Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Skany Corocoro: Nowe megaewolucje!
8.08.2014, 8:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.08.2014, 9:00 przez Nekuro.)
Skany Corocoro: Nowe megaewolucje!
[Obrazek: 2i642.jpg] [Obrazek: 2a7ezaw.jpg] [Obrazek: 51burr.jpg]
[Obrazek: 2vv477a.jpg] [Obrazek: msp4jp.jpg] [Obrazek: 2n72zae.jpg]
(kliknij na obrazek by otworzyć w nowej karcie)

Mega Altaria (Dragon/Fairy) z Pixilate.
Mega Lopunny (Normal/Fighting) z Scrappy.
Mega Salamence z Aerilate

Contesty wracają. Od contest idolki dostajemy ubrania dla pokemonów.
Specjalne ruchy po przebraniu Pikachu:
Pikachu Rock Star - Meteor Mash
Pikachu Ph. D. - Electric Terrain
Pikachu Pop Star - Draining Kiss
Pikachu Belle - Icicle Crash
Pikachu Libre - Flying Press

Dostaniemy shiny Belduma z Megakamieniem jako event.

Zródło: serebii.net
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bert, Ricky, Conquest, Ertix, max 353, Sandy, Asmod, Chicorii, Kaeru, lol20240, fildzio20, yu6, Jagal
8.08.2014, 9:10,
RE: Skany Corocoro: Nowe megaewolucje!
A już myślałem, że niepotrzebnie wstałem tak wcześnie...

3DSFC - 0920-1603-8473
Safari: Emolga, Electabuzz i Galvantula
Odpisz
8.08.2014, 9:37,
Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje.Nie wiem czemu, ale wszystkie mega evo mi się podobają.No i świetna wiadomość- contesty wracają!

3DS FC:0516-8515-5945
IGN:Soren
Pokemon X

TRUE INTERISTA
[Obrazek: Inter_Mediolan.png]

[Obrazek: 10320540_735407973176011_3570137555804373736_n.jpg]

[Obrazek: 6004_c29c.jpeg]
Odpisz
8.08.2014, 9:37,
Mega Altaria jeszcze bardziej puchaty. Poza "czapką" niezbyt mi się podoba. Ale już taki Salamance niezły. Co nie zmienia faktu, że MegaEwolucji nie lubiłem i nie polubię.

Odpisz
8.08.2014, 10:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.08.2014, 10:49 przez Ertix.)
Jak to mówi Cilan - ''Czas na ocenę!'' Wink

MegaAltaria - No, w końcu dostała MegaEwolucję! Zasłużyła sobie Smile Najnowszy typ idealnie się do niej wpasował, i po prawdzie nie wyobrażam sobie do jej MegaEwolucji żadnego innego. Z samego wyglądu jest nieco... puszysta. Po prawdzie chciałbym, żeby posiadała świecące skrzydła tak jak jeden z jej fake'ów, ale może i do tej ''puszystej'' wersji się kiedyś przekonam. Nie mniej jeśli jej skrzydła nie będą się świecić, to uznam, że nieco zmarnowali jej potencjał na dobry wygląd.

MegaLoppuny - Wychodzi na to, że nie tylko Pokemony z Kanto, Hoenn, i Kalos dostają swoje MegaEwolucje, ale także i te z Sinnoh. Sama MegaLoppuny jest dużo gorsza od oryginału. Nie dosyć, że jak na Pokemona ma zbyt przekombinowaną fryzurę, to jeszcze podtyp Walczący psuje moją wizję odnośnie królika - modelki pozbawiając ją przy tym jej kobiecości, i delikatności którą od zawsze miała. Nie, ten typ moim zdaniem do niej całkowicie nie pasuje, i nie wmawiajcie mi, że jest to tylko ''kwestia czasu'', bo zdania i tak nie zmienię. Takim zagraniem tylko zepsuli króliczka, a szkoda bo przez to lubię ją coraz mniej. Wprawdzie MegaEwolucje są opcjonalne, ale nie zmienia to faktu, że jej MegaEwolucja wygląda tak jak wygląda, i chcąc czy nie chcąc musimy to jakoś przeboleć.

MegaSalamence - Poczekam na oficjalny Art, bo póki co za mało widać bym mógł go ocenić.

Co do ubrań, to cieszę się, że nasza postać otrzyma strój do konkursów. Co prawda nie pasuje mi ta koncepcja do Hoenn które przeważnie kładło nacisk na prostotę, niż na przekombinowany wygląd, ale przez to jest też większa szansa, że powróci opcja zmiany wyglądu (w którą powoli zaczynam już powątpiewać). Fakt, że w Sinnoh również mogliśmy zmienić ubiór na pokazy, ale to była zupełnie inna sytuacja, a 3DS w porównaniu do DS'a daje nam teraz dużo większe możliwości. Może jeszcze GameFreak nas czymś zaskoczy, a może całkowicie wycofa się z tego pomysłu? Wiem, że PPS, i że fajny dodatek, ale już sporo razy GF wycofywał się ze swoich pomysłów (chodzenie z Pokemonem, nurkowanie - które na szczęście powróciło), ale nie zdziwiłbym się gdyby to była opcja ''Tylko Kalos'', by podkreślić całe zafascynowanie modą u Francuzów.

Jeśli chodzi o Pikachu to bardzo nie podoba mi się pomysł walczących Pokemonów w ubraniach. Nawet jak na mnie (miłośnika przeróżnych dodatków) takie rozwiązanie jest beznadziejne. Raz, że nie naturalne, dwa, że po prostu śmieszne. Nigdy nie byłem za tym by Pokemony walczyły w ubraniach, i raczej ciężko będzie mi się do czegoś takiego przekonać. Tylko sobie wyobraźcie walczącego Onixa/Machoke'a/innego stworka z ciuchami (Sawka nie liczę) w walce Wi-Fi. Ja sobie wyobrażam tylko falę hejtu, i fejspalmów, i słusznie zresztą. Jeśli zaś opcja okaże się być dostępna tylko dla Pikachu (nie ma to jak faworyzowanie tego stworka _^_) to jeszcze przeżyję, ale nie ukrywam że sam pomysł jest bez sensu.

No nic, pozostaje tylko czekać na większą dawkę informacji. Mam tylko nadzieje, że ORAS zachowa klimat oryginałów, a możliwości 3DS'a zostaną jak najlepiej wykorzystane.

Odpisz
8.08.2014, 10:16,
czo oni zrobili z salamance : (
zmienia się jak logo batmana na przestrzeni lat

Pamiątkowa sygnaturka : )
[Obrazek: Gex5_32dscrxOcg8tqHPnIY_gUa_QIV9C1vokyk8z-U=w177-h78-no]
Odpisz
8.08.2014, 10:21,
(8.08.2014, 10:08)Ertix napisał(a): Jeśli chodzi o Pikachu to bardzo nie podoba mi się pomysł walczących Pokemonów w ubraniach. Nawet jak dla mnie (miłośnika różnych dodatków) takie rozwiązanie jest beznadziejne. Raz, że nie naturalne, dwa, że śmieszne. Nigdy nie byłem za tym by Pokemony walczyły w ubraniach. Jeśli jest to opcja tylko dla Pikachu (nie ma to jak faworyzowanie _^_) to jeszcze przeżyję, ale nie ukrywam że sam pomysł jest bez sensu.
Ale te "ubraniowe ataki" to tylko na contesty. W R/S/E w contestach było coś takiego, że za konkretne ruchy dostawało się serduszka. Widać w rimejkach będzie coś podobnego.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Sandy
8.08.2014, 10:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.08.2014, 11:18 przez Ertix.)
Niekurosska napisał(a):Ale te "ubraniowe ataki" to tylko na contesty.
Oby tak było, jednak po obrazkach które przedstawiają walczącego Pikachu z ubrankami wnioskuję co innego.

Odpisz
8.08.2014, 10:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.08.2014, 10:40 przez Bert.)
Z co drugim zdaniem ertix sie nie zgodze. Co do ubranek pikacha to mam nadzieje ze pojda z tym dalej i customizacja pokemonow bedzie czyms normalnym. Dzieki czemu pokemon bedzie nasz a nie klon przeciwnika

Bo telefon to kupa i nie potrafie sie nim poslugiwac by dawac odpowiedzi na twone podsekcje. A kompa nie mam w domu to usunalem xD

[Obrazek: bert.png]
Odpisz
8.08.2014, 10:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.08.2014, 10:52 przez Makion.)
A nie mówiłem, że pikacz dostanie ubraniowolucje? Tongue Chociaż ataków "specjalnych" się nie spodziewałem. Ach, czemu to pikacz musi akurat dostać boost dla contestów? Chyba, że coś przeoczyłem o ubraniach dla poków i dostaną je wszystkie, w co wątpię. Coraz bardziej pomysł z ubraniami nie podoba mi się i chyba już sobie odpuszczę te contesty.
Co do samego Salamance to spodziewałem się, że dostanie mega formę, gdyż to taki hoennowski garchomp, chociaż inaczej go sobie wyobrażałem. A tutaj mamy smukłego, smoka (łeb podobny ma do Hydreigona). Wydaje się, że jego skrzydła to jedna, złączona lotka i coś czuję, że dostanie także potężnego boosta do prędkości i chyba ma szansę przewyższyć swoją siłą Talonflame'a.
Jedną z przewidywanych przeze mnie mega ewolucji, była ta Altarii. Cóż mogę o niej powiedzieć, jest ładna, ma ciekawy typing i zdolność, z radością dodam ją do swojego teamu. Shiny Beldum w evencie to kusząca oferta, ale dla mojego Metagrossa wystarczy tylko kamyk. Tongue
Mega Lopunny prawie nic się nie zmieniła, a jeśli ona dostała mega formę to rzeczywiście Hoenn Dex zostanie poszerzony, z czego bardzo się cieszę.
Odpisz
8.08.2014, 11:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.08.2014, 11:11 przez max 353.)
Naprawdę się bardzo ciesze z tych mega ewolucji. Zdziwiłem się jak zobaczyłem mega Lopunny , ale to oznacza , że mega Pokemony z innych regionów też zobaczymy w grze co jest bardzo dobrą wiadomością.
Najbardziej podoba mi się mega Altaria jest taka majestatyczna i ten typ Dragon/ Fairy Heart
Będą pokazy ,super ! Ubrania mi się bardzo podobają bo lubię modę , Pikachu są mega słodkie w tych ubrankach.
Właśnie , ubrania będą tylko dla samic Pikachu ? Czy dla innych Pokemonów też ?

[Obrazek: hippie-724979.jpg]

:
Odpisz
8.08.2014, 11:23,
Uuu! Mega Altaria taka puchata że aż ładna. Zwłaszcza że uwielbiałem tego poka. Mega Lopunny? Nie spodziewałem się że może dostać Mega Ewo. Ale wygląda tak jakoś dziwnie, może przez to pozę. Natomiast Mega Salamance, to już każdy się spodziewał. Jednak, na tych skanach jest tak dziwnie przedstawiony i w ogóle, więc chyba ocenie, jak się pojawi oficjalny art.

Brak sygnatury (albo pomysłu .-.)
Odpisz
8.08.2014, 11:56,
#scrappymegalopunnypogromcamieczy

Salamance odrzutowiec, kolejny po Kangurze i Pinsirze użytkownik Returna i właśnie ze względu na to zostanie ukierunkowany pod zwykły atak, co jest dobrym wyjściem. Puchata Altaria z wyglądu fajnie, typing przydatny, ale wydaje mi się, że nie będzie to pokemon często używany w walkach. Ktoś gdzieś płakał, że ability i typing bolą królika, a to oznacza, że ta osoba nie myślała gdy to pisała. No błagam, wszystkie miecze, Sableye, niemega Gengary padają jak muchy, w zależności od tego w jakim stopniu podniosą Atk i Spd, jeśli tylko te dwie staty zostaną podniesione np w stosunku +65 atk/ +35spd, Adamant Mega Lopunny będzie wyprzedzać timid Gengara, a do tego Return będzie guaranted OHKO, a pokrycie w movesecie Ice Punch, Thunder Punch, Jump Kick, Return jest bardzo dobre. Minusem jest to, że jedynym używalnym fizycznym atakiem jakiego się na ten moment Lopunny może nauczyć jest Fire Punch, co sprawia, iż będzie to bardzo przewidywalny pokemon.

Pikacze i pokazy #nikogo

Teraz coś ciekawszego. Strona z atakami pikaczów i ta z shiny mega metagrossem to ta sama strona i znajduje się obok strony z informacją o contestach i shiny Beldumem. Co jest tu ciekawego?Salamance i Lopunny są na jednej stronie, więc brakuje kawałka strony, na której znajduje się Altaria co oznacza, że jeszcze przynajmniej jedna mega ewolka będzie.

[Obrazek: 28u0dow.png]
Odpisz
8.08.2014, 12:17,
Salamence jest okropny ._. To chyba przez te..ekhm..skrzydła. Reszta mi już bardziej podchodzi. Ciekawe czy Shiny Beldum będzie WIFI czy tylko dla skośnookich?

PS.News przed 8 rano w piątek, winszuję Nekuro XD

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
8.08.2014, 12:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.08.2014, 12:33 przez Asmod.)
Hmm, zauważył ktoś, że na arcie mAltaria jest taka wyblakło niebieska, a na screenie z gry jest taka jak Altaria, czyli normalnie niebieska? Jestem ciekaw jaka będzie naprawdę, bo ta pseudobiel osobiście mi pod Altarię nie podchodzi.

Oficjalne arty gdzieś na moje oko będą w poniedziałek albo wtorek.

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości