Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Żądanie
4.09.2014, 11:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2014, 11:35 przez Nid.)
Żądanie
[Pewnie dostane za to bana albo wysokiego warna z odebraniem mi praw do modowania mangi/konwentów, ale jakoś nie dbam o to]

Moim żądaniem jest usunięcie ponad 450 obrazków (chodzi mi o te, które osobiście wykadrowałam) oraz teksów mojego autorstwa ze strony "Pokemon Valhalla", dział "Manga"

Powody:
-zwiększenie legalności strony - na niektórych obrazkach widać skrawki polskich dialogów, więc zostały wykadrowane z tych nielegalnych źródeł
-materiały dublują się z tymi na PokeSpecial
-Daru jest padalcem (tylko Daru, od Con'a i Vulpiego wara), któremu nie mam ochoty nic użyczać - po grzeczności nie da się mówić, żeby pozamieniał sobie obrazki i teksty, co próbowałam od roku a ten dalej swoje (dlatego założyłam ten temat)

Cherish Balle podarowali: Nekuro, The_Punisher, Reel, Maddox, Elia, Bidulkę, Fennekin, Shadic, gimlig, Cynd Ninja, Sandy, Kaeru, Darkray, Inaka, Szogun, GRAnith
4.09.2014, 11:34,
RE: Żądanie
Nid, witam w grupie byłych deerlingów Daru.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Nid, Reel, Elia, Fennekin, Sandy, Kaeru, Darkray, Nilson
4.09.2014, 11:39,
Jesteś jedną z ostatnich osób których możliwość doprowadzenia do takich działań sobie wyobrażam. Co innego ja, wystarczy byle iskra.

No to jednak pierdziele to miejsce, bo chyba nie ma dla niego większej nadziei. Mówiłem to cały czas, ale czy ktoś słuchał? Nikt nie słuchał, bo wszyscy pokupili sobie empetrójki i ich słuchali kiedy ja mówiłem. Lub Pisałem. Waterever.
 Cherish Balle podarowali: Nid, Ertix, Reel
4.09.2014, 11:41,
(4.09.2014, 11:31)Nid napisał(a): [Pewnie dostane za to bana albo wysokiego warna z odebraniem mi praw do modowania mangi/konwentów, ale jakoś nie dbam o to]

Nie może tak być, że fajni userzy zaczną odchodzić. Jeszcze nie dawno w pełni zgadzałem się z decyzją Daru, ale jak widzę co się teraz dzieje, nie mogę się z tym zgodzić.

[Obrazek: 1zvstvr.jpg] Uszanowanko
http://ask.fm/The_Punisher91 - Ciekawe pytanka proszę
 Cherish Balle podarowali: Nid, Fennekin, Kaeru
4.09.2014, 11:55,
(4.09.2014, 11:31)Nid napisał(a): http://pokespecial.pl/
[Pewnie dostane za to bana albo wysokiego warna z odebraniem mi praw do modowania mangi/konwentów, ale jakoś nie dbam o to]
http://pokespecial.pl/
Moim żądaniem jest usunięcie ponad 450 obrazków (chodzi mi o te, które osobiście wykadrowałam) oraz teksów mojego autorstwa ze strony "Pokemon Valhalla", dział "Manga"
Powody:
-zwiększenie legalności strony - na niektórych obrazkach widać skrawki polskich dialogów, więc zostały wykadrowane z tych nielegalnych źródeł
-materiały dublują się z tymi na http://pokespecial.pl
-Daru jest [b]padalcem (tylko Daru, od Con'a i Vulpiego wara), któremu nie mam ochoty nic użyczać - po grzeczności nie da się mówić, żeby pozamieniał sobie obrazki i teksty, co próbowałam od roku a ten dalej swoje (dlatego założyłam ten temat)
Fixed. Nie umiesz w reklamę.

Klikać w prawilny button

Cherish Balle podarowali: Ertix, Bonku, Reel, Elia, Cynd Ninja, vulpi, Kaeru, Nilson
4.09.2014, 12:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2014, 14:09 przez Bonku.)
omg omg omg zapoczątkowałem nowy trend! niedługo to się stanie tradycją!

[Obrazek: bonku.png]
 Cherish Balle podarowali: Daru
4.09.2014, 12:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2014, 12:26 przez The_Punisher.)
Daj spokój, bo to co robisz nie jest śmieszne. Jesteś z siebie zadwolony? Nie wiem jak inni, ale ja nie lubię, tak chamskich osób.

[Obrazek: 1zvstvr.jpg] Uszanowanko
http://ask.fm/The_Punisher91 - Ciekawe pytanka proszę
4.09.2014, 13:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2014, 13:07 przez Reel.)
Osobiście uważam że żądanie Nid jest całkiem racjonalne bo Daru już wiele razy udowodnił że o ile dodawanie nowych treści jest dla niego sporym problemem, to już z usuwaniem nie ma żadnego.

Swoją drogą śmieszy mnie to jak userzy bez kolorka uparcie próbują udowodnić jak bardzo im zależy na kolorku, a userzy z nim jak bardzo im na nim nie zależy xP To żeby przełamać ten trend, wyjdę z jeszcze bardziej kontrowersyjnym stwierdzeniem, mówiąc że możecie mi za ten post dać moda, tfu, nawet adma, a co mi tam - możecie mi dać nawet dane ftp do serwera - mam wyrąbane na nieposiadanie żadnych uprawnień na stronie/forum!! #2edgy4you

Cherish Balle podarowali: Bonku, Maddox, Nid, fildzio20, Shadic, Cynd Ninja, Tyma
4.09.2014, 14:25,
zw, idę po popcorn.

[Obrazek: gonzo.png]
 Cherish Balle podarowali: Nid, Bonku, Reel, Ertix, Fennekin, Shadic, klimuk777, Goldi, Cynd Ninja, Kaeru, Elia, Tyma, Suspect
4.09.2014, 14:46,
Spędziłem wiele godzin wprowadzając korekty, pisząc skrypty do obsługi działu oraz zamieszczając wszystko w bazie. Przyczyniłem się do jego powstania w dużym stopniu, dlatego nie wyobrażam sobie usuwania go bez zastępowania materiałami o lepszej jakości.

To już żądania senseia vel Bonku były bardziej racjonalne.

Cytat:Daru jest padalcem
... W życiu nie robiłem nic mającego na celu skrzywdzenie Nid, wręcz przeciwnie, często starałem się ją wspierać i rozumieć. Nie pojmuję jak można stawiać stronę o Pokemonach wyżej niż to, że ktoś zawsze starał się być dobrym przyjacielem. Ach, te priorytety.

Cherish Balle podarowali: Ertix
4.09.2014, 15:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2014, 15:02 przez Bidulkę.)
(4.09.2014, 14:46)Daru napisał(a): Spędziłem wiele godzin wprowadzając korekty, pisząc skrypty do obsługi działu oraz zamieszczając wszystko w bazie. Przyczyniłem się do jego powstania w dużym stopniu

._.
Muszę...

ha!
Ha!
HA!

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
 Cherish Balle podarowali: Gonzo, Nid, Fennekin, Shadic, klimuk777, Nilson, Elia, Maddox, Iryś
4.09.2014, 15:19,
nie żeby coś ale jeżeli chodzi o korektę to wstawiłeś 2 opisy postaci ._.
no i tak się namęczyłeś z tymi obrazkami, że je rozciągnąłeś i rozpixelowałeś ale ok

"wspierać... rozumieć..." nie no ja to pominę bo już słów mi brak, może lepiej jak odwołam się do posta Krula

Cherish Balle podarowali: Bidulkę, Fennekin, Shadic, Kaeru, Darkray
4.09.2014, 16:20,
(4.09.2014, 14:46)Daru napisał(a): Spędziłem wiele godzin wprowadzając korekty, pisząc skrypty do obsługi działu oraz zamieszczając wszystko w bazie. Przyczyniłem się do jego powstania w dużym stopniu, dlatego nie wyobrażam sobie usuwania go bez zastępowania materiałami o lepszej jakości.

To już żądania senseia vel Bonku były bardziej racjonalne.

Cytat:Daru jest padalcem
... W życiu nie robiłem nic mającego na celu skrzywdzenie Nid, wręcz przeciwnie, często starałem się ją wspierać i rozumieć. Nie pojmuję jak można stawiać stronę o Pokemonach wyżej niż to, że ktoś zawsze starał się być dobrym przyjacielem. Ach, te priorytety.

Nikt nie lubi daru :3

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
4.09.2014, 16:34,
(4.09.2014, 16:20)Fennekin napisał(a): Nikt nie lubi daru :3

Ja go lubię jako osobę prywatną, ale nie jako admina.

[Obrazek: gonzo.png]
 Cherish Balle podarowali: Bonku, Reel, Nekuro, Fennekin, Nilson
4.09.2014, 17:07,
Sory Daru, ale wrzucenie czegoś na stronę nie jest żadnym wyczynem (a html znają dzieci w podstawówce). To, że ciężko aktualizuje się stronę jest tylko twoim problemem. Rozumiem, że dodanie tego na stronę było czasochłonne, ale spisanie tych informacji dla każdego rozdziału na pewno zajęło więcej czasu. Może to zaskakujące, ale teksty nie biorą się z powietrza.

Klikać w prawilny button

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości