Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémon seria: XY we wrześniu w Disney XD
14.08.2014, 17:45,
RE: Pokémon seria: XY we wrześniu w Disney XD
(14.08.2014, 12:57)GRAnith napisał(a): Zaraz, zaraz. Psioczycie, że nie będziecie oglądać o oryginalnych godzinach, a i tak nie możecie w ogóle?

Nie w tym sęk. Mi po prostu trudniej zaplanować oglądanie czegoś na necie albo czegoś nagranego, niż gdy mam z góry ustaloną godzinę w tv i wtedy inne czynności dostosowuję do oglądania poksów Wink

Ogólnie to nie jest duży problem, bo te odcinki i tak jakoś kiedyś obejrzę. Ale wolałbym po prostu bez kombinowania wygodnie usiąść przed tv i oglądnąć poksy.

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
14.08.2014, 17:56,
RE: Pokémon seria: XY we wrześniu w Disney XD
Anime pokemonowe poza wejściówką i czasem walkami niezbyt mnie jara. Po prostu przestałem lubić. Ale:

(14.08.2014, 17:45)Twister napisał(a): Nie w tym sęk. Mi po prostu trudniej zaplanować oglądanie czegoś na necie albo czegoś nagranego, niż gdy mam z góry ustaloną godzinę w tv i wtedy inne czynności dostosowuję do oglądania poksów Wink