Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Tygodnia - Delphox!
18.07.2014, 22:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2014, 13:19 przez Bert.)
Pokemon Tygodnia - Delphox!
tu byłem :x

[Obrazek: bert.png]
 Cherish Balle podarowali: Tyma, Elia, kowalt, Antos, Crooky, Piterr, Nilson, OttonandPooky, lol20240, max 353, Jagal, Aaqwil, Wampirek, Kaeru, Vinie, bnb1990, xDragonite, _HEREMIT_
18.07.2014, 22:55,
RE: Pokemon Tygodnia - Delphox!
Przyznam się że tylko Froakie przykuł moją uwagę gdy wybierałem startera. Jednak zawiodłem się ciut na żabci podczas In Gamu(mam nadzieję że kiedyś to się zmieni jak uda mi się ogarnąć coś Competetive). Jednak opis pokazuje że lis może być na prawdę fajny. Podoba mi się Bertowy pomysł na niego. Dzięki Choicowi powinien wyprzedzić Starmie czy Alakazama którzy mogliby być problematyczni powinni wymięknąć. Dla ludzi którzy nie lubią Choiców polecam wstawić tam Life Orba. Spadek HaPe kosztem nieblokowania jednego ruchu.

Choć w moim planie miała wystąpić Volcarona to jeszcze się zastanowię. Volcaronę bolą Stealth Rocki tak bardzo że obawiam się używania jej :/

Wielkie dzięki panecki i kawał dobrej roboty wykonujecie. Jeśli mógłbym mieć prośbę/radę to wybłagajcie u jakiegoś szefa tutaj osobny dział. Inaczej tematy znikną gdzieś w odmętach a szkoda by było.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
 Cherish Balle podarowali: Bert
18.07.2014, 22:58,
(18.07.2014, 22:55)kowalt napisał(a): Przyznam się że tylko Froakie przykuł moją uwagę gdy wybierałem startera. Jednak zawiodłem się ciut na żabci podczas In Gamu(mam nadzieję że kiedyś to się zmieni jak uda mi się ogarnąć coś Competetive). Jednak opis pokazuje że lis może być na prawdę fajny. Podoba mi się Bertowy pomysł na niego. Dzięki Choicowi powinien wyprzedzić Starmie czy Alakazama którzy mogliby być problematyczni powinni wymięknąć. Dla ludzi którzy nie lubią Choiców polecam wstawić tam Life Orba. Spadek HaPe kosztem nieblokowania jednego ruchu.

Choć w moim planie miała wystąpić Volcarona to jeszcze się zastanowię. Volcaronę bolą Stealth Rocki tak bardzo że obawiam się używania jej :/

Wielkie dzięki panecki i kawał dobrej roboty wykonujecie. Jeśli mógłbym mieć prośbę/radę to wybłagajcie u jakiegoś szefa tutaj osobny dział. Inaczej tematy znikną gdzieś w odmętach a szkoda by było.

Dzięki za komentarz Wink Jak już zejdziemy do takiego poziomu, że będzie kolejna strona na tym podforum to stworzymy "spis" wszystkich tematów z hiperłączami Wink

Głównym problemem dla Delphoxa jest Mega Gengar i Aerodaktyl. To właśnie dla nich powstał ten build :p

18.07.2014, 23:22,
Świetnie piszesz, bardzo przyjemnie się to czyta. W ogóle bardzo podobają mi się te "felietony". Mam nadzieję że będziesz to kontynuował i co tydzień wyjdzie nowy odcinek serii.
 Cherish Balle podarowali: Bert, kowalt, Jagal
18.07.2014, 23:39,
(18.07.2014, 23:22)Crooky napisał(a): Świetnie piszesz, bardzo przyjemnie się to czyta. W ogóle bardzo podobają mi się te "felietony". Mam nadzieję że będziesz to kontynuował i co tydzień wyjdzie nowy odcinek serii.

Dzięki za dobre słowo! Jednakże to nie tylko ja piszę ale również BnB,Suzpekt i Jagal. Sam może i bym coś napisał, ale napewno nie byłoby to w takiej formie jaka jest.
Dzięki takim komentarzom jak twój, aż chce się pisać kolejne. Liczę, że z kolejnymi pokemonami was nie zawiedziemy, a jeżeli macie jakieś fajne pomysły jak ulepszyć artykuły to śmiało piszcie

18.07.2014, 23:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2014, 23:53 przez pokemonek123.)
Rainbow  RE: Pokemon Tygodnia - Delphox!
Prezentacja Pokemona wygląda lepiej niż przy Greninjy, ale tabele ruchów są brzydko wklejone i nie podobają mi się trochę te gwiazdki. Poza tym chciałbym, aby ogólna rozpiska o użyteczności Pokemonów była dłuższa. Wystarczy dodać krótki opis popularnych ruchów, ich użyteczności, oraz (ważne dla mnie) słabości każdego Pokemona. W przypadku Delphoxa, są to pewnie fizyczne Poki z Earthquakiem, Stone Edgem, tj. Aerodactyl czy Landorus.

Co do Delphoxa, nie jest on jakiś super silny. Łatwo go pokonać jednym Earthquake, więc dobrze by było jakby miał Focus Sasha do tego Sunny Daya, albo Sitrus Berry + Magician. Kiedy lisek wylecz się dzięki berry, będzie on gotowy do podkradania użytecznych dla przeciwnika przedmiotów.

Mój pomysł na Delphoxa:
Umiejętność: Miagician
Natura:Timid
EVy: 252 Speed, 128 Defensive, 128 HP
Item: Sitrus Berry
Ataki:
-Flamethrower
-Will-o-wisp
-Psychic/Shadow Ball
-Enegry Ball
 Cherish Balle podarowali: Bert, kowalt, Jagal
19.07.2014, 0:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2014, 0:49 przez Bert.)
(18.07.2014, 23:52)pokemonek123 napisał(a): Prezentacja Pokemona wygląda lepiej niż przy Greninjy, ale tabele ruchów są brzydko wklejone i nie podobają mi się trochę te gwiazdki. Poza tym chciałbym, aby ogólna rozpiska o użyteczności Pokemonów była dłuższa. Wystarczy dodać krótki opis popularnych ruchów, ich użyteczności, oraz (ważne dla mnie) słabości każdego Pokemona. W przypadku Delphoxa, są to pewnie fizyczne Poki z Earthquakiem, Stone Edgem, tj. Aerodactyl czy Landorus.

Co do Delphoxa, nie jest on jakiś super silny. Łatwo go pokonać jednym Earthquake, więc dobrze by było jakby miał Focus Sasha do tego Sunny Daya, albo Sitrus Berry + Magician. Kiedy lisek wylecz się dzięki berry, będzie on gotowy do podkradania użytecznych dla przeciwnika przedmiotów.

Mój pomysł na Delphoxa:
Umiejętność: Miagician
Natura:Timid
EVy: 252 Speed, 128 Defensive, 128 HP
Item: Sitrus Berry
Ataki:
-Flamethrower
-Will-o-wisp
-Psychic/Shadow Ball
-Enegry Ball

Niestety z tymi grafikami ataków to cały czas się trudzę i wklejam do excela i wycinakiem robię z tego jpgega :/ Trochę rozwinąłem dział "Przydatność pokemona" taka forma jest ok? Czy jeszcze coś zmienić?

Co do builda Niestety Delphox się nie uczy Energy Balla smutek bardzo, ale jak już nie ograniczasz się do choica to zamiast wyżej wymienionego wstawiłbym protecta. Sam miałem podobny pomysł jednak zrezygnowałęm z niego bo za kruchym pokemonem jest.

Ponadto zapraszam do głosowania na kolejnego pokemona: http://forum.pokemony.com/temat-6256-Pro...nia?page=4 Smile

19.07.2014, 2:05,
Jeżeli już wspominasz o Doublach, to wiedz, że Hitmontop w formacie VGC jest nielegalny. Dokładnie tę samą funkcję spełnia Scrafty; Fake Out, Quick Guard, Intimidate...

[Obrazek: F4MOuiC.jpg?1]
 Cherish Balle podarowali: Bert, kowalt
19.07.2014, 2:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2014, 2:29 przez Bert.)
Wiem, że w aktualnym VGC nie można używać pokemonów, które nie należą do kalos dexa. Jednak VGC ogranicza się jedynie do turniejów, natomiast na walkach rankedowych(double) po wifi jak najbardziej można go użyć Wink Natomiast co do formatów myślę, że zupełnie osobny temat by się nadał.

Zgadza się Scrafty równie dobrze może zamienić Hitmontopa (i napewno będzie łatwiej z ewoluowaniem Wink)

19.07.2014, 10:23,
Fajnie by było gdybyście polepszyli swoje artykuł o filmiki np. jak to Delpox używa zdolnośći Magician, ewolucja z Braixena w Delpoxa Wink
Co do pokemonów tygodnia to świetnie to wymyśliliście. Z pewnością przydadzą mi się te informację Wink

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
 Cherish Balle podarowali: Kaeru
19.07.2014, 11:51,
(19.07.2014, 0:48)Bert napisał(a): Co do builda Niestety Delphox się nie uczy Energy Balla smutek bardzo, ...
Ale jak to? ;-; Jakoś ten atak pasował mi do Delphoxa.

W takim wypadku mogę tylko powiedzieć, że "Pokemon Tygodnia" to świetny pomysł i czekam na więcej.
19.07.2014, 11:59,
Seria waszych tematów na pewno przyda się masie osób. Fajne wykonanie, ładna oprawa graficzna, niezłe buildy... Naprawdę świetna robota. Sam zamierzałem wybrać Delphox'a do mojego teamu na Wi-Fi, ale zrezygnowałem na rzecz Volcarona'y, chociaż nie wiem czy przypadkiem znów nie zmienić zdania... Z innej jednak strony sam nie wiem kiedy zacznę walczyć (stoczyłem ze dwie, czy trzy walki tylko), teraz zajmuję się breedingiem (fajnie by było jakby wyszły mi jakieś sensowne IV'y, a nie same Egg Moves i czasem HA z fajną naturą Dodgy)

3DSFC - 0920-1603-8473
Safari: Emolga, Electabuzz i Galvantula
 Cherish Balle podarowali: kowalt
19.07.2014, 13:19,
Superowe, nie wiedziałam, że Delphox może być taki przydatny Big Grin.
Gdybym jeszcze raz zaczynała podróż po Kalos, to z pewnością byłabym bardziej zainteresowana lisełkiem Tongue.
Bardzo mi się podoba Twój styl pisania, bardzo przyjemnie się czytało.
Czekam na następnego Pokemona Tygodnia Smile.

FC: 3497 - 1304 - 0413
FS: Poision
Venomoth, Seviper, Whirlipede
[Obrazek: tumblr_nf56ynQ2ly1qkz08qo3_500.gif]
[Obrazek: CAemJoR.png]
 Cherish Balle podarowali: kowalt
19.07.2014, 19:39,
Naprawdę fajnie ci to wyszło , też coś takiego kiedyś próbowałem stworzyć ale mi nie wyszło

[Obrazek: Dragonite_szybki.gif]
25.07.2014, 19:24,
Koniec promocji z fenkami jednak zapraszam do dalszych dyskusji!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości