Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Tygodnia - Aegislash!
25.07.2014, 18:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2014, 13:19 przez Bert.)
Pokemon Tygodnia - Aegislash!
tu byłem

[Obrazek: bert.png]
 Cherish Balle podarowali: Suspect, bnb1990, OttonandPooky, Chaqui, Kaeru, max 353
25.07.2014, 18:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.07.2014, 19:12 przez fllipper1999.)
RE: Pokemon Tygodnia - Aegislash!
Aegislash był jednym z pierwszych Poków, które planowałem zdobyć w XY. Zdenerwowałem się, gdy zobaczyłem na serebii, że strasznie późno zdobywa się Dusk Stone. Mimo przeciwności losu trwałem z Doubladem z niecierpliwością czekając na kamyczek. Już po ewolucji był w stałym składzie, aż do czasu kiedy rozpocząłem walki WiFi. Mieczyk szybko ginął i niewiele pomagał, z czasem został zastąpiony Togekissem. Mimo iż musiałem zrezygnować z używania Aegislasha wciąż jest to Pokemon, którego darzę sympatią.

Ogłoszenie płatne:
Muszę utrzymać około 200 Poków w swoich boxach za zaledwie 2 Cherishe miesięcznie, życie w internetach w tych czasach jest wyjątkowo trudne... liczę na wsparcie. Pamiętaj, 1 Cherish to tak niewiele. Wspieraj potrzebujących!
Fundacja Cherishek

FC 3DS 4742-6233-1574

Cherish Balle podarowali: Bert, Budyn2502
25.07.2014, 19:06,
Ja mam tylko pytanie: w pierwszej tabeli, w pierwszej kolumnie jeszcze wszędzie "Start". Do poprawy, czyż nie?

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
25.07.2014, 19:21,
(25.07.2014, 19:06)Asmod96 napisał(a): Ja mam tylko pytanie: w pierwszej tabeli, w pierwszej kolumnie jeszcze wszędzie "Start". Do poprawy, czyż nie?

Nie, wszystko jest w porzadku Wink ten typ tak ma Wink

25.07.2014, 20:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.07.2014, 21:19 przez Gonzo.)
Sassy build jest zupełnie pozbawiony sensu. Nie wiem, w czym aegi jest lepszy od pierwszego z brzegu Poka z jakimś recovery i podobnymi defami (Umbreon, na przykład). Flash Cannon jest najgorszym możliwym atakiem w tej sytuacji, bo typ Steel ma marny coverage. Ten Aegi jest kompletnie wallowany przez dowolnego Stalowego i Trującego Poka, który jest wręcz zapraszany do setupu lub rozrzucania hazardów. Polecam dokładniejsze przeglądanie nadesłanych setów, bo ten jest po prostu fatalny. Jeśli nie grasz w double, to błagam, nie sugeruj setów. Natłok poków stalowych i naturalnie szybkie tempo walki czynią Toxic bezużytecznym (i stallowanie, generalnie). Szczególnie, kiedy przebijanie się przez walla najczęściej i najskuteczniej robi się przez double targetowanie ściany.

edit: Pouczuli mnie, że SubTox ma na celu lure Mandibuzza, ale czy warto aż tak precyzyjnie ukierunkowywać takiego wszechstronnego Pokemona?

Aegislash w Trick Roomie to nie jest dobry pomysł. Wystarczy byle szybszy (czyli w TR wolniejszy) Tank, który jest w stanie wziąć na klatę atak Aegi i znajdujemy się w sytuacji, gdy nasz przeciwnik z (przykładowo) 30%HP atakuje nas z lichymi 50/50/50 Defami. Wystarczy silny neutralny atak, by z wojującej szabelki zrobił się obierak do ziemniaków. ) Speed jest własnie po to, by być tym wolniejszym Pokiem i obrywać jako tarcza.

Językowo, przyczepię się ożywiania rzeczowników nieżywotnych ("moveseta zamiast "movesetu") i do nieposzanowania płci pięknej -- Jagal bynajmniej nie jest mężczyzną!

[Obrazek: gonzo.png]
 Cherish Balle podarowali: Bert, Bonku
25.07.2014, 20:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.07.2014, 20:40 przez Bert.)
Gonzo bardzo me serce raduje ze zajrzales do tego tematu bo to przez Ciebie zachcialem sie bawic w walki wifi i to double. Tak w wersji na tr nie jest najlepszy jednak przy odpowiednim rozstawieniu da rade 2 swords dance wyciagnac i zyc jeszcze. Potem secret sword moze juz swoje zdzialac.

25.07.2014, 20:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.07.2014, 20:49 przez Gonzo.)
Mowa teraz o single, prawda? W double nieprzypadkowo króluje specjalny wariant Aegi. Wszechobecny Will-o-Wisp i jeszcze popularniejszy Intimidate (oraz Charm na Meowsticku) skutecznie odstraszają potencjalne fizyczne buildy.

Autotomize też słabo, głównie dlatego, że musisz poswięcić bulk lub power aby podkręcić Speed, przez co Aegi staje się revenge kill fodderem. I tu znowu trzeba wliczyć double target.

[Obrazek: gonzo.png]
25.07.2014, 20:50,
W double rozstawienie trick rooma to katorga. Dlatego tak akurat ten build skierowany z mysla o singlu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości