Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Tygodnia - Greninja!
10.07.2014, 21:45, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2014, 13:20 przez Bert.)
Pokemon Tygodnia - Greninja!
tu byłem.

[Obrazek: bert.png]
 Cherish Balle podarowali: Chaqui, bnb1990, GRAnith, Krichower, Conquest, _HEREMIT_, Jagal, max 353, Nightstar1994, gimlig, Kaeru, Zero_
10.07.2014, 21:55,
RE: Pokemon Tygodnia - Greninja!
Jak miło, że Greninja na pierwszy ogień XD.
Fajny pomysł, popieram Big Grin.

FC: 3497 - 1304 - 0413
FS: Poision
Venomoth, Seviper, Whirlipede
[Obrazek: tumblr_nf56ynQ2ly1qkz08qo3_500.gif]
[Obrazek: CAemJoR.png]
10.07.2014, 22:18,
Pomysł jak najbardziej zacny, aczkolwiek nareszcie pojawiło się jego wykonanie. Na pewno pomoże to początkującym graczom Wi-Fi ( w tym mnie) i pokaże zalety każdego Pokemona. Jestem na tak.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Cherish Balle podarowali: Ertix
10.07.2014, 22:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2014, 22:36 przez bnb1990.)
Coś musiało pójść na pierwszy ogień, a że los był najbardziej łaskawy dla wodnego startera tej generacji to wyszło jak wyszło.
Powyższe buildy są naszymi używanymi propozycjami i liczymy na dzielenie się swoimi własnymi doświadczeniami.

btw. POTW CONFURMED

Pokemon Shield Trainer Card Code: 0000 0003 PXN8 7K
11.07.2014, 0:28,
Ja co do mixed attackera. Bo mój Greninja ma takie coś, ma Rocky Helmet(walczący np. oberwie jak uderzy), a jego ruchy to Surf(klasyka), U-turn(bez niego dużo częściej byłbym zgrilowany), Water Shuriken(priority więc) i Substitute. Jak na to patrzycie?

3DS FC: 3239-2997-4840

Friend Safari:Bug- Pinsir, Illumise, Paras

!STAROĆ! Mój fan-fick - ..czytaj..

NOWY KANAŁ - YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCccfJYf...Qu1aFNp7gQ
11.07.2014, 0:40,
(11.07.2014, 0:28)fildzio20 napisał(a): Ja co do mixed attackera. Bo mój Greninja ma takie coś, ma Rocky Helmet(walczący np. oberwie jak uderzy), a jego ruchy to Surf(klasyka), U-turn(bez niego dużo częściej byłbym zgrilowany), Water Shuriken(priority więc) i Substitute. Jak na to patrzycie?

Z tego co pamiętam Rocky Helmet działa tylko jak ktoś walnie w pokemona który trzyma ten przedmiot. Zazwyczaj ninja dużo nie ma do gadania jak już raz oberwie :p Water Shuriken może być fajnym atakiem ale jak się ma farta i uderzy kilkukrotnie. A jak z EV i naturą i jaki format?

11.07.2014, 0:45,
Nie mam 6 geny i nie będę korzystał, ale bardzo podoba mi się ten tekst. Nawet gdybyście tłumaczyli angielskie to by było dobrze.
11.07.2014, 1:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2014, 10:55 przez Nicolas.)
Greninja
Ruchy: Ice Beam, Dark Pulse, U-turn, Surf
Natura Naive
Ability: Protean
EVs: 252 Spd / 252 SAtk / 4 Atk
EDIT: Przedmiot- Life Orb
11.07.2014, 4:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2014, 4:12 przez Bert.)
(11.07.2014, 1:42)Nicolas napisał(a): Greninja
Ruchy: Ice Beam, Dark Pulse, U-turn, Surf
Natura Naive
Ability: Protean
EVs: 252 Spd / 252 SAtk / 4 Atk

A jaki przedmiot?

Dzięki wszystkim za te posty pod tym tematem! Jeszcze tylko przypominam, żebyście napisali jakiego pokemona chcielibyście zobaczyć w przyszłym tygodniu! Pamiętajci że skupiamy się na pokemonach z kalos dexu.

11.07.2014, 10:38,
Pomysł może nie oryginalny, ale naprawdę dobry! Cieszę się, że podobne projekty pojawiają się na PV, zaczyna się coś dziać, w dodatku dotyczy to Pokemonów - to też za samą akcję należą się Wam brawa.
Cieszy to, że prezentujecie własne strategie, podoba mi się, że nie są to po prostu tłumaczenia - mimo wszystko na tak podstawowym poziomie chyba wszyscy angielski znamy, pomysły z Serebii znamy na pamięć, miło trafić na coś nowego. Może wreszcie nauczę się czegoś w kwestii walk!
Jedna rzecz tylko mnie drażni, muszę to napisać. Gramatyka, powtórzenia...Wiem, że nie jest to fanfic, opowiadanie, czy cokolwiek wymagające literackiego języka, ale każda taka dłuższa wypowiedź moim zdaniem powinna mieć ręce i nogi. Tutaj trochę pogubiłam się przez pewne nietypowe określenia, dziwną mieszankę polsko-angielską (tej trudno uniknąć, ale kiedy pojawia się "obrona" i "atak", to co obok robi "HP" i "speed"?). Większość błędów nie jest trudna do wytropienia, można by je wykluczyć po ponownym przeczytaniu tekstu, tego jestem pewna. Dużo tu niepotrzebnych słów i powtórzeń - może przesadzam, ale na przykład w tekstach Serebii takie rzeczy mnie nie gryzą. Nie brakuje tam głupawych żartów, ale wszystko jest napisane poprawnie, autorzy dbają o różnorodne określenia, bogate słownictwo (o ile pozwala na to krótki tekst o grze dla dzieci) - i myślę, że taka praca we dwójkę spokojnie pozwala na łatwe osiągnięcie takiego profesjonalnego efektu. Wystarczy sprawdzić wszystko na świeżo, chwilę po napisaniu.
To chyba tyle. Osobiście najchętniej zobaczyłabym tekst o Aegislashu, Talonflame, lub Pangoro. Dwa pierwsze Pokemony są bardzo popularne w walkach, ale może macie jakiś pomysł na wykorzystanie tego trzeciego? Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka!

I’m like a NPC, I won’t do anything unless you interact with me.
 Cherish Balle podarowali: Bonku, Bert
11.07.2014, 11:01,
@ Jagal Może znajdzie się ktoś kto podjąłby się edycji pod względem gramatycznym :p

Cherish Balle podarowali: Jagal
11.07.2014, 11:08,
W przygotowywaniu strategii jestem beznadziejna, to się nie zgłaszałam do pomocy, ale jeśli zgodzilibyście się na taką korektę, to ja bardzo chętnie. Wink

I’m like a NPC, I won’t do anything unless you interact with me.
 Cherish Balle podarowali: bnb1990, Bert
11.07.2014, 11:10,
Pasuje ustalić jednolity sposób stosowania nazewnictwa. Albo trzymacie się angielskich wersji tj. Speed, Attack, Ability (co w sumie jest łatwiejsze do zrozumienia dla casuala), albo konsekwentnie używacie jednego, polskiego odpowiednika.

Ogólnie fajnie, że ktoś się tego podjął, ale czy buildy będą dotyczyć tylko Smogonu... Singli czy też Dubli?

[Obrazek: bonku.png]
 Cherish Balle podarowali: Jagal, bnb1990
11.07.2014, 11:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2014, 11:26 przez bnb1990.)
(11.07.2014, 11:08)Jagal napisał(a): W przygotowywaniu strategii jestem beznadziejna, to się nie zgłaszałam do pomocy, ale jeśli zgodzilibyście się na taką korektę, to ja bardzo chętnie. Wink

Wszelka pomoc jest zawsze mile widziana Big Grin
Tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany i ma ciekawe pomysły co do realizacji tego projektu palec do budki. Jak już robić to z rozmachem.

@Bonku szysko jest tak naprawdę trochę można powiedzieć w fazie testowej, dobrze wiedzieć że ludzie pozytywnie reagują i napewno przy następnych będzie lepiej.
Bert chciał żeby użytkownicy forum aktywnie uczestniczyli w tym przedsięwzięciu podając swoje propozycje i sugestie, za co przewidziane są dodatkowe bonusy w formie zbreedowanych omawianych poków z konretnymi IVami. Także wszelkie sugestie oraz konstruktywna krytyka są mile widziane.

Cherish Balle podarowali: Jagal
11.07.2014, 13:39,
Jagal witamy na pokladzie! :p wlasnie tego typu problemow sie obawialem najbardziej, zawsze mialem problemy ze stylistyka. Dziekuje bardzo ze poza zwroceniem uwagi potrafisz wyjsc przed szereg i podac pomocna dlon!

@Bonku zalozenie jest takie ze nie chcemy sie ograniczac do jednego formatu. Piszac moj jeden build uzylem mat blocka. I w opisie wspomnialem ze w singlu jest kompletniw bezuzyteczny i napisalem na co mozna zmienic. Po wypisaniu buildow przez uzytkownikow liczylem ze tez bedzie krotki opis no ale zawsze moge sam dodac cos od siebie i jak tworcy sie taki opis spodoba to dodamy do glownego watku.

Co wiecej jezeli temat sie spodoba i rzeczywiscie bedzie warto pisac dalej to prawdopodobnie dorzucimy jeszcze temat spis tresci ktory bedzie przekierowywac do odpowiedniego tematu. No ale do tego jeszcze dluga droga.

Jezeli chodzi o nazewnictwo to niestety dopiero jutro postaram sie pozmieniac z polskiego na angielski. Rzeczywiscie jest z tym problem a sadze ze lepiej zostawic tak jak bedziemy to spotykac w grze.

Ps. Jak ktos chce wspomoc projekt to smialo mowic. Pomoc zawsze sie przyda!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości