Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon platinum pytanie
3.08.2014, 18:56,
pokemon platinum pytanie
Witam mam pytanie do was przeszedłem tą pierwszą ligę odblokował mi się obszar walki ale tam już mi się nudzi

więc pytanie co trzeba zrobić by dotrzeć do obszaru wypoczynkowego lub przetrwania ? z tego co widziałem tam dwa npc stoją na drodze do obszaru wypoczynkowego ...

Aha i mam do złapania tego legendarnego pokemona co ucieka cały czas zmarnowałem master balla :/ ale widziałem jak ziomek na YT złapał za 3 razem go w QickBalla a mi bateria padła i dalej go nie mogłem złapać -.-

bardziej mnie interesują te obszary niż ten pokemon

z góry dzięki za opd
Odpisz
3.08.2014, 19:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2014, 19:11 przez Aluminium.)
RE: pokemon platinum pytanie
Żeby się tam dostać musisz mieć pełen Shino dex (czyli znać wszystkie pokemony w pokedexie) potem iść do profesorka da ci jakieś urządzenie i National pokedex. Wtedy odblokują ci się przejścia. Tak przynajmniej było w pokemon diamond. JAK TY ZMARNOWAŁEŚ MASRTERBALLA
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: BiiLii
3.08.2014, 19:25,
na pierwszego legendarnego tam gdzie ganiałem szefa Team Galaxy ... ;/ no ok dzięki
Odpisz
3.08.2014, 19:29,
Przecież masterball ma 100% złapania pokemona?!?!?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: ZakochanyPikachu
3.08.2014, 20:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2014, 20:09 przez BiiLii.)
no wiem ale jakbym wiedział że znajdzie się jeden pokemon który ucieka to bym nie używał go wtedy ...

aha załapałem jak nie będę miał tego poka to nie mam na co liczyć że tam wejdę

ale ziomek go w qickballa złapał a ja wywaliłem takich z 40 i 40 ultraballi
Odpisz
3.08.2014, 20:05,
No zmarnował na Giratinę, tyle. Sam zawsze zużywam mastera na pierwszą legendę, potem męczę się ultrami. Jeśli chodzi o Mesprita(tego uciekającego poka), to zadaj mu najlepiej jakieś obrażenia i najlepiej go uśpij, lub zamroź. Sam tak robiłem... było ciężką i tak, ale daje większą szansę Smile.

3DS FC: 3239-2997-4840

Friend Safari:Bug- Pinsir, Illumise, Paras

!STAROĆ! Mój fan-fick - ..czytaj..

NOWY KANAŁ - YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCccfJYf...Qu1aFNp7gQ
Odpisz
3.08.2014, 20:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2014, 20:44 przez BiiLii.)
UP tylko że on lata z końcówką HP jak go pokonam to stracę go ?

a poza tym jak go sparaliżuję to i tak ucieka muszę spróbować z tym uśpieniem

bdw jaki pokemon usypia bo przejrzałem swoje i nie mam żadnego co ma coś na usypianie
Odpisz
4.08.2014, 0:13,
To naucz jakiegoś swojego poka sleep powdera, singa, hypnosis, albo thunder wave, żeby miał inny status niż zdrowy, bo takiego osłabionego łatwiej złapać i używaj ultra balli, chyba, że masz jeszze, to na początku kolejnej walki, po tej zmianie statusu, użuj quick balla.
Jak nie wiesz, co i jak z jakimś pokiem o te ataki, to zobacz jakiś dex na necie, albo w ostateczności napisz tutaj, to ci pomożemy Wink.

Odpisz
4.08.2014, 0:56,
a z skąd wsiąść sleep powdera (w plecaczku nie mam) lub który pokemon go posiada odrazu po złapaniu ?

Wiem że to takie noobskie pytania no ale co poradzić dopiero od niedawna gram więc ...
Odpisz
4.08.2014, 0:58,
(4.08.2014, 0:56)BiiLii napisał(a): a z skąd wsiąść sleep powdera (w plecaczku nie mam) lub który pokemon go posiada odrazu po złapaniu ?

Wiem że to takie noobskie pytania no ale co poradzić dopiero od niedawna gram więc ...

Sprawdź na bulbapedii jakie pokemony uczą się sleep powdera.
Odpisz
4.08.2014, 7:23,
Te posty dały mi raka :^)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson, Hikomikos, Vermi, Natsu06, BiiLii, Aluminium
4.08.2014, 12:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.08.2014, 13:07 przez BiiLii.)
no ok ale skąd wezmę sleep powdera na pewno jakiś trawiasty może się tego nauczyć

Ok mam już ale Mesprit ucieka zanim zdążę użyć jakiejś umiejętności ma końcówkę HP co się stanie jak go pokonam on przepadnie czy pojawi się znowu ?
pozatym czy wgl da się go pokonać ? bo on ucieka zanim czegoś użyje ...
Odpisz
4.08.2014, 23:52,
1. Tak, przepadnie,
2. Użyj szybszego poka. Mesprit jest całkiem szybki więc musisz mieć poka szybszego,
3. Jeżeli nie sleep powder, to podałem masę innych ataków.

Jak nie wiesz ciągle, to powiedz, jakie masz poki, to ci pomożemy. Nie przejmuj się, jak ktoś ci tu ubliży, po prostu niektórzy zapomnieli, jak sami zaczynali grać w poki i też wielu rzeczy nie wiedzieli, a to forum jest po to m.in., żeby pomagać tym, którzy mają problemy. Wal do nas śmiało Smile.

Odpisz
5.08.2014, 7:24,
(4.08.2014, 23:52)fildzio20 napisał(a): Nie przejmuj się, jak ktoś ci tu ubliży, po prostu niektórzy zapomnieli, jak sami zaczynali grać w poki i też wielu rzeczy nie wiedzieli, a to forum jest po to m.in., żeby pomagać tym, którzy mają problemy. Wal do nas śmiało Smile.

Ej, ja się dowiedziałem co to forum internetowe jak już kilkakrotnie przeszedłem grę. Co nie zmienia faktu, że nie ogarniam tego jak można zadawać tak głupie pytania. Cos czuję, że następna odpowiedź w tym wątku od autora brzmiałaby tak: ,,jakie inne od slep powdera bo nie wiem... które pokemony maja większy speed bo znowu mi nie łapie. da sie cofnąć by mieć z powrotem master bala?"

Pozdrawiam i miłego użerania się.
Odpisz
5.08.2014, 10:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.08.2014, 10:49 przez BiiLii.)
UP bym coś powiedział ale zachowam to dla siebie

po prostu mam z tym jednym pokemonem problem a tak przecież przeszedłem ligę (wiem że może wyczyn to nie jest jakiś no ale nie od razu Polskę zbudowali... ) a gdybym wcześniej wiedział że jak wspomniałem wcześniej ten pok będzie uciążliwy do złapania to nie marnował bym master balla na Giratian

Zawsze mogę zacząć odnowa gre ..

lista głównych pokemonów
Infernape 66lvl
Giratian 62lvl
Gyarados 60lvl
Staraptor 60lvl
Tropius 65lvl
Machoke 40lvl

To poki które mam na składzie (mam więcej ale te mają konkretne lvl)
Togetic 42lvl
Haunter 44 lvl
Floatzel 48lvl
Uxie 49 lvl
Azelf 50 lvl
Roserade 40 lv
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości