki' =)

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
13.09.2014, 19:38
(13.09.2014 19:24)Mike3399 napisał(a):  Heja. Szukam anime podobne do Akuma no Riddle, coś w stylu gry na zabijanie. Najlepiej żeby miało więcej niż 12 odcinków, ale nie tasiemiec. Wink Dobrze by też było jakby krew nie lała się nadmiernie.
Danganronpa oraz Btooom. Pierwsze moim zdaniem słabe, ale niewymagającego widza wciągnie. Drugie jest całkiem dobre, ale brakuje zamkniętego zakończenia.

,,Jedną sekundę zajęło ci sięgnięcie po pokeball. W czasie gdy nim rzucałeś kolejna sekunda minęła. Trzy sekundy upłynęły w czasie gdy [Pokemon] opuścił kulę i rozpoczął swój atak. Wystarczająca ilość czasu by sięgnąć po pokeballe (...) i kontratakować... przynajmniej dla mnie."- Mistrz Giovanni (Pokemon Special, Tom III, rozdz. 37, tłum. Wizard)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Near
13.09.2014, 21:48

Fate/Zero, nuff said.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Near
27.09.2014, 16:45
Poszukuję krwawego anime, gdzie męskie postacie nie wyglądają jak jakieś pedałki, główne/drugoplanowe postacie umierają (a przynajmniej są w stanie, nie jak w kochanym znanym Fairy Taill) i są sceny walki, albo morderstw. Byleby nie takie zabijanie jak w Death Note. Postacie wyraziste, nie tylko ze względu na wygląd czy chechy charkteru, ale także unikatowe zdolności/skille we władaniu bronią czy cuś. Miło byłoby gdyby takich bohaterów było kilku, a nie jeden otoczony gromadą bezbarwnych towarzyszy. Do scen biki nic nie mam, ale wszelkie filery niech idą won. Nie więcej niż 22-26 odcinków, bo nawet jak anime będzie ciekawe, to umrę od natłoku odcinków. I żadnych mecha ;___;

[Obrazek: MbhhDN5.gif]
Odpisz
27.09.2014, 16:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2014 16:59 przez Reel.)
Shingeki no Kyojin, Cynd mówi mi jeszcze że Berserk, JoJo's Bizarre Adventure i Fist of the North Star

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Suspect
27.09.2014, 20:35
(27.09.2014 16:45)Suspect napisał(a):  >Poszukuję krwawego anime,
>gdzie męskie postacie nie wyglądają jak jakieś pedałki,
>główne/drugoplanowe postacie umierają
>są sceny walki, albo morderstw.
>Postacie wyraziste, nie tylko ze względu na wygląd czy chechy charkteru, ale także unikatowe zdolności/skille we władaniu bronią czy cuś.
> Miło byłoby gdyby takich bohaterów było kilku,
> Do scen biki nic nie mam, ale wszelkie filery niech idą won.
> Nie więcej niż 22-26 odcinków, bo nawet jak anime będzie ciekawe, to umrę od natłoku odcinków. I żadnych mecha ;___;

Czemu ty jeszcze nie obejrzałeś Black Lagoon? Na co ty jeszcze czekasz? O____o

(27.09.2014 16:55)emachel władca szynszyl napisał(a):  Shingeki no Kyojin, Cynd mówi mi jeszcze że Berserk, JoJo's Bizarre Adventure i Fist of the North Star
1. atak tytanów może i ma wszystkie wymienione elementy, ale jest naaaapraaawdę zepsutym anime (manga i dziura fabularna ją psuje)
2. Berserek jest brutalny, ale nie jest to anime, w którym jest jakakolwiek szansa że ktoś z bohaterów kluczowych umiera
3. JoJo to awangarda totalna, tam umierają tylko źli xD
4. FotNS też j.w, ale razy 10000 xDDDDD

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
27.09.2014, 21:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2014 21:41 przez Suisho Kasumi.)
(27.09.2014 20:35)Vapek napisał(a):  JoJo to awangarda totalna, tam umierają tylko źli xD

Taaaaaa... akurat.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Może w zekranizowanych częściach to dotąd słabo jeszcze widać, ale Araki (autor JoJo) nie ma żadnych oporów przed uśmiercaniem tych dobrych jeśli mu tak pasuje.

Natomiast JoJo jako całość jest pierońsko długie - manga ma już grubo ponad 100 tomów, 8 części i ukazuje się dalej. Z tym że dotychczas nakręcone TV anime jest chwilowo gdzieś w trakcie III części (dalej leci), poza tym są tylko starsze adaptacje części I i III w postaci odpowiednio filmu (praktycznie niedostępny) i dwóch paroodcinkowych OAVek. A każda część to w zasadzie odrębna i w dużej mierze zamknięta historia, z innym głównym bohaterem, niby są ze sobą nawzajem powiązane ale nawet nie zawsze trzeba znać poprzednie części żeby zrozumieć którąś z dalszych. Jeśli chodzi o długość, w wersji TV część I to bodaj 9 odcinków, II - 17, III ma docelowo mieć 52.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości