Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowy trailer OR/AS, a w nim...
14.07.2014, 16:35,
Nowy trailer OR/AS, a w nim...
Mamy kolejny trailer do gier OR/AS. Tym razem dostajemy odświeżonych liderów oraz ich sale, przebieranki pokemonów, tajne bazy i megaewolucje pewnego pokemona...

Zachęcam do obejrzenia bo naprawdę robi wrażenie!

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ad-M, Shira, Elia, lol20240, Ertix, Kaeru, KleszczRex, Goldi, max 353
14.07.2014, 16:52,
RE: Nowy trailer OR/AS, a w nim...
Kolejność liderów jakby Norman miał być teraz pierwszym gym leaderem... Mam nadzieję, że chcieli nam pokazać liderów w kolejności jak występują w odpowiednich miastach i nie jest to kolejność zdobywania odznak.

Pamiątkowa sygnaturka : )
[Obrazek: Gex5_32dscrxOcg8tqHPnIY_gUa_QIV9C1vokyk8z-U=w177-h78-no]
Odpisz
14.07.2014, 16:53,
Piękny trailer! Mam nadzieję na więcej!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
14.07.2014, 17:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2014, 18:51 przez Bonku.)
Nic nowego, poza tym, że Mega Metagross + Tough Claw - Confirmed
Retaliate na Slakingu i Leaf Blade na Shiftrym jeszcze.

@down - gdzie tam jest jakieś potwierdzone info o contestach?

[Obrazek: bonku.png]
Odpisz
14.07.2014, 18:27,
W końcu pokazy tyle czekałam.Mam nadzieję że ubranka nie są tlko dla Pikachu.

Odpisz
14.07.2014, 19:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2014, 19:21 przez Chicorii.)
Oczywistym było, że nowy trailer nie będzie zawierał niczego ponad to, co znamy z przecieków z CoroCoro. Ale i tak czekałam na nowy trailer, bo nie ma jak zobaczyć to wszystko w ruchu, a nie tylko na kiepskiej jakości skanach. Sam filmik zrobiony jest fajnie, ciekawym jest, że od razu pokazano aż 5 liderów i 2 członków Elite Four, ale w końcu to tylko remake i my ich wszystkich znamy, więc nie psują w ten sposób żadnych niespodzianek. A nowy trailer ma jeszcze taki plus, że pozwolił mi zrobić nową wersję remasteru Title Screena z mniejszą ilością efektów dźwiękowych (całkowicie bez się niestety nie dało), dzięki połączeniu wersji z tego i poprzedniego traileru Big Grin No to czekam jeszcze na arty z notki prasowej (być może już są, ale na pidgi.net jeszcze nie ma, a na szukanie w innych miejscach szkoda mi czasu).

Odpisz
14.07.2014, 19:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2014, 20:56 przez Ertix.)
Spodobał mi się wygląd odświeżonych sal w Petalburg oraz w Dewford. Zwłaszcza spodobała mi się lśniąca niczym lustro podłoga w sali Normana, oraz okno z którego normalnie w końcu coś widać Big Grin. Teraz ta sala przypomina mi bardziej tradycyjny dom japoński niż salę treningową. Jak się dobrze przyjrzeć na to, i na to, to wtedy wszystko do siebie pasuje. A sądząc po getach jakie nosi Norman, to tym bardziej Wink. Zaraz za Ecruteak w HS ma szanse być moim ulubionym nawiązaniem w Pokemonach do kultury japońskiej.
Stanowczo zaś nie spodobała mi się zmiana wyglądu w sali Mauville. W tej sali wolałem żółtą podłogę która kolorystycznie była bardziej dopasowana do elektrycznego typu, niż obecne ciemne kafelki. Gdyby nie przełączniki to pomyślałbym, że to sala typu mrocznego. Jedyny plus dam za ruchy kamery które naprawdę cieszą oko. Sala w Lavaridge również się nieco zmieniła. Zwróćcie uwagę na to gdzie jest pierwsza dziura w którą wpada nasz bohater. W oryginale były dwie, jedna po prawej i druga po lewej stronie które a były na wprost od naszego nazwijmy to ''pomocnika''. W Emeraldzie zaś była tylko jedna po lewej stronie. W obu przypadkach liderka stacjonowała tuż obok pierwszego pokoju zaś na trailerze widać, że pierwsza dziura pojawia się na wprost od wejścia do sali (w dodatku jest tylko jedna), a wraz za nią na wprost pojawiają się następne.

Co do liderów to Norman w końcu wygląda na wkurzonego ojca, zaś u Flannery widać, że jest naprawdę ''gorąca'' :ze względu na swój wygląd Tongue. Podoba mi się to zawiązanie koszulki, sam też tak robię. Smile Roxanne nabrała nieco słodkawego wyglądu, ale poza zmianą ciuchów to niewiele się zmieniła. Wattson z kolei jak to Wattson. Radosny jak zawsze, i taki powinien być! Przez swoją zmianę koszulki nieco przypomina mi Surge'a, ale myślę, że jest to dobra rekompensata za to w jaki sposób odnowili jego salę. Wink Nie wiem tylko czemu, ale odnoszę wrażenie, że model Brawly'ego prezentuje go w nieco odmłodzonej wersji niż jego FanArt (takie same zdanie mam o Serenie z X/Y).

Co do Elitarnej czwórki to nie mam w sumie zdania o zmianie wyglądu Phoebe oraz Sidney'a. Dla mnie wciąż wyglądają niemal tak samo, i w przeciwieństwie do innych to nie zauważyłem by w jakikolwiek sposób odmłodzili Phoebe. Jedynie ten grymas na twarzy Sidney'a daje się we znaki, i coraz bardziej mi on przypomina wygląd mojego ulubionego (acz niedocenianego) polskiego aktora.i aż mnie teraz bierze zdziwienie, że nie jest on w żaden sposób powiązany z Pokemonami walczącymi. Z takim wyglądem nadawałby się moim zdaniem na elitarnego - walczącego.
Bardzo spodobało mi się tło podczas walk z Elitarną Czwórką. I choć wygląda ono tak samo w każdym pokoju tak naprawdę jestem zadowolony bo zawsze mogło być gorzej Wink.

Na pewno nie ucieszą się Ci którzy mają dosyć wszędobylskiego ''pikania'' które niektórych denerwowało w poprzedniej wersji (jak np. Chicorii). W sumie to się nie ma czemu dziwić, ale nie chciałbym by to ''pikanie'' pozostało w serii już na zawsze. Wiem, że szanse na to są znikome, ale nadzieję zawsze można mieć. Tongue

Wraz z prezentacją Pikachu rzucił mi się napis sugerujący, że owa prezentacja odbywa się w hali konkursowej. W prawdzie wiedziałem już o tym wcześniej, ale niezmiernie ucieszyłbym się gdyby tak rzeczywiście było. Im więcej błysków tym dla mnie lepiej Smile

Co do baz to przeglądałem sobie ostatnio ich opis na Bulbapedii, i rzuciły mi się w oczy nazwy greckich liter. Nigdy nie poświęcałem bazom jakiegokolwiek zainteresowania, a niektórzy pewnie nawet nie zwracali na te nazwy uwagi. Czy według was owe nazwy były dodatkową inspiracją do stworzenia nazw gier? Wink Moim zdaniem jak najbardziej.
Jeśli chodzi o sam pomysł z dekorowaniem baz to swoje zdanie wyrażałem już w innym wątku, dlatego pozwolę sobie ten aspekt tutaj odpuścić.

Jeśli chodzi o MegaMetagross'a to również nie zauważyłem jakichś większych zmian w jego wyglądzie poza otrzymaniem kolca, zmianie koloru swojego ''iksa'' na twarzy (taki sam ma Shiny Metagross) oraz dodatkowych łap. Bardzo mnie z kolei zaciekawił atak którego MegaMetagross użył na Swampercie. Ktoś może wie?
Odpisz
14.07.2014, 19:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2014, 19:21 przez Gonzo.)
graty ertix, tak długiego pustosłowia dawno nie widziałem.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Fennekin, Asmod, Bonku, _HEREMIT_, lol20240, Tyma, Aluminium
14.07.2014, 19:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.08.2014, 16:16 przez Ertix.)
Gonzo napisał(a):graty ertix, tak długiego pustosłowia dawno nie widziałem.
W takim razie już od dłuższego czasu nie czytałeś swoich postów, bo to był właśnie przykład jednego z nich. Przykład ignorancji, oraz braku szacunku w stosunku do drugiej osoby. Nie wspomnę już o tym, że Twój marny hejting (co chcesz tym osiągnąć?) nie wnosi NIC do dyskusji, więc z łaski swojej lepiej zamilcz.

Ponadto gdybym wyraził swoje zdanie przy newsie który został napisany z opóźnieniem to jak najbardziej bym Twoją reakcję zrozumiał, ale że trailer jest nowy, a o niektórych rzeczach jeszcze nie miałem okazji się wypowiedzieć, tak Twój odpis jest BARDZO tutaj nie na miejscu ponieważ starałem się wyrazić swoją opinię jak najlepiej, i bardzo mi przykro, że nie jesteś w stanie tego docenić.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kaeru
14.07.2014, 19:44,
@ Ertix- To był Meteor Marsh (czy jak to się pisze XD). Atak stalowy.
Trailer fajny jak zwykle, w sumie to samo co w CoroCoro.
Sale bardzo mi się podobają, już nie mogę się doczekać Blush.

FC: 3497 - 1304 - 0413
FS: Poision
Venomoth, Seviper, Whirlipede
[Obrazek: tumblr_nf56ynQ2ly1qkz08qo3_500.gif]
[Obrazek: CAemJoR.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, lol20240
14.07.2014, 21:28,
Tym razem nie mam nic do dodania. Po prostu czapki z głów. Wink
Liderzy w akcji, na to czekałem. Tak jak przypuszczałem Sidney i Phoebe z elitarnej czwórki nie zmienili się za bardzo.
Poza tym, wszystko wiadomo było już w CoroCoro, a trailer wszystko ładnie pozbierał w całość.
Odpisz
14.07.2014, 21:59,
To co mi się rzuciło w oczy to te "ekspresje" na ich twarzach - jakoś nie pamiętam by w XY tak często zmieniali miny, Jednak żeby nie było to dobija mnie jeden fakt - Znów brak 3D modeli w walkach dla NPC Sad

Świeży śnieg...
Kod:
[img=600x400]tu link obrazka[/img]
Odpisz
15.07.2014, 0:24,
Gdyby pojawiłyby się modele 3D dla zwykłych npc, to powstałaby sieczka, bo 3ds ma tendencje do zwalniania.
Według mnie, modele 3d w XY odstraszały, zwłaszcza postaci z gangu Flare, a oficjalne artworki członków tej grupy były REWELACYJNE. Jednak jeśli chodzi o rywali/przyjaciół, modele jak najbardziej pasowały. Artworki gruntsów Magmy i Aqua pasują dobrze i nie należy ich zmieniać, lecz trochę obawiam się, że rywal czyli Brendan i May dostaną modele 3D.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tyma, OttonandPooky
15.07.2014, 0:35,
Ktoś tam się pytał gdzie potwierdzone o contestach(trochę mnie te stroje obrzydzają jak mam być szczery Sad ). W chwili, gdzie pokazują ciuchy Pikachu.

3DS FC: 3239-2997-4840

Friend Safari:Bug- Pinsir, Illumise, Paras

!STAROĆ! Mój fan-fick - ..czytaj..

NOWY KANAŁ - YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCccfJYf...Qu1aFNp7gQ
Odpisz
15.07.2014, 9:51,
Co ty? Wg mnie są mega fajne Smile Śmiechowe takie. Contesty to jedyna rzecz w tych grach, której na serio mi brakuje! Wg mnie powinien być taki system jak w Anime DIAMOND/PEARL.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości