Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Ankieta: Czy podoba Ci się program naprawczy?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
86.49%
32 86.49%
Nie
13.51%
5 13.51%
Razem 37 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Program naprawczy dla PV
5.07.2014, 17:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.08.2014, 20:03 przez Conquest.)
Program naprawczy dla PV
Witam, w normalnej sytuacji nigdy nie napisałbym tego wątku, bo po pierwsze nie czuł bym się upoważniony a poza tym nie byłoby podstaw, aby to czynić, jednak sytuacja na PV jest nienormalna. Nieład, jaki panuje na forum i zastój, który z kolei jest na stronie wygląda coraz bardziej niepokojąco. Nie tylko ilość postów na forum spada, ale i ilość wejść na stronę jest znacznie mniejsza niż przed rokiem. Ilość unikalnych użytkowników jest mała - wynosi od ok. 1300 w dni powszednie i do 1500 w weekendy. Rok temu te wyniki były lepsze o 200-300 uu. Może to wina tego, że użytkownicy powyjeżdżali na wakacje? Może. Acz ja sądzę, że jest to efekt znużenia tym co na forum się dzieje. Widziałem tu różne trendy - wielkie aktywności w działach anime i gry, później w Ficach, później w Fan Artach. Teraz przyszła moda na hejtowanie Daru. Muszę przyznać, że nie bez powodu, ale nie po to założyłem ten wątek, aby pokazać jaki to nie jestem kozak i pojadę Darka. Nie. Temat ów będzie pisany tak, aby zwrócił uwagę osób neutralnych. Tyle tytułem wstępu.

Pozwoliłem sobie napisać program odbudowy PV. Dobry czy zły? Każdy rozsądzi sam, ale wszystkich zachęcam do przeczytania.

Program naprawczy dla PV:
  • Forum:
    - wybranie moderatorów na forum, najlepiej takich, którzy będą również regularnie pisać artykuły/newsy/realizować inne projekty
    - moderatorzy powinni być wybierani spośród szanowanych osób o nieposzlakowanej opinii
    - sądzę, że ekipa forum winna składać się z ok. 11 pomocników, którzy nie tylko będą potrafili moderować swoje działy, ale także będą się znać na tematyce miejsc, którymi się zajmują, przyjmując taką rolę opiekuna działu, dbającego o aktywność w dziale, 1 globalny moderator, którego głównym zadaniem będzie sprawowanie funkcji kontrolnych nad pomocnikami oraz 2 administratorów
    - forum powinno zostać oczyszczone ze wszelkich niepotrzebnych treści jakie nagromadziły się w czasie ostatnich miesięcy, raporty powinny zostać rozpatrzone
    - rozważenie legalizacji rozmów o emulacji, choć tu sprawa jest skomplikowana. Emulatory są całkiem legalne o ile posiadamy oryginalną wersję gry, z której romu korzystamy. Powinniśmy to zawsze podkreślać i pozostawiać decyzję o użyciu emulatora sumieniu każdego pojedynczego użytkownika. Ponadto chciałbym położyć nacisk na edukację fanów, gdyż niektórzy nawet nie wiedzą, że w Pokemony gra się na konsoli. Jestem za opublikowaniem na stronie artykułów o kolejnych konsolach Nintendo wraz z ich listami kompatybilności z grami Pokemon. Jeśli na forum pojawi się powiedzmy 10 letni użytkownik, który spyta o problemy z romem, to nie powinniśmy pisać: "ty bandyto, złodzieju, jak jesteś na tyle sprytny żeby ukraść, to możesz i zarobić", gdyż taki człowiek natychmiast zniechęci się do grania w Pokemony, miast tego powinniśmy wyjaśnić, jaka jest sytuacja, poinformować co jest legalne a co nie itd. Tu to nawet mógłbym zaproponować podpięcie PokeCollect jako pobieralnii PV. lol
    - odtajnienie części archiwów, powinniśmy postawić na liberalizm. Wszelkie niepotrzebne formy cenzury powinny być w mentalności kadry moderacyjnej niedopuszczalne. Tematy te, najlepiej gdyby były zamknięte, po prostu służyłyby do poczytania sobie o tym jak to kiedyś było. Chodzi mi tu o powstanie takiego Muzeum Pamięci Forumowej.
    - powstanie działu OR/AS
    - ewentualne konkursy na forum
    - niezwłoczne naprawienie logowania na forum

• Strona:
    - wrzucenie artykułów zalegających w blokach startowych od kilku lat
    - uzupełnienie artykułów o podstawowe pozycje np. opisy sezonów anime, bohaterów mangi i anime
    - aktualizacje starszych tekstów np. o bohaterach
    - dodanie większej ilości tekstów o grach, zwłaszcza tych najnowszych bo od B/W jest ich mało
    - podjęcie tematyki walk Wi-Fi na stronie
    - aktualizacja redakcji, historii strony, kalendarium oraz programu TV, nie tylko na tle odcinków anime w DXD, ale także filmów na rożnych kanałach FilmBoxa
    - włączenie Pokedexa, ukończenie opisów Pokemonów z V generacji oraz rozpoczęcie prac nad tymi z VI
    - pisanie newsów na stronie ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń Pokemonowych w Polsce - emisja anime, nowe karty, turnieje PTCG i Wi-Fi, konwenty oraz inicjatyw fanowskich, jak petycje o wydawanie mangi, czy dubbingowanie reszty serii Advanced
    - korekty w wadliwych artykułach
    - zmotywowanie użytkowników do zaangażowania się w życie strony i pisania tekstów do Centrum Codziennej Opieki, przez pokazywanie im, że warto pisać dla PV, poprzez wstawianie ich tekstów na stronę i traktowanie ich poważnie
    - nowe artykuły o PTCG, bo to jest bardzo zaniedbane
    - artykuły o Pokemonach w Polsce - TAZO, emisja anime, wydaniach mangi przez JPF oraz anime na VHS/DVD, gadżetach, ciuchach z Pikachu, a nawet reklamach TV
    - pisanie felietonów i treści ekskluzywnych, np. o tematyce PPS, czy Pokemonach jako-takich
    - poważne rozważanie propozycji użytkowników
    - artykuły o innych mangach niż już są na stronie oraz rozbudowanie obecnych
    - sprawa redaktorów - każda kategoria (manga, anime, gry, PTCG, muzyka itd.) powinna mieć takiego redaktora naczelnego danej tematyki, który mógłby zamieszczać teksty na stronie, czyli zwiększenie liczby osób, które mają kompetencje do wrzucania artykułów na stronę, aby odciążyć administratorów
    - zastanawiam się czy może nie wpuścić Fan Artów na stronę, o i tutaj muszę pochwalić Daru za dodanie do strony Oekaki, co zostało przemilczane przez wielu hejterów
    - ustanowienie odpowiedniej kolejności wrzucania tekstów, tak aby zapobiec anarchii, chodzi mi tu o to, aby najpierw wrzucać tekst o sezonie anime, a dopiero potem o jego odcinkach
    - stworzenie prawdziwego działu muzyka, który będzie zawierał polskie teksty piosenek, openingów itp. oraz video/audio
    - reklama PV i nie chodzi mi tu o sam PPS, bo tu jesteśmy znani, ale miejsca, w których ludzi mogliby się pokusić o przyjście do nas, choć od czasu do czasu. Nigdy nie spodziewałem się, że będę kiedykolwiek linkował do d-serious, ale spójrzcie jaki mają cudowny dział, a tu mój osobiście ulubiony temat. Ja nie jestem największym fanem dedli, a tamtejszy humor mnie przerasta, ale trzeba im oddać, że potrafią stworzyć społeczność, gettowatą, bo gettowatą, ale jednak Wink Chodzi mi w tym punkcie o to, abyśmy stworzyli dział na forum, który będzie tak ogólnie poświęcony przeszłości, naszemu dzieciństwu itd. nie mówcie , że ten pomysł się Wam nie podoba. Nie chodzi mi tu bynajmniej o brnięcie w offtopowanie, bo tego jestem największym wrogiem, a o nieznaczne rozszerzenie tematyki i otwarcie nowych ścieżek rozwoju i napływu userów (w zakresie działu Inne Tematy).
    - kontrowersyjnie: skanlacje mangi i odcinki anime online, tu sam nie jestem pewien czy to legalne, ale myślę, że gdyby wrzucić to na inny serwer, a tylko pokazać na PV, to nawet teoretycznie nie mogą nas ruszyć Cool To jest punkt opcjonalny, bardzo opcjonalny, ale i najciekawszy.
    - CMS, punkt ostatni, ale powinniśmy rozważać go jako pierwszy - nasz obecny CMS jest średni, nie jest zły, ale jest też stary, tu mamy dwie opcje, działać na tym, co jest i wrzucać nowe teksty lub natychmiast wgrać nowy CMS (polecam Wordpress) i wrzucać wszystko od nowa, wymaga to multum pracy, ale daje nowe możliwości rozwoju, to powinno zostać szczegółowo rozważone.

Było o emulacji (emulacji!), mandze i anime online (online!), ale teraz przejdę do sprawy najbardziej kontrowersyjnej:

• Kwestia Daru:
    - wiadomą rzeczą jest, że Daru nie zrzeknie się admina. Nawet tego od niego nie wymagam, bo nie powiem, że Daru nie ma kompetencji. Ma! Robił kawał dobrej roboty na poke.pl i w różnych innych miejscach. Dziwny jest fakt, że mimo całkowitego braku czasu nie chce ustąpić, ale to jest sprawa. Wydaje mi się, że PV(F) przejmie dopiero jego pierworodny, czemu nie jestem przeciwny, bo lubię drabinki feudalne XD Teraz na poważnie, mi obecność/nieobecność Darka nie przeszkadza, ale niech da innym działać. To, co teraz robi sprawia, że użytkownicy mają do czynienia z takimi zestawami jak głowa i mur oraz para i gwizdek. Przydałby się drugi admin, który pełniłby funkcje pod nieobecność Darka. Myślę, że warto kogoś takiego poszukać.

Teraz sprawy organizacyjne:
- proszę nie pisać postów typu "Daru i tak nie przeczyta", "Daru zamknie", bo mam nadzieję, a ona umiera ostatnia
- proszę nie hejtować, to nie jest temat rewolucyjny, a nawet jeśli to nie jest to, jak u innych - rewolucja proletariatu, ale rewolucja burżuazji :p
- temat nie ma na celu detronizować Daru, a wskazać drogę zmian PV
- wszystkie niepotrzebne posty będę ukrywał/wydzielał/kasował, a ich autorów warnował/banował/ciemiężył
- temat powinien się znaleźć w dziale dla ekipy, ale ekipy w tym momencie praktycznie nie ma, jeśli miałby być jawny to powinien się znaleźć gdzieś na górze, ale ja tymczasowo daję go tu żeby moderować wszelkie objawy trolstwa.

Pewnie o czymś zapomniałem. Być może będę edytował posta. Proszę moderatorów o pozostawienie tego wątku tu do czasu powrotu osoby wiadomej Wink

Nie krępujcie się zgłaszać swoich poważnych postulatów.

Jeśli ktoś nie uzna tego za temat poważny, to niech może... weźmie to za publicystykę?

Cherish Balle podarowali: Ertix, Shadic, Chaqui, Bert, k123onrad, Ciastek, ShibaYoshinori, Kaeru, Sandy, kowalt, Piotrek1113, PokeMan, _HEREMIT_, Elia, Suspect, Thom, Szogun, Piterr, Zero_, _Red_, The_Punisher
5.07.2014, 17:59,
RE: Program naprawczy dla PV
Zgadzam się Bo faktycznie na tej stronce info o pokach jest mało niepododawane geny (skończyło się chyba na 4) w dexie i inne w tym info o Pokemon Maps ((chodzi o tą gierkę na mapkach googla gdaie się poczki łapie)) jako najnowszy temat 1 słowem
yes

Mój fc 4313 4689 7522
5.07.2014, 18:05,
Swojego czasu był pomysł "pokemon tygodnia". Myślę że tego typu projekt trochę mógłby odnowić nie tylko forum ale i samą stronę -> ba nawet zachęcić nowe osoby do zaglądania. Tak długo jak znajdę jakieś chętne osoby do współpracy nad projektem (osoby które znają się na rotation, triple i single) mogę pomagać przy nim.

Jakby to mogło wyglądać?
Na forum temat o konkretnym pokemonie przez tydzień luźne rozmowy na temat zaproponowanych przykładów użycia teamu (podanych przez osoby zaagażowane w projekt). Po czym na stronie na końcu pokazane pare ciekawostek na temat konkretnego stworka jego mocnych i słabych stron, pokemony które dobrze z nim współpracują itd, oraz oczywiście wybrane propozycje w jakich drużynach pokemon świeci (wybranych podczas tematu na forum).

Oczywiście luźna propozycja, ale myślę że czegoś takiego brakuje na PV, zwłaszcza że teraz coraz więcej osób walczy po sieci (albo chce się za to wziąć). Jeżeli ktoś byłby chętny wsparciem (przede wszystkim single,triple i rotation bo mało w nich biorę udziału) to śmiało PW może coś rozruszamy.

[Obrazek: bert.png]
5.07.2014, 18:06,
Litości... wakacji wam nie szkoda?

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
 Cherish Balle podarowali: Sandy, Enygma
5.07.2014, 18:16,
(5.07.2014, 18:06)Kleszczu napisał(a): Litości... wakacji wam nie szkoda?

Niektórzy już nie mają jako takich wakacji, a niektórzy życia... Może niektórym zależy, zamiast hejtować daj im szanse a może coś z tego będzie.

[Obrazek: bert.png]
5.07.2014, 18:29,
Masz moje TAK i Cherishball'a.
Przyznam się, że gdy logowałam się po raz pierwszy, to nie mogłam znaleźć okienka XD.
Faktycznie przydadzą się zmiany.
@Kleszczu - Jak patrzę na stan polskiej Pokesceny, to nie żal mi wakacji Sad.

FC: 3497 - 1304 - 0413
FS: Poision
Venomoth, Seviper, Whirlipede
[Obrazek: tumblr_nf56ynQ2ly1qkz08qo3_500.gif]
[Obrazek: CAemJoR.png]
5.07.2014, 18:38,
Jestem na tak. Biorąc pod uwagę sentyment do tego forum jak i stronki. Wiedz jednak że będzie ci ciężko jeśli Daru nie bujnie tyłka dlatego życzę powodzenia

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
5.07.2014, 19:07,
Sens reformowania tej strony jest taki jak udział w wyborach prezydenckich w Korei Północnej. Już lepiej założyć całkiem nową stronę, a nie kolejny rok marzyć o reanimacji trupa.
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, KleszczRex, Enygma, Elia, ktosieczek, Szogun
5.07.2014, 19:16,
Wszystko super Adi tylko…..kto to będzie robił? Kto napisze artykuły? Kto je WSTAWI NA STRONĘ? Ostatni "nowy admin" (tak to ja) był tylko na forum więc nici z updatowania strony. A moze admin Vulpi coś zrobi? A nie czekaj on na pefał tylko promuje swój portal dla 5 użytkowników.
Zaległych artykułów z XY jest jeszcze przynajmniej 10 i od lutego leżą u Dariusza na skrzynce. Powybieramy modów, pomocników ok…i kto im da kolor? Daro - jak wejdzie za trzy miesiące?
Pefał jest na przegranej pozycji imo. Za dużo zaległości żeby komukolwiek się chciało cokolwiek nadrabiać.
Doceniam, że chce Ci się walczyć, nawet masz mój miecz ale obawiam się, że to walka z wiatrakami.
Fejsbuk pefał jest bogatszy i w treści i użytkowników niż strona/forum Tongue

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
 Cherish Balle podarowali: KleszczRex, Drow, Sandy, Shadic, Elia, Bonku, ktosieczek
5.07.2014, 19:51,
Przeczytałam cały post i przede wszystkim gratuluję nadziei, bo w sytuacji PV naprawdę trudno jest ją mieć.

Do rzeczy:
Zgadzam się z tym co napisałeś i uważam, że są to rzeczy które naprawdę mogłyby PV ożywić (aczkolwiek zaczęłabym od bardziej podstawowych rzeczy - utworzenie działu o ORAS i tym podobne), a także gdyby to miało szanse się udać to pewnie i userzy od razu by stali się bardziej chętni do forumowej aktywności (patrz PotW). Osobiście chętnie napisałabym nieco artykułów, generalnie jakby była okazja do pomocy to masz moje wsparcie.

Niestety, tak jak Nilson, Shadic i Nekuro napisali pomysł ten upada na przysłowiowej panewce, a to z racji że nie ma komu nadać uprawnień umożliwiających wprowadzenie zmian. Daru nie zaglądał na PV od ponad miesiąca i jedynym rozwiązaniem problemu może być tutaj skontaktowanie się z nim poza PV (może Dubpedia jak ktoś ma tam konto?) i poproszenie o to aby zajął się stroną i nadał potrzebującym użytkownikom uprawnienia. Wątpię niestety, aby ktoś taki kontakt miał.

Tak czy siak, w pełni popieram inicjatywę chociaż trudno mi wierzyć w to że coś się zmieni.

FRIEND CODE: 1907 - 9155 - 5701 Pokemon Y/Omega Ruby/Moon
Friend Safari: Eevee, Minccino, Teddiursa
[Obrazek: tumblr_ne96g2ndjd1sryapdo1_500.gif]
5.07.2014, 19:59,

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
 Cherish Balle podarowali: Drow, Nilson, Nekuro, Bonku, Sceptile
5.07.2014, 20:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2014, 20:20 przez Conquest.)
(5.07.2014, 19:07)Dilorian napisał(a): Sens reformowania tej strony jest taki jak udział w wyborach prezydenckich w Korei Północnej. Już lepiej założyć całkiem nową stronę, a nie kolejny rok marzyć o reanimacji trupa.

Prezentujesz zatrważające podejście, Dilorianie. Nie ma sensu robienie od nowa wszystkiego , co nie wyszło. 30 lipca minie 11 lat istnienia Valhalli, a Ty chcesz to 11 lat wyrzucić do śmieci? Łatwo powiedzieć: zróbmy wszystko od nowa, będzie lepiej. Otóż powiedzieć jest łatwo wiele rzeczy, gorzej z robieniem. Nowa strona to przede wszystkim kupa pracy marketingowej, a PV jest ładnie wypozycjonowana w Google i mimo zerowej aktywności admina wciąż jest największym serwisem w tej dziedzinie w kraju. Przy założeniu, że Daru da komuś admina na stronie, to możemy myśleć o całkowitej odmianie wizerunku. Oczywiście mam świadomość, że to warunek trudny do zrealizowania.

(5.07.2014, 19:16)Nilson napisał(a): Wszystko super Adi tylko…..kto to będzie robił? Kto napisze artykuły?

Ludzi do pisania artykułów się znajdzie. Naprawdę było ich mnóstwo ale Daru ich zraził tym, że czekali po parę lat na wstawienie tekstów i... się nie doczekali. Spójrz na stary nabór - jest tu kilka kompetentnych osób i takie osoby zawsze się znajda, jeśli będą czuć, że się ich nie oleje i potraktuje poważnie. Forum to nie tylko ci użytkownicy, którzy drą ryje we flejmach, są tu ludzie zainteresowani Pokemonami i to właśnie ci ludzie by to zrobili.

(5.07.2014, 19:16)Nilson napisał(a): Kto je WSTAWI NA STRONĘ?

Napisałem to w programie - redaktorzy z uprawnieniami i ewentualny drugi admin strony. Nie jeden Daru jest na świecie. Problem w tym, żeby Daru podzielił się władza, zwłaszcza, że z niej nie korzysta.

(5.07.2014, 19:16)Nilson napisał(a): Ostatni "nowy admin" (tak to ja) był tylko na forum więc nici z updatowania strony.

Tobie nikt nic nie zarzuca, Nilsonie.

(5.07.2014, 19:16)Nilson napisał(a): A moze admin Vulpi coś zrobi? A nie czekaj on na pefał tylko promuje swój portal dla 5 użytkowników.

Nie pisz tak, bo mi zamknie temat :p

To promowanie nie jest jakieś namolne. Zresztą jestem pewien, że vulpi dostał admina, żeby usuwać treści skrajnie zakazane - takie jakie trafiały się w lato 2012, przez kulturę nie przytoczę jakie.

(5.07.2014, 19:16)Nilson napisał(a): Zaległych artykułów z XY jest jeszcze przynajmniej 10 i od lutego leżą u Dariusza na skrzynce.

Tylko od lutego? To nawet nie jest powód żeby się żalić. Sam pisałem do Darka w lutym, żeby dał mi uprawnienia na stronę, żeby to jakoś działało. Efektów wiadomości nie było.

(5.07.2014, 19:16)Nilson napisał(a): Powybieramy modów, pomocników ok…i kto im da kolor? Daro - jak wejdzie za trzy miesiące?

Przecież nie zrobimy tu samowolnego naboru. Chodzi o to, żeby Daru zrozumiał jedno - musi dać komuś admina. Pozwolę sobie powiedzieć, że gdyby na przełomie 2012/2013 dał (nawet nie oddał, tylko dał)! Raikowi admina, to zostałby bohaterem fandomowym, chociażby za to, co robił na PPSie przed tym, jak został adminem PV. W obecnej sytuacji już mu to nie grozi.

(5.07.2014, 19:16)Nilson napisał(a): Pefał jest na przegranej pozycji imo. Za dużo zaległości żeby komukolwiek się chciało cokolwiek nadrabiać.
Doceniam, że chce Ci się walczyć, nawet masz mój miecz ale obawiam się, że to walka z wiatrakami.

Malkontentom - śmierć. Nie bądźcie malkontentami.

(5.07.2014, 19:16)Nilson napisał(a): Fejsbuk pefał jest bogatszy i w treści i użytkowników niż strona/forum Tongue

Nie wiem, nie bywam.

(5.07.2014, 19:51)sandy97 napisał(a): Daru nie zaglądał na PV od ponad miesiąca i jedynym rozwiązaniem problemu może być tutaj skontaktowanie się z nim poza PV (może Dubpedia jak ktoś ma tam konto?) i poproszenie o to aby zajął się stroną i nadał potrzebującym użytkownikom uprawnienia.

Zamieniłem zdanie z Darkiem dwa dni temu, ale musimy poczekać.

Cherish Balle podarowali: Nilson, Kaeru, Sandy, PokeMan, Turtwiczka
5.07.2014, 20:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2014, 20:44 przez Nekuro.)
Czyżby Konkłest chciał zostać nowym drugim adminem? (chyba jeszcze tylko tutaj nie był) Tongue

Problem w tym, że powtarzasz dokładnie to samo co jest mówione tutaj od dawna. Daru nie chce z nikim współdzielić prowadzenia strony ani forum. Co najwyżej rozda parę kolorków by ludzie zajmowali się prowadzeniem forumę i tyle. Czemu akurat tym razem miałoby się to zmienić? Tak naprawdę nic się tu nie zmieniło odkąd pojawiłem się na forum (parę miesięcy temu mógłbym powiedzieć że nawet layout się nie zmienił). Zawsze jakaś grupka zajmuje się pilnowaniem porządku, a Daru co najwyżej wejdzie pozamykać tematy. Sporo kompetentnych osób którym zależało się wyłamało, i nie dziwie się temu.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Nilson, Tyma
5.07.2014, 20:38,
Cytat:Program naprawczy dla PV:

Forum:
- wybranie moderatorów na forum, najlepiej takich, którzy będą również regularnie pisać artykuły/newsy/realizować inne projekty
przestałem czytać w tym momencie

widać, załatwienie dodatkowych derlingów wszystko załatwi... jak zawsze

[Obrazek: de7.jpg]
5.07.2014, 20:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2014, 20:44 przez Conquest.)
(5.07.2014, 20:37)Nekuro napisał(a): Czyżby Konkłest chciał zostać nowym drugim adminem? (chyba jeszcze tylko tutaj nie był) Tongue

Moim celem jest praca dla PV, niezależnie od stanowiska, bo to tylko obowiązki, chociaż bardzo chętnie bym temu drugiemu adminowi podpowiadał.

(5.07.2014, 20:37)Nekuro napisał(a): Problem w tym, że powtarzasz dokładnie to samo co jest mówione tutaj od dawna. Daru nie chce z nikim współdzielić prowadzenia strony ani forum. Co najwyżej rozda parę kolorków by ludzie zajmowali się prowadzeniem forumę i tyle. Czemu akurat tym razem miałoby się to zmienić? Tak naprawdę nic się tu nie zmieniło odkąd pojawiłem się na forum (parę miesięcy temu mógłbym powiedzieć że nawet layout się nie zmienił). Zawsze jakaś grupka zajmuje się pilnowaniem porządku, a Daru co najwyżej wejdzie pozamykać tematy. Sporo kompetentnych osób którym zależało się wyłamała, i nie dziwie się temu.

Po prostu chcę Darkowi pokazać, że można się zbuntować kulturalnie, bo zawsze narzeka, że jest atakowany, to niech ma... powolutku, merytorycznie.

(5.07.2014, 20:38)Descartes René napisał(a):
Cytat:Program naprawczy dla PV:

Forum:
przestałem czytać w tym momencie

widać, załatwienie dodatkowych derlingów wszystko załatwi... jak zawsze

Zasadniczo mogę brać pieniążki. Kapitalizm.

Tu nie chodzi o to kto będzie robił, bo to i tak strona fanowska i hajsu nie ma.

Cherish Balle podarowali: Nekuro, PokeMan

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości