Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Zapraszamy na stream z Mistrzostw Świata Pokemon!
17.08.2014, 7:53,
RE: Zapraszamy na stream z Mistrzostw Świata Pokemon!
Wiadomo kto przeszedł do top 8? Nie mogę nigdzie znaleść.
Odpisz
17.08.2014, 12:12,
http://www.pokemon.com/us/play-pokemon/w.../vg/#0_0_0

Finały VG na twitchu od 21:00. Najpierw Juniorzy, potem Seniorzy i na końcu Masterzy.

A propos tych ostatnich... W finale zobaczymy dwa Pokemony, które uchodzą za bardzo słabe -- Rotom Mow (kosiarka) oraz... PACHIRISU. Tak, klon Pikachu z Sinnoh zaszedł tak wysoko. Oprócz tego, przyjdzie nam zobaczyć Gothitelle, która najwyraźniej oferuje więcej możliwości niż gracze przewidywali.

O tytuł mistrza świata (Masters, inne kategorie #nikogo) do walki staną:
Jeudy "SoulSurvivor" Azzarelli (USA)
Trochę taka historia Kopciuszka... W tym roku po raz pierwszy zakwalifikował się do WCS (15 miejsce w rankingu USA). Bardzo dobry gracz, jednak zawsze mu się powijała noga i oprócz top 8 w Nationalsach amerykańskich w tym roku. nie ma większych osiągnięć.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Se Jun Park (KR)
Gracz najwyższej półki. Od kiedy Korea dołączyła do Worldsów, za każdym razem kwalifikował się i zajmował wysokie miejsce (rok temu, nr 5 na świecie). Dwukrotny mistrz Korei Południowej. Zdecydowana większość graczy własnie jego wskazuje na zwycięzcę tegorocznych Worldsów (nawet Amerykanie). Niestety, oprócz wielkiego skilla i świetnych wyników, Se Jun może się "pochwalić" używaniem 100% shackowanego teamu w zeszłorocznych mistrzostwach świata.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, moegi, _HEREMIT_
17.08.2014, 22:03,
Wie ktoś może skąd jest muzyka puszczana między walkami? Jest bardzo fajna :}
Odpisz
17.08.2014, 22:36,
(17.08.2014, 22:03)Scrooge napisał(a): Wie ktoś może skąd jest muzyka puszczana między walkami? Jest bardzo fajna :}

BW FC: 124956118632
3DS FC: 1392-6321-5441
Wodne Safari: Krabby, Floatzel i Frogadier

Jestem fanem anime i bardzo denerwuje mnie arogancja i ignorancja faktów u osób, które je krytykują.
Extix to specyficzny gość, który patrzy na świat inaczej niż my wszyscy. Uszanujmy to. Gardzę użytkowniczką Chicorii.
Odpisz
17.08.2014, 22:37,
Całe Worldsy zrujnowane. Substitute nie rzuca cienia.

Odpisz
17.08.2014, 23:22,
No to teraz Smogon zbanuje Pachirisu?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piterr, Sceptile, Bert
17.08.2014, 23:22,
All hail Pachirisu!

[Obrazek: ae5e1e.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piterr
17.08.2014, 23:23,
Pachi!

BW FC: 124956118632
3DS FC: 1392-6321-5441
Wodne Safari: Krabby, Floatzel i Frogadier

Jestem fanem anime i bardzo denerwuje mnie arogancja i ignorancja faktów u osób, które je krytykują.
Extix to specyficzny gość, który patrzy na świat inaczej niż my wszyscy. Uszanujmy to. Gardzę użytkowniczką Chicorii.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piterr
17.08.2014, 23:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2014, 23:49 przez Piterr.)
To już koniec. Smok zagłady zsyła potężny deszcz meteorytów na demona w postaci wiewiórki. Meteoryty, światła, dym. Tony skał spadających na ziemię, prawdziwy smoczy gniew. Dym opada, a wśród niego można zauważyć małą, niewyraźną sylwetkę. Uśmiechnięty, kołyszący się na boki Pachirisu. PRAISE HIM!

To teraz czekamy na ceremonię zamknięcia i ogłoszenie miejsca następnych worldsów... Trzymam kciuki za Europę w końcu, może Niemcy, Holandia, Francja? Wtedy może nawet by się udało jakąś polską grupą wybrać na Last Chance Qualifier TCG lub postarać się nawet o invitki. :>

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Pokeaxe, Nekuro
17.08.2014, 23:56,
Tak jak powiedział jeden z komentatorów - wygrał lepszy. Kibicowałem Se Junowi od momentu kiedy pokazali jego walkę z systemu szwajcarskiego i pozamiatał tym kolesiem, a nawet mu brewka nie pykła. Facet jest niesamowity i bardzo kreatywny w podejściu do nudnej w tym roku metagry.
Tak w ogóle to mój pierwszy post po wieeeeeloletniej przerwie, więc witam wszystkich! Dzień dobry!
(17.08.2014, 23:22)Niekurosska napisał(a): No to teraz Smogon zbanuje Pachirisu?
Smogon jest zbyt zajęty napawaniem się tym, jacy są zajebiści. Pewnie nawet nie zauważyli, że są jakieś mistrzostwa, więc Pachi powinien być bezpieczny Tongue
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bert

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości