Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Tygodnia - Talonflame
9.08.2014, 10:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2014, 13:17 przez Bert.)
Pokemon Tygodnia - Talonflame
tu byłem

[Obrazek: bert.png]
 Cherish Balle podarowali: max 353, bnb1990, _HEREMIT_, Celestyn SvartSand, k123onrad, Kaeru, gimlig
9.08.2014, 11:21,
RE: Pokemon Tygodnia - Talonflame
Nie miałem pojęcia, że to taki dobry pokemon.
9.08.2014, 11:45,
(9.08.2014, 10:24)Bert napisał(a): Talonflame by bnb1990
EVy: 252 HP, 252 Atk, 6 Speed
Natura: Adamant
Item: Sharp Beak
Ability: Gale Wings
Brave Bird
Flare Blitz
Roost
Swords Dance
Proponowałbym zmianę itemu na Life Orb, podnosi on zarówno siłę Brave Bird jak i Flare Blitz, a utracone hp zawsze można odzyskać z pomocą Roost. Poza tym jeśli ułożenie EV's jest 252 HP, 252 Atk, to może być tylko 4 Speed.

[i]FC 3DS: 1805 2972 4484
Y IGN: Liliana
AS IGN: Luna
OR IGN: ♪Konrad♪

Cytat:Daru - 03-01-03:54 -- Pora rozp... Eee, rozwalić to forum.
9.08.2014, 12:28,
(9.08.2014, 11:45)Ciastek napisał(a):
(9.08.2014, 10:24)Bert napisał(a): Talonflame by bnb1990
Brave Bird
Flare Blitz
Roost
Swords Dance
Proponowałbym zmianę itemu na Life Orb, podnosi on zarówno siłę Brave Bird jak i Flare Blitz, a utracone hp zawsze można odzyskać z pomocą Roost. Poza tym jeśli ułożenie EV's jest 252 HP, 252 Atk, to może być tylko 4 Speed.

Ale tak jak powiedziałeś to wciąż Life Orb wiąże się z jeszcze większym recoilem więc niekoniecznie.
Co do EVów to ich łączna liczba to 510, więc jak najbardziej może być 6. To że nic nie wnoszą te 2 dodatkowe punkty to już inna broszka.

Pokemon Shield Trainer Card Code: 0000 0003 PXN8 7K
9.08.2014, 13:43,
Ja tak trochę poza tematem.

Może by wrzucać "Pokemona tygodnia" na główną stronę PV? Skoro Niekurosska ma uprawnienia do tego to nie powinno być z tym problemu (Daru chyba nie powinien być przeciwny), a urozmaiciło by to stronę i ją trochę ożywiło.
Byłaby to swego rodzaju wizytówka PV oraz tego jak zwykli użytkownicy forum są aktywni i kreatywni.

Projekt ciekawy, godny uwagi i dobrze wykonywany. Brawo ekipo "Pokemona tygodnia"!

Poszukiwacz skamielin i smoczych jaj

[Obrazek: THrIHsU.gif]
 Cherish Balle podarowali: k123onrad, GRAnith, _HEREMIT_
9.08.2014, 17:12,
Talonflame by bnb1990
Brave Bird
Flare Blitz
Roost
Swords Dance

Ten build bardzo mi się spodobał, zamiast sharp beak pomyślał bym nad quick claw, po jednym sword dancie można pozamiatac wszystkich i zamiast roost dałbym wspomniane wczesniej steel wing (jakąś kątre na kamienne poki wypadało by mieć). Celestyn ma dobry pomysł z tym żeby wrzucać te poradniki na stronę główną, jak tak sobie poczytałem o Talonflame aż mi się zachciało jednego zdobyć Smile
9.08.2014, 17:21,
(9.08.2014, 17:12)Carrimon85 napisał(a): Talonflame by bnb1990
Brave Bird
Flare Blitz
Roost
Swords Dance

Ten build bardzo mi się spodobał, zamiast sharp beak pomyślał bym nad quick claw, po jednym sword dancie można pozamiatac wszystkich i zamiast roost dałbym wspomniane wczesniej steel wing (jakąś kątre na kamienne poki wypadało by mieć). Celestyn ma dobry pomysł z tym żeby wrzucać te poradniki na stronę główną, jak tak sobie poczytałem o Talonflame aż mi się zachciało jednego zdobyć Smile

Quick Claw jest tu zbędny, na roost i Brave Bird i tak masz priority z Gale Wings Tongue

Pokemon Shield Trainer Card Code: 0000 0003 PXN8 7K
9.08.2014, 19:34,
(9.08.2014, 13:43)Celestyn napisał(a): Ja tak trochę poza tematem.

Może by wrzucać "Pokemona tygodnia" na główną stronę PV? Skoro Niekurosska ma uprawnienia do tego to nie powinno być z tym problemu (Daru chyba nie powinien być przeciwny), a urozmaiciło by to stronę i ją trochę ożywiło.
Byłaby to swego rodzaju wizytówka PV oraz tego jak zwykli użytkownicy forum są aktywni i kreatywni.

Projekt ciekawy, godny uwagi i dobrze wykonywany. Brawo ekipo "Pokemona tygodnia"!

Necro i każdy inny leniwy moderator mają prawo do pisania newsa, a nie wrzucania artykułów. Nie wiem czy to leży w mocy vulpiego, tak w ogóle.

[Obrazek: gonzo.png]
9.08.2014, 20:10,
(9.08.2014, 19:34)Gonzo napisał(a):
(9.08.2014, 13:43)Celestyn napisał(a): Ja tak trochę poza tematem.

Necro i każdy inny leniwy moderator mają prawo do pisania newsa, a nie wrzucania artykułów. Nie wiem czy to leży w mocy vulpiego, tak w ogóle.

Nie leży.

9.08.2014, 20:33,
Steel Winga w movesach raz pogrubiliście, a raz nie.
9.08.2014, 20:39,
(9.08.2014, 20:33)GRAnith napisał(a): Steel Winga w movesach raz pogrubiliście, a raz nie.

Wlasnie zauwazylem jak juz w domu zerknalem. I teraz zaczynaja sie schodki bo to jpg a w robocie (przy kompie) bede we wtorek i dopiero wtedy poprawie...

[Obrazek: bert.png]
9.08.2014, 21:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.08.2014, 21:08 przez Celestyn SvartSand.)
Gonzo, to może wrzucić to jako newsa? Jak informacje o nowych megaewolucjach? Undecided To byłby taki "valhallowy news". Przecież forum to część strony, a strona to część forum i może mieć "wewnętrzne" newsy.

Wydaje mi się, ze taki sposób na ożywienie strony jest lepszy niż żaden. Może się mylę...

Poszukiwacz skamielin i smoczych jaj

[Obrazek: THrIHsU.gif]
10.08.2014, 2:56,
To i ja się pochwalę moim Talonflamem, ale ostrzegam od razu, że mam takiego od początku gry z Fletchlinga więc nie ma HA, ani dobrej natury.

Talonfalme:
Ability: Flame Body
Item: Silver Powder(dla U-turna)
Nature: Bold(nie znam się na naturach)

Stats: HP- 301, Attack- 194, Defense- 188, Sp. Attack- 185, Sp. Defense- 161, Speed- 298.
Moves: Fly- jest to mój pokemon, który mnie przewozi, Flare Blitz, U- turn, ptaka używam razem z Greninją, dzięki temu robię wymianki pomiędzy ptakiem, a żabką, Aerial Ace.

Chciałbym zmienić item na coś lepszego i wymienić Aerial Ace na może Brave Birda. Co myślicie?

3DS FC: 3239-2997-4840

Friend Safari:Bug- Pinsir, Illumise, Paras

!STAROĆ! Mój fan-fick - ..czytaj..

NOWY KANAŁ - YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCccfJYf...Qu1aFNp7gQ
10.08.2014, 10:09,
Po południu powinna ukazać się jeszcze korekta, nie miałam kiedy się za to zabrać - tygodniowy brak Internetu...!
Ukochany ptaszek, w walkach niezawodny. Szybko ginie, ale jak pięknie pokonuje przeciwników!

Ale mimo wszystko - steel wing, naprawdę? Może sam atak nie jest zły, ale moim zdaniem nie ma co bawić się w kontry dla typu kamiennego, bo podobne spotkanie to śmierć na miejscu. Jeżeli Talonflame nie jest wzmocniony swords dancem i jakimś przedmiotem nie będzie miał szans z kamiennymi. Mimo wszystko jego obrona jest śmieszna. Podobnie quick claw - generalnie zawsze traktowałam go jako przedmiot do walk ingame, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zadziała - a i Talonflame'owi wiele nie pomoże.
Artykuły na stronie byłyby bardzo dobrym pomysłem, tylko jak to zrobić. : ))) Musimy zadowolić się forum. Może namówimy Vulpiego na stworzenie dodatkowego działu w WiFi?

Mój standardowy moveset niewiele się różni od już wspomnianych, ale czemu nie:

Żyj szybko, umieraj młodo!
EVy: 252 Speed, 252 Atk, 6 HP
Item: Life Orb
Brave Bird
Flare Blitz
Tailwind/Will-o-wisp
U-turn

Opiera się, naturalnie, głównie na Brave Birdzie. Chodzi głównie o to, żeby zadać dużo obrażeń na początek walki, taki Talonflame długo nie przeżyje. Jeżeli sytuacja jest krytyczna, U-turn pozwala na zmianę pokemona. Tailwind/will-o-wisp są ciekawą alternatywą, kiedy fizyczna ofensywa nie wystarczy/pragniemy zaburzyć strategię przeciwnika. Ewentualnie może zastąpić je steel wing, ale osobiście nigdy nie byłam w sytuacji, w której by mi go faktycznie brakowało...

I’m like a NPC, I won’t do anything unless you interact with me.
 Cherish Balle podarowali: bnb1990
10.08.2014, 10:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.08.2014, 13:04 przez GRAnith.)
(10.08.2014, 2:56)fildzio20 napisał(a): To i ja się pochwalę moim Talonflamem, ale ostrzegam od razu, że mam takiego od początku gry z Fletchlinga więc nie ma HA, ani dobrej natury.

Talonfalme:
Ability: Flame Body
Item: Silver Powder(dla U-turna)
Nature: Bold(nie znam się na naturach)

Stats: HP- 301, Attack- 194, Defense- 188, Sp. Attack- 185, Sp. Defense- 161, Speed- 298.
Moves: Fly- jest to mój pokemon, który mnie przewozi, Flare Blitz, U- turn, ptaka używam razem z Greninją, dzięki temu robię wymianki pomiędzy ptakiem, a żabką, Aerial Ace.

Chciałbym zmienić item na coś lepszego i wymienić Aerial Ace na może Brave Birda. Co myślicie?

Po co to zamieściłeś? Ten Talonflame absolutnie się nie przydaje do walk Wi-Fi. Gdyby każdy w Pokemonie Tygodnia chwalił się, że ma egzemplarz w teamie to byłby niezły bajzel.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości