Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Design
9.03.2014, 19:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.03.2014 19:07 przez KleszczRex.)
RE: Design
I mamy kłótnię w temacie....

...I + 10% za post, który nic nie wnosi. Kleszcz.
Odpisz
9.03.2014, 19:42
Zawsze się znajdzie jakaś opozycja

[Obrazek: Dragonite_szybki.gif]
Odpisz
9.03.2014, 19:47
Na innych forach ludzie z chęcią dyskutują o swoich poglądach, wymieniają zdania, i takie tematy są częstym zjawiskiem, ale widzę, że nie wszystkim to odpowiada, chciałem wnieść coś od siebie, ale niestety, jeśli adminom się ten temat nie podoba, to proszę o zamknięcie ;(

FC 3DS 4742-6233-1574
Odpisz
9.03.2014, 19:53
Moim zdaniem temat ten jest lekko pozbawiony sensu, ponieważ strach powiedzieć coś, co nie spodoba się szeroko pojmowanej opinii publicznej, która uważa, że ich zdanie jest najlepsze oraz jedyne. Dlatego czas popsuć statystyki Big Grin :

1. Najladniejszy:
Żeński Wobbuffet - wygląda genialnie, dodatkowo jest to super pomysł na odróżnienie płci; ktoś z wielką wyobraźnią albo chory umysłowo mógł wpaść na dodanie takiego detalu, który denerwuje część graczy.

2. Najbrzydszy:
linia ewolucyjna Charmandera - nigdy jej nie lubiłem.

3. Najbardziej mocarny:
Garbodor - czas na brutalną prawdę... ten pokemon miał być brzydki, twórcy chcieli pokazać zanieczyszczenie środowiska jako coś okropnego i wyszło im to bardzo dobrze. Ale dlaczego mocarny? Otóż nie widziałem jeszcze takiego pokemona, który by miał taką moc, aby sprowokować i rozzłościć ponad połowę internetu. Moim zdaniem brzydota jest czymś normalnym współcześnie.

[Obrazek: BI8tn.jpg?1]
Odpisz
9.03.2014, 20:07
@Ryba, dziękuję za Twoją opinię, o to właśnie w tym temacie chodzi. Mamy już kilka opinii, według nich wynika, że:
Najpiękniejszy - Mew, powtórzył sie dwa razy
Najbrzydszy - Muk, trzy razy
Najlepiej wyglądający - brak
Czekam na dalsze propozycje.

FC 3DS 4742-6233-1574
Odpisz
9.03.2014, 21:15
Podziwiam, że jesteście w stanie wybrać z ponad 700 poków po jednym. Ja nie umiem, dlatego podam ich więcej ^^
Najpiękniejsze:
- Mothim - czysta słodycz
- Froslass - genialne połączenie lodu z (mam nadzieję) gejszą ._.
- Gardevoir - piękno i finezja, aczkolwiek gdyby stworzenie tak bardzo przypominające człowieka naprawdę istniało, byłoby to ciut upiorne...

Najbrzydsze:
Tu wymieniać by można bez końca, ale generalizując, chodzi mi ogólnie o lwią część 1. i 5. generacji. Już nawet Muk i Garbodor tak mi nie przeszkadzają, przy takich szkaradach jak linia Machopa, linia Pidgeya, linia Digletta, Psyduck, linia Vaniluxe, czy absolutnie szkaradne startery z obu tych generacji...

Najbardziej mocarne:
- Blaziken - WOOOOW pierwszy fire/fight od którego kolejne generacje chamsko ściągały, widać MOC ._.
- Absol - enigmatyczne stwiorzenie, którego design podoba mi się baardzo
- Volcarona - pomysł na kozackiego pokemona z podtypem bug zasługuje na wzmiankę

[Obrazek: House_md___signature_by_Menegolo.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: fllipper1999
9.03.2014, 22:06
(9.03.2014 21:15)Mati napisał(a):  Najbrzydsze:
Tu wymieniać by można bez końca, ale generalizując, chodzi mi ogólnie o lwią część 1. i 5. generacji.
Nie wiem czy zasługujesz na cherisha czy nie. Faktycznie pierwsza gena była najbardziej nierówną, a w piątej nie potrafię wymienić pięciu ładnych poków, ale jak można nie lubić starterów z Kanto! Z całym szacunkiem dla Ciebie i twojego gustu, ale to najmilsze mordy ze wszystkich dotychczasowych starterów. W dodatku nieźle radzą sobie w walce, no i są rozpoznawalne przez ludzi nie mających do czynienia z pokami.

[Obrazek: tumblr_mnh2ty3P4R1qhd8sao1_500.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Zero_, GRAnith
9.03.2014, 22:11
Cherisha dostał za budowę wypowiedzi, uzasadnienia, itd., a gust przecież każdy ma inny.

FC 3DS 4742-6233-1574
Odpisz
9.03.2014, 22:12
1. ni mo
2. a) Volbeat & Illumise
b) Patrat - Watchog
3. a) Mega Tyranitar
b) Origin Form Giratina
c) Mega Aggron
d) Garchopm - Mega Garchomp

literkowane mają kloejnośc przypadkową

„NIE MÓW CO WIESZ, ALE WIESZ CO MÓW”
~Master0102

[Obrazek: lUKdzzJ.jpg] [Obrazek: VIVdUxv.png]

Odpisz
10.03.2014, 2:00
Cytat: jak można nie lubić starterów z Kanto! Z całym szacunkiem dla Ciebie i twojego gustu, ale to najmilsze mordy ze wszystkich dotychczasowych starterów. W dodatku nieźle radzą sobie w walce, no i są rozpoznawalne przez ludzi nie mających do czynienia z pokami.

Są generacje, w których jeden ze starterów wyraźnie wybija się ponad inne (Totodile/Torchic/Turtwig/Chespin), choć te inne wcale nie są złe i chciałoby się tak naprawdę zagrać każdym. Natomiast w 1. i 5. genie czegoś takiego kompletnie nie czuję. Pomińmy już może niesławną piątą, uznając ją za wypadek przy pracy. Co mnie obchodzi, że startery z pierwszej są rozpoznawalne? Właśnie przez cały ten napompowany hype na Charizarda grania nim wystrzegam się szerokim łukiem. Linia Bulbasaura to najszkaradniejsze startery ever i nawet Emboar nie był w stanie zmienić mojego zdania. ^^ Natomiast sam Squirtle i jego linia nie są tacy źli, aczkolwiek nie mają startu do epickiego Laprasa.
SAD BUT TRUE :<

Odpisz
10.03.2014, 7:35
Mati, pododawaj czasami w swoje wypowiedzi ,,moim zdaniem" i ,,według mnie".

Napisałeś: ,,co mnie obchodzi, że startery z pierwszej [generacji] są rozpoznawalne?", a później mówisz, że wystrzegasz się Charizarda przez ten hype na niego. To w końcu zwracasz uwagę na popularność pokemonów przy ich ocenianiu?

Ja starterów (oprócz tej nieszczęsnej, pierwszej ewolucji Chespina) nie oceniam, bo sądzę, że żadne nie są brzydkie.

Odpisz
10.03.2014, 14:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2014 14:45 przez Axel.)
Najładniejszy:
Ninetales - piękny, majestatyczny i tajemniczy, czy można chcieć czegoś więcej?
Najbrzydszy:
Jynx - cokolwiek brali twórcy, przy tworzeniu tego Pokemona, powinni to odstawić. Pomysł beznadziejny, wykonanie jeszcze gorsze, jest po prostu fatalnie.
Najmocarniejszy:
W sumie chciałem dać Garbodora, jako, że pok idealnie prezentuje zamysł twórców. Myślałem też o Torterze, jako moim ulubionym starterze, ale jednak postawię na Volcaronę - świetny pomysł i świetne wykonanie, najlepszy robak wszech czasów.

[Obrazek: 29486.png]
Odpisz
10.03.2014, 18:31
@GRAnith
No przecież, że wszystkie wypowiedzi reprezentują tylko i wyłącznie moje zdanie. Myślę, że to oczywiste.

Odnośnię rozpoznawalności powiem jedno - kontekst. Cytowałem wypowiedź, wg której startery z 1. gen są spoko, bo są rozpoznawalne. Analogicznie Pikachu czy Meowth też są rozpoznawalne, a jakoś specjalnie mi się nie podobają - zatem rozpoznawalność nie jest w tym konkretnym wypadku wyglądu żadnym argumentem. Natomiast jeśli chodzi o Charizarda, to nie chodzi mi tutaj już o sam wygląd, ale o ogólne uwielbienie tego poka, który w moich oczach wcale taki cudowny nie jest.

Odpisz
11.03.2014, 2:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.03.2014 2:21 przez Briss.)
Dobre:
Vaporeon, Porygon-z, Darkrai wiele innych.

Fatalne :
Watchog, Bidoof oraz ewolucje Fennekina - liczyłem na coś bardziej oryginalnego uważam, że jednego z najlepszych pomysłów na starter najbardziej zepsuto.

Zresztą ogólnie starterów nie lubię, mam wrażenie, że są odtwórcze chociażby linia trawiastych pokemonów - wszystkie robione pod kopyto venusaura.
1 generacja starterów całkiem spoko i oryginalna, druga to prawie całkowita kopia pierwszej, później 3 serie fire-fight. Ogólnie słabo.
Odpisz
11.03.2014, 10:11
Uważasz, że trawiaste startery są robione pod Venosaura, a np. Serperior, wyglądu w żaden sposób bym nie porównywał, staty też całkowicie odmienne.

FC 3DS 4742-6233-1574
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości