Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nintendo wraca do Polski!
5.02.2014, 0:14,
RE: Nintendo wraca do Polski!
(5.02.2014, 0:08)GRAnith napisał(a): Sądzę, że gry będą tańsze!

Ale tylko o równowartość kosztów przesyłki z Wielkiej Brytanii!

Czy gier Nintendo w Europie nie produkuje się... w Niemczech? Czy to tylko pisało ze względu na Stadbadziewie?

[Obrazek: bonku.png]
Odpisz
5.02.2014, 0:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.02.2014, 0:27 przez Axel.)
(5.02.2014, 0:03)Bonku napisał(a): Innym przykładem tego, jak wielkim FAILEM są spolszczenia, jest choćby karcianka PTCG i seria Diament i Perła, której bostery można kupić po niecałe pińć złoty!

Już wolę dopłacić za importowe angielskie karty. :/
Nie, nie chodzi mi o to, że w ogóle spolszczenia są failem, a raczej o to, że są failem, gdy tłumaczy je ktoś, kto nie zna poków. Ja bym bardzo chętnie zagrał w grę po polsku (bo zawsze wolę grać po polsku), a tylko jeśli tłumaczenie będzie w miarę dobre.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: PokeMan, The_Punisher
8.02.2014, 15:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.02.2014, 16:01 przez The_Punisher.)
Nie interesuję się tak bardzo grami(skończyłem na III genie), więc nie rozumiem co daje, ten polski wydawca, skoro gry nadal będą w tej samej cenie?

[Obrazek: 1zvstvr.jpg] Uszanowanko
http://ask.fm/The_Punisher91 - Ciekawe pytanka proszę
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
8.02.2014, 16:02,
(8.02.2014, 15:52)The_Punisher napisał(a): Nie interesuję się tak bardzo grami, więc nie rozumiem co daje, ten polski wydawca, skoro gry nadal będą w tej samej cenie?

Jesteś ignorantem. Częścią produktu jest również serwis oraz dystrybucja. Hitów cenowych nie ma się co spodziewać, ale grono ekspertów za "pińć złoty" juz przewidziało tańsze gry, ale:

1) Nintendo wróci do sklepów.
2) Konsole będą serwisowane w Polsce, a nie w Niemczech.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Miłośnik zwierząt
13.02.2014, 18:39,
Jeszcze trochę i gier po Polsku się doczekamy Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
13.02.2014, 20:39,
Mnie tam z tłumaczeniami obojętnie, teksty po polsku mogą być, ale w żadnym przypadku nie powinny być tłumaczone nazwy Pokemonów (Węgloszczurka, Słodkokość, Smokowietrze itd), a także ataków (wszyscy się przyzwyczaili do angielskich, poza tym nie wyobrażam sobie mieć "Pchnięcia" zamiast "Tackle", "Zgniatania ciałem" zamiast "Body slam", "Psychouderzenia" zamiast "Psystrike", "Mrocznej kuli" zamiast "Shadow Ball", itd).

FRIEND CODE: 1907 - 9155 - 5701 Pokemon Y/Omega Ruby/Moon
Friend Safari: Eevee, Minccino, Teddiursa
[Obrazek: tumblr_ne96g2ndjd1sryapdo1_500.gif]
Odpisz
13.02.2014, 21:37,
A mnie ucieszy względna normalność to jest ceny dla ludzi (ale to już zależy od Nintendo), czy też nie najgorszy dostęp do gier czy konsolek.

No i żeby jeszcze było lepiej niż za czasów Stadlbauera.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher
13.02.2014, 23:08,
Spolszczenie Pokemonów,Nigdy ! przecież anime z polskim dubbingiem z perspektywy czasu nie dało się oglądać.Mówię tutaj tylko o pierwszych 5 sezonach które widziałem z polskim dubem dwa razy i nowe nazwy tych samych ruchów co kilka odcinków lub nazwy nie pasujące do angielskich odpowiedników zmusiły mnie do przerzucenia się na wersje angielską.Podsumowując totalna farsa.Przecież poziom dialogów jak i wszelkich innych tekstów w grach jest na poziomie 3-4 klasy podstawówki a ataki każdy zna więc po co byłoby takie spolszczenie?.Pomińmy to jednak bo to ie jest nawet sfera marzeń a raczej jakaś abstrakcji bo żebyśmy dostali tłumaczenie to Nintendo musiałoby zaistnieć na naszym rynku a tego im raczej im nie wróże,a nawet jeśli to już teraz obstawiam że takie tłumaczenie zniszczyło by tą serie gier.Bądźmy szczerzy nie jesteśmy rynkiem Niemieckim i nie będziemy,a dla porównania tam Nintendo reklamuje się w każdej z dłuższych przerw reklamowych na popularnych kanałach nie wspominając już że w programach o tematyce gier w których np: recenzja ostatnich Pokemonów X/Y nie była tylko suchą wyliczanką nowości/wad/zalet itp przez narratora.Co do samych cen to pamiętam jeszcze z dzieciństwa że miałem niedaleko do hipermarketu Geant i przez dość długi okres czasu była tam przeszklona szafa poświęcona właśnie Nintendo i GBC czy później GBA można było kupić bez problemu.Gry Pokemon też były wybór kolor aż w pewnym momencie szafa znikła i już się nie pojawił,ale z tego co kojarzę to ceny były w miarę przystępne bo GBA czy pokemon Yellow mam właśnie z tej szafy więc jeśli Nintendo wróci do polski na większą skale to raczej pojawią się podobne stoiska w większych sklepach i cena pewnie będzie trochę niższa powiedzmy 10-20zł za gry i jakieś 50zł za konsole w porównaniu do tego co teraz wołają w internecie,ale jak znam rynek to automatycznie internetowi dystrybutorzy też obniżą ceny więc z punktu widzenia gracza może nam wyjść to tylko na dobre.Jednak największy szkopuł w tym że Nintendo jest u nas po prostu mało popularne i gdy zajrzą w dane dotyczące sprzedaży to szybko zwiną interes.Na koniec chyba największy plus którego nikt nie wymienił,skoro będzie dystrybucja na terenie naszego kraju to będzie musiał powstać jakiś serwis lub punkt który przyjmowałby uszkodzone/wadliwe konsole i kierował je gdzieś dalej
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
14.02.2014, 13:29,
"Nintendo? Co to jest? Aa, masz na myśli tę taką konsolę?"
I to i tak jest rzadko spotykane (przynajmniej u mnie, a nie mieszkam na kompletnym zadupiu, chyba że za takowe uważamy Polskę). Najczęściej ludzie nie wiedzą o czym mówię. Moja mama gdy widzi, że siedzę przy Pokemonach (grach) śmieje się i mówi, że czasami zachowuję się jak małe dziecko. Jak kupowałam Ds'a Lite to spytała, po co mi jakaś zabaweczka dla dzieci.
Dlatego... Wolę zachować ostrożność, nie chcę potem przeżywać wielkiego rozczarowania, ponieważ żyjemy w kraju słynącym ze swojego zacofania - tak nas postrzegają obcokrajowcy i pewnie przez wieeeele lat to się nie zmieni.
Dlatego też nie oczekujmy powrotu początków XXI wieku. Albo coś robimy, albo dajemy sobie spokój w tym temacie.

[Obrazek: 197.gif] [Obrazek: Blastoise.gif] [Obrazek: 065.gif]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości