Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Najpotężniejszy psychiczny pokemon
27.02.2014, 20:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2014 20:14 przez xDragonite.)
Najpotężniejszy psychiczny pokemon
Witam ,
Chciałem żebyście wskazali waszym zdaniem najpotężniejszego psychicznego pokemona ,
Chodzi mi przede wszystkim o anime , już tłumaczę :
Interesuje mnie jaka psychiczna moc was zachwyciła podczas oglądania wszystkich sezonów i filmów Pokemon , legendy też są brane pod uwagę .
Nie biorę pod uwagę gier ani ich statystyk .
Jakiego według was pokemona autorzy seriali,filmów najlepiej przedstawili wizualnie w kwestii potęgi psychicznej mocy , możecie podać kilka typów, a potem zobaczymy który psychiczny pokemon wypad najlepiej w waszych oczach , może wszyscy będą mieli podobny gust .

Zacznę pierwszy :
Mój typ to Mew
[Obrazek: mew.gif] - w małym ciele wielki duch , jego moc psychiczna jest legendarna , wizualnie jego moce psychiczne świetnie zostały przedstawione w Filmie Zemsta Mewtwo , nawet jego udoskonalony klon Mewtwo w filmie walczy na równi z Mew , potrafi się świetnie bronić jak i atakować lub ukryć . W filmie Lucario and Mystery of Mew zostaje nam przedstawiona jego ścisła symbioza z naturą . Jego łagodne usposobienie i wielka moc przedstawiona w anime podbiła serca niejednego fana pokemon

[Obrazek: tumblr_msj3sgdggK1qf8rnjo1_500.gif]

Mew jest idealnym typem do tego tematu ale jest jeszcze wiele innych świetnie przedstawionych psychicznych pokemonów , co prawda tematem jest najpotężniejszy psychiczny pokemon , jednak możecie podawać wasz typ najpotęzniejszego , a obok ulubionego psychicznego pokemona , może wasz ulubiony jest najpotężniejszy? Wspólnie to ocenimy , Zachęcam do dodania obrazku waszego bohatera , zapraszam do zabawy .

[Obrazek: Dragonite_szybki.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
27.02.2014, 20:30
RE: Najpotężniejszy psychiczny pokemon
Moim ulubionym pokemonem psychicznym jest Celebi.
Jest on dosyć silny, potrafi przenosić się do innych wymiarów i dużo razy występował w filmach pokemon.
Najsilniejszy natomiast to według mnie Mew, uważam tak samo jak xDragonite.
Odpisz
27.02.2014, 20:32
Za to moim typ jest Deoxys, no proszę Was, 4 formy, do koloru do wyboru <3

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
27.02.2014, 20:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2014 20:59 przez Balon.)
Zgadzam się, że Mew najpotężniejszy, ale w anime rasista z niego cholerny. W japońskiej wersji, of course.
Nie taki dobry, twierdzi, że w uczciwej walce klony są bez szans z oryginałami. Ale że potężny jest. Oczywiście ten w pierwszym filmie. A shiny z ósmego...tak sobie.
I nie wiem, czy opłaca się robić cały taki temat tylko dla psychicznych pokemonów...

Nic.
Odpisz
27.02.2014, 20:54
Mewtwo mój ulubieniec w pokemonach typu psychic, legenda i jego ciało wydaje mi się takie umięśnione no i jest drugim najsilniejszym Pokiem świata ( zaraz po Arceus'ie)
Odpisz
27.02.2014, 21:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2014 16:12 przez Conquest.)
Arkeuszek? Ten kosmiczny kozioł? Może lizać kolana Mewtwo. Na Mew2 toteż stawiam głos. Na drugim miejscu plasuje się u mnie Alakazam. Dla mnie Mew nie jest najpotężniejszy, bo swoją moc wykorzystuje na skakanie po chmurkach i szczerzenie się do kamery.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, xDragonite
27.02.2014, 21:03
znowu nie wyszło już nie wrzucam żadnych zdjęć
Odpisz
27.02.2014, 21:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2014 21:23 przez xDragonite.)
(27.02.2014 20:53)Pan Balon napisał(a):  Zgadzam się, że Mew najpotężniejszy, ale w anime rasista z niego cholerny. W japońskiej wersji, of course.
Nie taki dobry, twierdzi, że w uczciwej walce klony są bez szans z oryginałami. Ale że potężny jest. Oczywiście ten w pierwszym filmie. A shiny z ósmego...tak sobie.
I nie wiem, czy opłaca się robić cały taki temat tylko dla psychicznych pokemonów...

Zrobiłem taki temat ponieważ chciałem wyszczególnić jeden z potężniejszych typów pokemon , a nie zrobiłem tego ogólnie z wszystkimi typami bo temat wydał by się mało oryginalny i zresztą pewnie taki już był wcześniej .

Mew 3
Deoxys 1
Arceus 1
Mewtwo 1

Odpisz
27.02.2014, 21:30
Drowzee The Keeper - ponieważ pozbył się fałszywego proroka Flareona (ten argument powinien wystarczyć xd)

3797-7371-4449

[Obrazek: meUDk7K.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Antos, Balon
27.02.2014, 22:57
Em, ale Arceus nie jest stricte psychiczny...

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: GRAnith
27.02.2014, 23:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2014 16:49 przez Sandy.)
Według mnie, najsilniejszym Pokemonem psychicznym jest Mewtwo. Najsilniejszy w pierwszej generacji, o bardzo mocnej sile o stworzony do pokonywania wszelkich przeciwników, pomimo początkowo złego traktowania uczy się prawdziwych wartości i troskliwie troszczy o przyjaciół. W filmie pierwszym po prostu rozwala system (nie oglądałam jeszcze filmu 16, bo nie byłam w stanie przemóc się do female głosu). Szybko stał się moją ulubioną legendą a zarazem Pokemonem psychicznym. Do tego posiada dwie zróżnicowane mega ewolucje.
[Obrazek: a01a33cee95493bc6a5f3e6627145744.gif]

Inne potężne Pokemony psychiczne (w/g mnie oczywiście):

Drugim Pokemonem tegoż typu co do potęgi jest moim zdaniem Mew. Mityczny, tajemniczy, wielu zaprzecza jego istnieniu. Pomimo uroczego wyglądu potrafi bardzo mocno atakować a także walczyć z Mewtwo - swoją ulepszoną wersją. Do tego jest bardzo inteligentny. Uroku i majestatu dodaje mu fakt, iż jest on przodkiem wszystkich Pokemonów.
[Obrazek: tumblr_static_meww_giff.gif]

Za innego potężnego Pokemona psychicznego uważam Lugię. Co prawda dopiero przymierzam się do obejrzenia filmu z nią, jednak już zdobyła mój szacunek dzięki grom i faktowi, że przewodzi legendarnym ptaszkom z Kanto. Zawsze wydawała mi się być tajemnicza, a zarazem inteligentna i majestatyczna. A do tego pięknie wygląda Smile
[Obrazek: tumblr_mzxhy1mqBO1rel4pvo1_500.gif]

Poza tym, po zastanowieniu uznałam, że należy też dodać Arceusa. Co prawda sam w sobie ma on typ normalny, jest jednak w stanie zmienić typ na każdy - także psychiczny. Narodził się podobno wtedy, kiedy powstał Wszechświat i stworzył nasz świat - który był także w stanie zniszczyć. O jego mocy świadczy fakt, że był w stanie stawić opór, a nawet pokonywać atakujące go naraz Dialgę, Palkię i Giratinę - które są przecież bardzo potężne.
[Obrazek: tumblr_mlkses7EFA1s8uenjo1_500.gif]

FRIEND CODE: 1907 - 9155 - 5701 Pokemon Y/Omega Ruby/Moon
Friend Safari: Eevee, Minccino, Teddiursa
[Obrazek: tumblr_ne96g2ndjd1sryapdo1_500.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: xDragonite, Kaeru
28.02.2014, 0:11
(27.02.2014 22:57)Asmod96 napisał(a):  Em, ale Arceus nie jest stricte psychiczny...

Ale używa mocy psychicznych ,

Odpisz
28.02.2014, 0:36
Psychiczny pokemon = pokemon o typie psycho, imho..

Odpisz
28.02.2014, 0:36
(28.02.2014 0:11)xDragonite napisał(a):  
(27.02.2014 22:57)Asmod96 napisał(a):  Em, ale Arceus nie jest stricte psychiczny...

Ale używa mocy psychicznych ,
No i co z tego? To samo można napisać o większości pokemonów duchów.
Odpisz
28.02.2014, 8:07
Mew ,ponieważ "Pierwszy Mew narodził się z wybuchu ogromnej kuli energii wszechświata. Wówczas do każdego umysłu Pokemona napłynęła psychiczna fala, zwiastująca im narodziny gigantycznej mocy. Także Arceus wyczuł skupisko niezwykłej siły gdzieś w głębi ciemnej jaskini, mogącej zniszczyć wszystkie żywe stworzenia. Nastały sekundy prawdy. Wszystkie Pokemony musiały zjednoczyć się umysłowo, by zapobiec klęsce. Złączywszy swą moc, zamknęły niebezpieczną energię w postaci niewielkiego, niewinnie wyglądającego stworzonka, które tak naprawdę okazało się potężnym pokemonem."
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości