Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 2 dni)

Sword i Shield promo

Walki i Potyczki - walki i punktacja
7.03.2014, 18:44, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.03.2014, 9:14 przez Balon.)
RE: Walki i Potyczki - walki i punktacja
Ktosieczek
Surrealizm, ten rodzaj ktosieczgowego humoru, który zawsze we mnie trafia. Ładny stylistycznie tekst, WZZZZZZZZZZZZZZGLĘDNIE bez wulgaryzmów i żenującego humoru na siłę, jest git.
Suspect
Czuję się zażenowany treścią ów utworu, nie przypad do gustu, bo taki sztuczny. I nawiązania do Pefaua takie niesubtelne, o mój Boże.
Oddaję głos na Ktosieczka.
A niesubtelne nawiązania Sapekta zauważyłem, bo tekst krótszy, to wincyj błędów znajdziesz.

Nic.
 Cherish Balle podarowali: Nekuro
7.03.2014, 20:03,
(7.03.2014, 18:44)Pan Balon napisał(a): Ładny stylistycznie tekst, bez wulgaryzmów
Aż pozwoliłem sobie wszystko zliczyć, bo coś mi nie pasowało xD
Albowiem tekst Suspecta zawiera 15 wulgaryzmów, a mój... tylko o pięć mniej.
Więc trochę się przeliczyłeś xD
No i jeszcze to:
(7.03.2014, 18:44)Pan Balon napisał(a): I nawiązania do Pefaua takie niesubtelne
W moim też było niesubtelne nawiązanie do pefała, a nawet dwa... No nie mogłem się powstrzymać.

12.03.2014, 19:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2014, 19:01 przez Chaqui.)
Oczywiście czas na głosowanie już dawno się zakończył. Przepraszam za spóźnienie. Walkę wygrywa ktosieczek wynikiem 2:0. Gratuluję drugiej wygranej. Prowadzisz w klasyfikacji generalnej.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości