Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Tygodnia - Talonflame
10.08.2014, 13:09,
RE: Pokemon Tygodnia - Talonflame
(10.08.2014, 2:56)fildzio20 napisał(a): To i ja się pochwalę moim Talonflamem, ale ostrzegam od razu, że mam takiego od początku gry z Fletchlinga więc nie ma HA, ani dobrej natury.

Talonfalme:
Ability: Flame Body
Item: Silver Powder(dla U-turna)
Nature: Bold(nie znam się na naturach)

Stats: HP- 301, Attack- 194, Defense- 188, Sp. Attack- 185, Sp. Defense- 161, Speed- 298.
Moves: Fly- jest to mój pokemon, który mnie przewozi, Flare Blitz, U- turn, ptaka używam razem z Greninją, dzięki temu robię wymianki pomiędzy ptakiem, a żabką, Aerial Ace.

Chciałbym zmienić item na coś lepszego i wymienić Aerial Ace na może Brave Birda. Co myślicie?

Tak po prawdzie ingame mozesz jzywac czegokolwiek i miec jakikolwiek przedmiot to nie ma znaczenia zadnego. Najwazniejszym elementem w ingame jest lvl pokemona w walkach wifi jest jasno okreslony lvl dlatego bardziej trzeba skupic sie na taktyce. Co do buildu to serio wsadz same atakujace by typing jak najwiekszy objac i skup sie na budowaniu pokemona od podstaw(ability rola pokemona kogo bedzie miec nako wsparcie itd.)

Co do korekty tak jak wspomnjalem najwczesniej we wtorek.

[Obrazek: bert.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości