Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokepédia
21.01.2014, 23:43,
Pokepédia
Jak wiecie jedyna duża polska baza danych o Pokemonach - Wikinezka - jest nieaktywna, przez co brakuje nam "naszej" strony o Pokemonach. Dlatego też zapraszam wszystkich na Pokepédię! Posiada sporo artykułów, ale jeszcze więcej trzeba nadrobić. Z waszą pomocą to się uda! Każdy jest mile widziany, a założenie konta jest całkowicie darmowe! Zapraszam Wink

[Obrazek: sqvkkqR.png]
Odpisz
23.01.2014, 18:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2014, 18:59 przez Płaszczek.)
RE: Pokepédia
Mimo iż graficznie prezentujecie sie zadziwiająco przyjemnie i ładnie, to założenie jej na silniku wikii trochę odstrasza darmowcem. Jeśli dorównacie ilości informacji Wikinezce, to będzie dobrze. Zaś mi osobiście nigdy nie brakuje encyklopedii, bo do otrzymywania informacji z Bulbapedii, która IMO najlepsza, nie potrzeba znajomości perfect angielskiego.

4 8 15 16 23 42
Odpisz
22.08.2014, 19:28,
Zacna inicjatywa, choć mnie osobiście nie potrzebna, najczęściej jak szukam czegoś o pokach to ataków, umek, ew. przedmiotów i działania tychże bytów, czy jak to zwać... do tego wystarczy dowolna strona, bo opisy umek i przedmiotów nawet ja po angielsku rozkminie, a tabelki z atakami są wręcz standardem, więc nie ważne czy polska czy chińska ta tabela, da się połapać... jednak powtórzę inicjatywa naprawdę dobra i liczę że nagromadzicie tam jak najwięcej info.

Zapraszam;
[Obrazek: qz28uu.jpg]
Odpisz
22.08.2014, 20:33,
nie zeby coś, ale nazwa mocno z pupy, gdyż istnieje już francuska strona o tej samej tematyce i nazwie Tongue

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
4.09.2014, 12:39,
Nie chcę być osobą, która psuje radość, ale trzeba najpierw się zastanowić, czy takie coś się w ogóle opłaca robić. Nie oszukujmy się, stworzenie naprawdę dobrej poke-encyklopedii to kawał tytanicznej pracy - samo anime to kilkaset odcinków i ciągle wychodzą nowe, do tego jeszcze gry i manga... Pomysł szlachetny, tylko czy nie szkoda inwestować czasu w coś, co już istnieje? Jest Bulbapedia - co prawda nie polska, ale większość osób jednak zna angielski (a jak nie zna, to jest Google translate i słowniki). Osobiście przed zainwestowaniem swojego wolnego czasu w tak kolosalne przedsięwzięcie zrobiłabym sondę, czy w ogóle jest na takie "cuś" popyt, ale to moje prywatne zdanie, z którym nie każdy musi się zgodzić.
Na plus, bardzo podoba mi się dział "Czy wiesz, że..." ponieważ nie ukrywam, że sporo tych ciekawostek przez lata zapomniałam.

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
4.09.2014, 17:49,
Dlaczgo kreska jest nie nad tym "e" co trzeba?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Goldi, Raik, Sandy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości