Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pierwszy zwiastun Mega Evolution Special!
25.03.2014, 11:13,
Pierwszy zwiastun Mega Evolution Special!

Pokemon Special: The Strongest Mega Evolution Act I, swojej premiery doczeka się 3ego Kwietnia w Japonii. Specjalny odcinek poświęcony jest młodemu trenerowi, który chce pokonać wszystkie Mega Ewolucje!

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: xDragonite
25.03.2014, 12:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2014, 12:45 przez xDragonite.)
RE: Pierwszy zwiastun Mega Evolution Special!
Świetnie się to zapowiada , niezła muzyka

[Obrazek: Dragonite_szybki.gif]
Odpisz
25.03.2014, 14:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2014, 14:08 przez Ertix.)
Muzyka to opening do XY po prostu.
Jak dla mnie to ten Special jest zbędny. Nie wiem czym tu się zachwycać.
Jeśli będzie to jednorazówka to szkoda, ponieważ chciałbym by ten trener miał bardziej rozbudowany swój wątek. Z wyglądu bardzo sympatyczny, przede wszystkim wydaje się być starszy niż bohaterowie głównej serii. Na pewno o wiele lepszy będzie z charakteru niż Ash. Każda postać w sumie jest lepsza od niego Tongue.

Odpisz
25.03.2014, 15:36,
Szkoda,że taki krótki ten zwiastun.Trochę mnie wciągnęło i liczyłam,że pkażą jeszcze coś ciekawego Smile Jak dla mnie Special będzie w sam raz.Uwielbiam zarówno Mega Ewolucje jak i Mega Charizarda X(m.in.z tego powodu wybrałam pokemon XTongue ) Chciałabym,żeby Speciali było coraz więcej.Możemy wtedy nietylko poznać nowe historie pokemonów i bohaterów,ale i odpocząć od Asha,którego niektórzy mają już dość Smile .

3DS Friend Code: 1564-3714-2807
Odpisz
25.03.2014, 16:13,
Prawdę mówiąc od tego Speciala oczekuje tylko jednego. Walk. Nie chcę żadnego gadania o przyjaźni i miłości. Chcę porządnych pojedynków które pokażą iż Mega Pokemony rzeczywiście są silne.

Swoją drogą. Była Mega Ewolucja w Originie. Jest tutaj. Ciekawe czy to może świadczyć o tym iż w anime głównym będzie ich mniej. Skoro wyczerpią temat w Specialach to raczej Satoshi za dużo pewno ich nie spotka. Tak mnie coś w kościach podpowiada.
Odpisz
25.03.2014, 16:27,
Idealna okazja, żeby pokazać Mega Lati@sy. c:

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
25.03.2014, 16:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2014, 16:47 przez Axel.)
Cytat:Swoją drogą. Była Mega Ewolucja w Originie. Jest tutaj. Ciekawe czy to może świadczyć o tym iż w anime głównym będzie ich mniej. Skoro wyczerpią temat w Specialach to raczej Satoshi za dużo pewno ich nie spotka. Tak mnie coś w kościach podpowiada.
Też mi się tak wydaje. W końcu w anime mają się pojawiać wszystkie poki i wszystkie ich formy (oprócz Porygona), a specjal powstaje prawdopodobnie po to, żeby nie musieć wpychać prawie 30 Mega Ewolucji do regularnego animca, bo byłoby to nieco kłopotliwe.

A sam specjal mam nadzieję, że będzie praktycznie tylko walkami i liczę na to, że będą to walki na najwyższym poziomie, w końcu trzeba pokazać jak potężne są MegaEvo.

Cytat:Idealna okazja, żeby pokazać Mega Lati@sy. c:
W nazwie jest "Act I", co oznacza, że prawdopodobnie będzie potem "Act II", a może i "Act III", na Mega Lati@sy przyjdzie jeszcze czas Big Grin
Odpisz
25.03.2014, 17:25,
Walka wygląda naprawdę nieźle, trailer niestety, zepsuli kompletnie niepasującą muzyką, i lektorem, który mówił to wszystko tak strasznie bez emocji...

„NIE MÓW CO WIESZ, ALE WIESZ CO MÓW”
~Master0102

[Obrazek: lUKdzzJ.jpg] [Obrazek: VIVdUxv.png]

Odpisz
25.03.2014, 17:42,
Chce pokonać wszystkie maga, niemniej sam z jednej korzysta... Ciulowo...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: sycho141
25.03.2014, 22:24,
Mam wrażenie,że skoro Mega Charizard x jest wszędzie pokazywany,to Ash będzie miał Mega charizarda Y w anime,a co do reszty Mega Ewolucji to się zgadzam.Jakoś nie wierzę,żeby Ash spotkał każdą znich.Nawet ligi jeszcze nie wygrał...

3DS Friend Code: 1564-3714-2807
Odpisz
26.03.2014, 0:18,
Kurcze wydaje mi się , ze ( znów ) odcinek specjalny zapowiada się na ciekawszą , niż sama główna seria .
Szkoda , że owy brunet , nie mógłby zostać głównym bohaterem serii ( chlip)
Odpisz
26.03.2014, 14:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2014, 14:55 przez Pokeaxe.)
Ja zaś marzę, by główne anime z tym specjalem skrzyżowało drogi i byśmy ujrzeli pojedynek stulecia: Mega Zard X Alana kontra Mega Zard Y Asha. To byłoby coś. Big Grin Jest już też prawie potwierdzone, że ta blondyna ze specjala pojawi się w kinówce ze swoim Absolem, więc...

Edit: Poza tym akcja specjala jest w Kalaos, Ash też przebywa w Kalos, muzyka w tle zas mówi, że to to samo uniwersum.

BW FC: 124956118632
3DS FC: 1392-6321-5441
Wodne Safari: Krabby, Floatzel i Frogadier

Jestem fanem anime i bardzo denerwuje mnie arogancja i ignorancja faktów u osób, które je krytykują.
Extix to specyficzny gość, który patrzy na świat inaczej niż my wszyscy. Uszanujmy to. Gardzę użytkowniczką Chicorii.
Odpisz
26.03.2014, 15:29,
(26.03.2014, 14:54)Pokeaxe napisał(a): Ja zaś marzę, by główne anime z tym specjalem skrzyżowało drogi i byśmy ujrzeli pojedynek stulecia: Mega Zard X Alana kontra Mega Zard Y Asha. To byłoby coś. Big Grin Jest już też prawie potwierdzone, że ta blondyna ze specjala pojawi się w kinówce ze swoim Absolem, więc...
A nie zdziwiłbym się. W końcu hype na Charizarda jest ogromny, a walka Mega Czarków zostałaby uznana za epicką tylko dlatego, że walczyłyby dwa Mega Czarki... Poza tym twórcy anime lubią takie tanie chwyty.
Odpisz
26.03.2014, 19:08,
No właśnie, lubią tanie chwyty, i dlatego pokemony zmierzają w stronę kiczu :/
Zapowiada się ciekawie pod względem wizualnym. Pod innymi już tak kolorowo to nie wygląda.
Przewiduję historię typu: Główny bohater wygrał/przegrał coś ważnego, a teraz chce udowodnić tak naprawdę jest naj naj naj i razem ze swoim towarzyszem, z którym łączy go dozgonna więź, rozwalają wszystkich, oczywiście pojawią się problemy z niektórymi z super poków, mimo że początkowo wszystko będzie szło jak po maśle. Po emocjonujących scenach histerycznej walk ostatecznie wygra i pokaże wszystkim, jaki jest pro.
Zobaczymy, czy się sprawdzi ;P
Odpisz
3.04.2014, 22:40,
Oglądał już ktoś?
Jest już RAW wersja do ogarnięcia w necie. O dziwo nawet dobrze mi się ogląda O_o

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości