Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Wymiana pomiędzy Platinum i Diamond na jednym DSie
12.03.2014, 19:08,
Wymiana pomiędzy Platinum i Diamond na jednym DSie
Witam
Kilka dni temu otrzymałem zakupione wcześniej poki Platinum i Diamond. Chciałbym dowiedzieć się, czy istnieje możliwość wymiany pomiędzy tymi dwiema grami, za pomocą jednej konsolki. Ja to widzę tak: wysyłam poka z Platinum poprzez GTS w sieć, a odbieram go w Diamondach (dając ustalonego przez siebie poka w zamian). Czy taki mechanizm zadziała?
Odpisz
12.03.2014, 19:21,
RE: Wymiana pomiędzy Platinum i Diamond na jednym DSie
(12.03.2014, 19:08)miclis napisał(a): Witam
Kilka dni temu otrzymałem zakupione wcześniej poki Platinum i Diamond. Chciałbym dowiedzieć się, czy istnieje możliwość wymiany pomiędzy tymi dwiema grami, za pomocą jednej konsolki. Ja to widzę tak: wysyłam poka z Platinum poprzez GTS w sieć, a odbieram go w Diamondach (dając ustalonego przez siebie poka w zamian). Czy taki mechanizm zadziała?

Konsola w obydwu wypadkach na pewno będzie łączyć się z pseudo-GTS'em, bo będziesz miał w nim ustawione jego DNS. Zależy, czego będziesz używał. Bo jeśli programu odpalanego z komputera, to tak - jest szansa, że to zadziała. Tak samo powinno to funkcjonować z pseudo-GTSem online.

[Obrazek: bonku.png]
Odpisz
12.03.2014, 19:28, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2014, 19:30 przez Nilson.)
"Checkiem" na stówę się uda. Jak pisał Bonk, tylko musisz DNS zmienić i założyć sobie konto na stronie.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
12.03.2014, 19:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2014, 19:50 przez Suisho Kasumi.)
Ja tam się wymieniałam "sama ze sobą" przez normalny GTS, tylko trzeba wtedy trochę pokombinować żeby ktoś inny nie przechwycił twoich poków, np. w grze do której chcemy przesłać poka zaoferować na GTS coś mało wartego (typu Bidoof czy Rattata) życząc sobie w zamian poka którego chcemy przesłać. Niestety z oczywistych względów ta metoda nie działa jeśli danego poka nie ma w deksie - wtedy rzeczywiście tylko pseudo-GTSy.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: miclis
12.03.2014, 19:54,
mówiąc "check", macie na myśli tę stronkę pokecheck?
Rozumiem, że poprzez takie przekazywanie, poki takie jak Kadabra czy Haunter, normalnie ewoluują?

Wszedłem sobie dzisiaj po raz pierwszy, z ciekawości na GTS i ku własnemu zdumieniu zauważyłem, że większość osób, w zamian za swoje (na niezbyt wysokim levelu) poki żąda 100lv, legend itp. Czyżby ten system wymian został zdominowany przez dzieci, które liczą na to, iż za ich nic nie wartego poka, ktoś da im legendę wytrenowaną na setny level? Czy może po prostu chodzi to u coś innego, czego jeszcze nie załapałem?
Odpisz
12.03.2014, 20:04,
Tak. Poki ewoluują normalnie.

No jest tak jak mówisz - "dzieci" liczą, że byle poka ktoś da legendy na Lv 100 Big Grin

Jak chcesz, to mogę ci pomóc z tą wymiana - pisz na PW

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
Odpisz
12.03.2014, 20:34,
Dzięki, Hawkins006, jeśli miałbym jakieś problemy, napiszę do Ciebie.
Chwilowo nie mam okazji przetestować tego pokechecka, ponieważ mój domowy router nie obsługuje DS Lite, prawdopodobnie sprawdzę to na dniach, gdy dorwę jakiegoś hotspota.

Jeszcze mnie naszło takie pytanie, a nie chce robić osobnego topicu, bo po co zaśmiecać forum:
Czy DS Lite może połączyć się z Nintendo 3DS w celu wspólnej gry przez wifi?
Odpisz
12.03.2014, 20:55,
Tak, mogą się łączyć między sobą

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
Odpisz
12.03.2014, 21:12,
Tak, może i 3DS też może się połączyć z Pokecheckiem, wystarczy poszukać tam instrukcji. Wszystko sprowadza się do zmiany w konsoli ustawień DNS połączenia domowego na adres podany na stronie GTSa.

[Obrazek: bonku.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości