Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowa odsłona Pokemon Valhalli
13.02.2014, 21:36,
RE: Nowa odsłona Pokemon Valhalli
Mi się podoba nowy wystrój - miły, stonowany beż, ale sądzę, że jak na forum na którym ludzie płaczą, buntują się i wściekają gdy nie ma shoutboxa, to jest to trochę za poważne tło. Wziąłbym coś jaskrawego. Nie mówię, że źle. Mówię, że trochę nie pasuje.
Odpisz
13.02.2014, 21:52,
This beige fits here
Jak już powiedział muj drogi przyjaciel - google tłumacz, beż idealnie odzwieciedla powagę tutejszych shitstormów
Layout jest dobrze skrojony i ogółem legit.
Całość psuje jednak psuje źle dobrane menu i "kornikowe" logo.
Mogło być lepiej, ale też nie jest tak źle
Lepiej niż na Collecie
Słowem:
Podoba mi się

[Obrazek: MbhhDN5.gif]
Odpisz
14.02.2014, 0:25,
Teraz tak patrzę, i strasznie w oczy kłuje mnie napis ''Szybka odpowiedź''. Za duży, czcionka za gruba.
No i widzę, że macie problemy ze scalowaniem forum. Nie wiem czemu, ale jak dla mnie powinniście nieco forum powiększyć, jak i napisy (a shoutboxa tym bardziej).

Odpisz
14.02.2014, 9:58,
Imo kilka wersji strony nie byłoby takim złym pomysłem. Nie trzeba przecież robić tysiąca layoutów, a wystarczy pozmieniać kolorystykę i poka w logu, kiedy już wszystkie poprawki do tej wersji zostaną ogarnięte. Coś ciemnego, coś kolorowego, zostawić to jako opcję i tyle. Ewentualnie zawsze użytkownicy mogą podesłać propozycję na kolorystykę i poka obok logo. To by była mała rzecz, a by cieszyła.

Odpisz
14.02.2014, 13:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2014, 14:21 przez KleszczRex.)
Hmm trochę tło razi w oczy i logo trochę do *pupy*

Odpisz
14.02.2014, 19:30,
Nie podoba mi się, że linki w postach są teraz tego samego koloru co reszta tekstu Sad - wiecie, jak ja kocham "chować" linki w tekście... Może dałoby się to zmienić?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Ertix, Jagal, xDragonite

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości