Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Poszukuje ludzi do serwisu o Nintendo 3DS
13.03.2011, 18:33
RE: Poszukuje ludzi do serwisu o Nintendo 3DS
Cytat:500 unikatów i przeważnie 0 komentarzy na stronie. O aktywności forum nie wspomnę...

Dlatego zredukowałem forum do niezbednego minimum, poza tym jakby na unikalnych uzytkownikach najbardziej mi zalezy bo z tego tytulu moga w przyszlosci polecec profity. Nie z postow czy komentarzy raczej...

Dobra skoro juz zmusilem sie na odpisanie w odkopanym przez Pokemana (znowu) temacie to:

Cytat:btw. podzielam zdanie pokemana, ukazałeś się nam (a przynajmniej mi) jako osoba nie lubiąca się angażować, ale lubiąca zaczynać naprawdę ekstra i kozackie pomysły, nigdy ich nie rozwijając...

Nie znasz nawet ułamka moich projektów więc sory, znowu fail.

Cytat:Startować to każdy potrafi, ale utrzymać się, to już niewielu ...Dlatego ( i nie tylko dlatego, ale... ) na PPS będziecie się ze mną użerać jeszcze drugie 4 lata, a może i więcej.

Zastanawiam sie, czy istnieje jakakolwiek dyskusja w ktorych nie napisalbys nic zwiazanego z sobą samym... z drugiej strony sam nie masz W OGÓLE niczego wartosciowego czym moglbys sie pochwalic wiec tez nie czaje;P

Cytat:Przecież tyle lat jesteś tu i tam, podobno umiesz robić strony itd. to czemu miałeś takiego niesolidnego partnera ? A jeśli by naprawdę na radiu zależało, to zamiast biedzić, że serwer, że to owamto, by się zrobiło coś konkretnego.

No fakt, bo serwer radia to robienie stron... "Cos konkretnego" to by musialo byc wykupienie co najmniej 20 slotow gdzies indziej, co wiazaloby sie z kosztami ktorych nie jestesmy wstanie poniesc. Jest sporo do wyjasniania w tej dziedzinie, ale nie jestes na tyle "kól zią" zeby sie o tym dowiedziec...

Dobra, odpisalem wam, nastepny post za pol roku jak Pokeman znowu odkopie

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości