Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémon seria: XY we wrześniu w Disney XD
12.08.2014, 15:13,
RE: Pokémon seria: XY we wrześniu w Disney XD
Oni naprawdę wolą promować dużo gorsze seriale, a Poki mają gdzieś.

Dlatego wole by było tak jak w USA, czyli na CN. Premiery w dni powszednie zazwyczaj w godzinach wieczornych, a w weekendy popołudniu. Dodatkowo nie musieliśmy czekać całego roku na nowy sezon, tylko odcinki by wychodziły co tydzień z miesięcznym przerwami.

Brak sygnatury (albo pomysłu .-.)
Odpisz
12.08.2014, 16:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2014, 18:27 przez tajnyx.)
Do dubbingu nic nie mam tylko godzina mi nie odpowiada nie mogli przynajmniej o 16:00 lub później puszczać a powtórka o 6:50 to są jakieś kpiny trzeba im za spamować kanał na YouTube i profil na NK żeby zmienili godz emisji i pewnie znowu zapowiedź nowych odc pokażą na dwa dni przed premierą gdyby nie internet ja bym nie wiedział że będą nowe odc BW dla DisneyXD o wiele ważniejsze będzie teraz promowanie Star Wars niż Pokemony dlatego wolałbym żeby to CN emitował pokemony w Polsce.
Odpisz
12.08.2014, 17:37,
Jestem pod wrażeniem, tak szybko przetłumaczyli Big Grin.
Ale serio, na premierę będę musiała biec do domu, a pewnie ze dwa dni w tygodniu nie zdążę.
Powtórki ujdą, będę oglądać jedząc śniadanie.
Ja też boję się dubbingu, ale mam nadzieję, że sprosta moim oczekiwaniom Tongue.

FC: 3497 - 1304 - 0413
FS: Poision
Venomoth, Seviper, Whirlipede
[Obrazek: tumblr_nf56ynQ2ly1qkz08qo3_500.gif]
[Obrazek: CAemJoR.png]
Odpisz
12.08.2014, 18:27,
Skąd wo gule te informacje na stronie DisneyXD,YouTube,NK nic nie pisze nawet nie podali godz emisji.
Odpisz
12.08.2014, 19:35,
Oto co odpowiedzieli mi z DXD na temat godziny emisji:
[Obrazek: mhdg.png]
Źródło:
https://www.youtube.com/user/DisneyXDpl/discussion

BW FC: 124956118632
3DS FC: 1392-6321-5441
Wodne Safari: Krabby, Floatzel i Frogadier

Jestem fanem anime i bardzo denerwuje mnie arogancja i ignorancja faktów u osób, które je krytykują.
Extix to specyficzny gość, który patrzy na świat inaczej niż my wszyscy. Uszanujmy to. Gardzę użytkowniczką Chicorii.
Odpisz
12.08.2014, 19:56,
Godzina taka ni w ząb ni w oko. Liczymy na AtoMana. Chociaż sami sobie nóż w plecy wbijają takimi emisjami. Pokemony to tam lecą chyba tylko z musu.

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
Odpisz
12.08.2014, 21:28,
@Twister - a wiesz że wcale bym się nie zdziwiła, gdyby naprawdę puszczali poki tylko dlatego że muszą, bo TPCI od nich tego wymaga skoro mają prawa emisyjne, czy coś takiego - AtoMan już wyjaśniał, że Jetix (obecny Disney XD) kupił prawa do emisji tylko dlatego, żeby nie trafiły do konkurencji. A podobno w przeszłości amerykańska wersja tej samej stacji, jeszcze jak się nazywała Fox Kids, potrafiła w ogóle nie wyemitować kilku anime do których prawa sprzątnęła sprzed nosa Cartoon Network.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: PokeMan
12.08.2014, 23:40,
Ej wow wow wow, nie żeby coś ale mamy XXI wiek, nie? Nie macie magnetowidów, dysków, pendrajwów…albo internetu? Z telewizji można nagrywać wcześniej ustawione programy prawda? Ludzie wymyślili to już dawno temu XD

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Axel, Sandy, Ertix
13.08.2014, 10:39,
I tak wszyscy później będą oglądać na internetach.

Odpisz
13.08.2014, 16:01,
Fajnie.
Czego wy tak narzekacie na te godziny emisji jak i tak potem odcinki serii XY będą w internecie, a poza tym można sobie ustawić nagranie danego odcinka i potem oglądać jak komu pasuje.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
13.08.2014, 20:28,
(13.08.2014, 16:01)Ingram napisał(a): Czego wy tak narzekacie na te godziny emisji

Może dlatego, że Disney XD znowu wpycha Pokemony w (prawie) najgorsze godziny?

(13.08.2014, 16:01)Ingram napisał(a): jak i tak potem odcinki serii XY będą w internecie, a poza tym można sobie ustawić nagranie danego odcinka i potem oglądać jak komu pasuje.

Wydaje mi się, że większość chciałaby obejrzeć w premierowym terminie, a nie później.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Pokeaxe
14.08.2014, 0:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2014, 0:46 przez Twister.)
(12.08.2014, 23:40)Nilson napisał(a): Z telewizji można nagrywać wcześniej ustawione programy prawda? Ludzie wymyślili to już dawno temu XD

Planowałem takie rzeczy już od dawna, ale moja super kuper telewizja od Orange, z prehistorycznym dekoderem bez możliwości podłączenia dysku ani czegokolwiek, na takie ekskluzywne opcje nie pozwala.

(13.08.2014, 20:28)Conquest napisał(a): Wydaje mi się, że większość chciałaby obejrzeć w premierowym terminie, a nie później.

Też prawda. Potem nagrane albo ściągnięte odcinki z neta nie zawsze jest kiedy obejrzeć. Odkłada się tylko na późniejsze terminy bo zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia, aż nie obejrzy się nigdy. A gdy leci "na żywo" w tv o stałej porze, to tylko rezerwuje sobie czas i oglądam. Zawsze mi się tak lepiej oglądało nawet filmy.

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Pokeaxe, Conquest, PokeMan
14.08.2014, 12:41,
Ja na przykład mam możliwość nagrywania ale musiałbym mieć jakiś specjalny dysk lub pendrive bo dekoder który mam nie czyta innych a w internecie jak oglądałem niektóre odc BW były w gorszej jakości lub głosy nie były zgrane z obrazem dlatego lepiej mi się ogląda w telewizji.
Odpisz
14.08.2014, 12:57,
Twister napisał(a):
(14.08.2014, 0:40)Twister napisał(a):
(12.08.2014, 23:40)Nilson napisał(a): Z telewizji można nagrywać wcześniej ustawione programy prawda? Ludzie wymyślili to już dawno temu XD

Planowałem takie rzeczy już od dawna, ale moja super kuper telewizja od Orange, z prehistorycznym dekoderem bez możliwości podłączenia dysku ani czegokolwiek, na takie ekskluzywne opcje nie pozwala.

To jest akurat kłopot osobisty. Ja mam Enceplusa z nagrywaniem i ma własny dysk. 1godzina HD ~ 1% zajęcia dysku.

(13.08.2014, 20:28)Conquest napisał(a): Wydaje mi się, że większość chciałaby obejrzeć w premierowym terminie, a nie później.

Też prawda. Potem nagrane albo ściągnięte odcinki z neta nie zawsze jest kiedy obejrzeć. Odkłada się tylko na późniejsze terminy bo zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia, aż nie obejrzy się nigdy. A gdy leci "na żywo" w tv o stałej porze, to tylko rezerwuje sobie czas i oglądam. Zawsze mi się tak lepiej oglądało nawet filmy.

Zaraz, zaraz. Psioczycie, że nie będziecie oglądać o oryginalnych godzinach, a i tak nie możecie w ogóle?
Odpisz
14.08.2014, 14:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2014, 14:54 przez Vapek.)
Chciałbym zabrać głos:

Wydaje mi się, że z problemem późnych emisji nie chodzi zupełnie o tym, że oglądanie poków będzie trudniejsze. Mamy internet, więc z zdobyciem odcinków dla chcącego nie będzie problemu. Całe psoczenie na godziny emisji mają tylko charakter promocyjny poksów u nas. Jak godziny uniemożliwiają oglądanie poksów dla dzieci, które jeszcze chodzą do przedszkola/podstawówki, grupa docelowa się zmniejsza. Można by było nawet zrobić badanie marketingowe w tym kierunku, by wyciągnąć takie wnioski np. w oglądalności programów DisneyXD (tych seriali aktorskich co tam lecą u nich), czy Finesza i Ferba, co nie ukrywajmy, są najpopularniejszą serią emitowaną na tym kanale (godziny emisji na pewno miały też i na to wpływ).

Więc godziny emisji nie są problemu dla przeciętnej osoby oglądający anime pokemon, ale dla fandomu, gdyż popularyzowanie pokemonów będzie trudniejsze.

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Twister, Suisho Kasumi

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości