Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Najpotężniejszy psychiczny pokemon
28.02.2014, 21:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2014 21:50 przez GRAnith.)
RE: Najpotężniejszy psychiczny pokemon
Zdecydowanie popieram!
Odpisz
28.02.2014, 21:58
Ok jak do jutra nie będzie sprzeciwów skreślamy Arceusa .

[Obrazek: Dragonite_szybki.gif]
Odpisz
9.03.2014, 11:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.03.2014 11:51 przez xDragonite.)
Po krótkiej przerwie odświeżam temat i zachęcam do dalszej zabawy , Mudfan prosiłbym byś się określił konkretnie do jednego poka .

Aktualna klasyfikacja :

Mew 4
Mewtwo 3
Deoxys 1
Lugia 1
Drowzee 1
Espurr 1
Victini 1

Odpisz
14.03.2014, 20:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.03.2014 22:13 przez Shira.)
Dla mnie zawsze numerem jeden był Jynx.Czego Wy w nim nie lubicie .,________,.? Przecież ten pok jest taki kawaii .,______,. !

Tak na serio to Mewtwo.Według mnie jest lepszy od Mew, który używa swych mocy dość często do skakania i głupich wybryków. Zawsze Mewtwo budził u mnie pewien respekt z powodu groźnego wyglądu i w anime pokazał, że nie ma z nim żartów. Pamiętajcie, jednak o biednym Jynxie .,_______,.
Odpisz
16.03.2014, 12:30
Nikt tu nie ma problemu z JynxBig Grin

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
18.03.2014, 22:57
A według mnie najlepszym jest Wobbuffet. Niby taki głupi, nic prócz odbijania ataków nie potrafi, a jednak widzę w nim potencjał. Teoretycznie rzecz biorąc, spadając z urwiska, mógłby użyć ataku Mirror Coat, odpić się i nie dość, że by przeżył, to jeszcze by pofrunął.

CHCESZ ZAGRAĆ GRĘ POKEMON ONLINE? ZAREJESTRUJ SIĘ, POLECAM

#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
cout << "Moja sygnatura, moje zasady. Więc się od niej debuguj. " << endl;
return 0;
}
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tatahah
19.03.2014, 13:00
A ja stawiam na Togepi , ten pokemon nieraz zaskakiwał w anime jakąś telekinezą Big Grin
Odpisz
20.03.2014, 16:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2014 19:59 przez Zero_.)
Ale Togepi to wróżka, w dodatku używał Metronomu ataku normalnego, który może być każdym atakiem...

Mewtwo, just Mewtwo. Ludzkie uczucia i silne psychiczne moce... Czego trzeba? Przy okazji jeszcze ta jego przemiana w pierwszym filmie... Miodzio. Przy okazji jest drugim najsilniejszym Pokemonem (i tak koza silniejsza). Dodatkowo klon (lub wg gier i Origins dziecko Undecided) Mew, mojej ulubionej małej legendy, który jest trzykrotnie (o ile dobrze pamiętam) silniejszy od oryginału. I ma dwie Mega-Ewolucje! Mam coś jeszcze dodać? Zdecydowanie Mewtwo, przy nim nie ma żartów. Smile

[Obrazek: MMZ2_Opening_Artwork.png]
Cytat:I never cared about justice, and I don't recall ever calling myself a hero...
I have always only fought for the people I believe in.
I won't hesitate...
If an enemy appears in front of me, I will destroy it!
[Obrazek: rockmanxplz1.gif][Obrazek: rockmanxplz2.gif][Obrazek: rockmanzeroplz.gif][Obrazek: rockmanzeroplz2.gif][Obrazek: i_support_rockman_zx_stamp_by_megamanxst...5xwiy6.png] [Obrazek: Rockman_EXE_Stamp__PLZ__by_Zas_Man.png][Obrazek: i_love_megaman_by_chaoticmarin-d37s3zp.gif][Obrazek: super_smash_bros_4_stamp_by_sorajayhawk77-d79v1hi.png][Obrazek: xenoblade_stamp_by_blue_cup-d4fq8s2.png]
NNID: zMPiotrek (Wii U)
FC: 2294-5162-6756 (3DS)
Odpisz
25.03.2014, 1:56
Aktualna klasyfikacja :

Mewtwo 5
Mew 4
Deoxys 1
Lugia 1
Drowzee 1
Espurr 1
Victini 1
Wobbuffet 1

Odpisz
25.03.2014, 19:48
Jak dla mnie, najsilniejszym psychicznym pokiem jest Mew: Zawsze skryty był aurą tajemniczości, i tak naprawdę jeszcze nie wiemy do końca, co ta mała bestyja potrafi zrobić. Mewtwo to jego klon, i - gdybym miał się przyglądać mu pod kątem genetycznym - tylko niektóre z cech jego wyglądu uwidoczniły się bardzie niż u Mew, a niektóre mniej, i można podejrzewać, że jest tak pod względem psychicznym Wink - Wydaje mi się taki... kompletnie-nie-kompletny
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: xDragonite
24.06.2014, 11:59
Kolejny głos na Mew

Odpisz
24.06.2014, 17:49
Jeżeli chodzi o najpotężniejszego Pokemona psychicznego to również głosuję na Mewtwo. Na mnie wywarł ogromne wrażenie, chociażby unieruchamiając Asha w jednej chwili.
Na drugim miejscu, jeśli chodzi o anime jest Lugia, głównie przez film 2.
Ostatnie miejsce na podium zajmuje Victini, w końcu potrafił dzielić się mocą z innymi kieszonkowymi stworkami (jak doładował Scraggy'ego, to aż Hydreigona taranem rozwalił XD).

FC: 3497 - 1304 - 0413
FS: Poision
Venomoth, Seviper, Whirlipede
[Obrazek: tumblr_nf56ynQ2ly1qkz08qo3_500.gif]
[Obrazek: CAemJoR.png]
Odpisz
24.06.2014, 19:05
(25.03.2014 1:56)xDragonite napisał(a):  Aktualna klasyfikacja :

Mewtwo 5
Mew 4
Deoxys 1
Lugia 1
Drowzee 1
Espurr 1
Victini 1
Wobbuffet 1

Czemu nie ma ankiety? (i zaprzestania nabijania postów)

A poza tym wybieram tego, który może być kopiowany, i któremu można uciąć ogon.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
25.06.2014, 15:53
Też uważam, że Mewtwo jest ''tym najsilniejszym'' z całej gromady psychicznych Pokemonów które pojawiły się jak dotąd w anime. Chociaż w dobie królowania typu mrocznego, pewnie ten Pokemon znacząco teraz osłabł.
Drugim moim wyborem jest Kadabra Sabriny. W Pokemon Yellow (która to przecież wzoruje się na anime) owy Pokemon jest na 50 poziomie, także nie dziwię się, że jest taki potężny.
Teraz zaczynam ubolewać nad wprowadzeniem typu Mrocznego. Nie dość że nieciekawy, to jeszcze zadaje super efekt na moje kochane Psychiki Sad.
Odpisz
25.06.2014, 18:21
(25.06.2014 15:53)Ertix napisał(a):  Teraz zaczynam ubolewać nad wprowadzeniem typu Mrocznego. Nie dość że nieciekawy, to jeszcze zadaje super efekt na moje kochane Psychiki Sad.
Stabilny type chart ważniejszy od upodobań fanów.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości