Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wątek zamknięty 
Walki i Potyczki - walki i punktacja
20.01.2014, 18:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2014 19:02 przez Chaqui.)
Walki i Potyczki - walki i punktacja
Punktacja
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Walki
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA
24.01.2014, 19:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2014 19:33 przez Chaqui.)
RE: Walki i Potyczki - walki i punktacja
Walka Alberto vs. Chaqui. Zapraszam do oceniania, bo jest co!

Oceniamy przez 48 godzin. Po tym czasie wyłonimy zwycięzcę i zobaczymy kto uzyska 1 punkt.

Kontakt ze mną:

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA
24.01.2014, 19:53
Oddaję Głos na Chaqui.
Opowiadania na wysokim i równym poziomie, jednak moim zdaniem dokładniejsze i nieco dynamiczniejsze opisy zawierało opowiadanie Chaqui.

[Obrazek: 28u0dow.png]
25.01.2014, 17:01
Obie walki moim zdaniem są na podobnym poziomie, ale z uwagi na to, że wolę narrację trzecioosobową, to mój głos oddam na Chaquiego.

25.01.2014, 18:04
Sceptile dobrze prawi, obydwie prace sa zacne i na rownym poziomie, jednakze

W tekscie Chaqui nie podobalo mi sie to, ze byl niezwykle bezduszny (tego Ciliana i Iris mozna by tam zastapic workami na ziemniaki, nikt by sie nie zorientowal). Widac ze autor sie skupil na opisie walki, nie emocji postaci. A skoro mowa o walce to chcialbym tylko ci przypomniec, ze nie kazdy rodzaj ataku mozna nazwac szarza.
W tekscie Alberto nie podobalo mi sie to, ze zapomnial wytlumaczyc dokladnie, co sie dzieje (dlaczego pokemony Asha lataja luzem? To teraz juz zaden z jego malych przyjaciol nie chce wchodzic do pokeballa? I czemu mowi, ze dawno ich nie widzial? Prof. Oak prowadzi przedszkole?) Moze to jest scisle zwiazane z wydarzeniami z anime, ale nie wszyscy ogladaja anime i ja na przyklad nie wiem o co biega. Poza tym, jak do cholery mozna rzucic sie kinglerowi na szyje? XD Niech ktos mi wskaze jego szyje...
Po umowionym "jednym zdaniu uzasadnienia", oddaje glos na Chaqui. Moze i postacie byly zywsze w opowiadaniu Alberto, ale to pierwszy delikwent opisal bardziej pasjonujaca walke. Nie mowiac juz o tym, ze opis stanu confusion po ataku "outrage" rozbroil mnie konkretnie.

26.01.2014, 20:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2014 20:51 przez Chaqui.)
Ogłaszam werdykt: Walkę numer 1 wygrał Chaqui wynikiem 3:0, tym samym zdobywając jeden punkt. Głosowanie w tej walce zostało zakończone.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA
26.01.2014, 22:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.01.2014 22:12 przez Chaqui.)
Walka ktosieczek vs. Conquest. Zapraszam do oceniania!

Walki można oceniać przez 48 godzin.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA
27.01.2014, 14:00
Walka ktosieczka mnie rozwaliła. Daję na nią głos. Ale walka conquesta też równa.

Fc: 4596-9691-1798

Typ Bug ( Ledyba, Beautifly,Venomoth)
27.01.2014, 15:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.01.2014 18:04 przez Chaqui.)
Obie walki są o różnym charakterze, więc trudno będzie wyłonić zwycięzcę Big Grin.

ktosieczek - To mnie rozwaliło totalnie. Dosłownie, w pewnym momencie turlałem się po łóżku ze śmiechu. Cały czas utrzymywał mi się uśmiech na twarzy za co ogromny plus. Teksty wypowiadane przez bohaterów były wyśmienite i nie czułem żadnego zażenowania. Zmysł gimbusa będzie działał u mnie do końca wakacji, albo jeszcze dłużej, więc jeśli chodzi o mnie, to trafiłeś w sedno xD. Było kilka błędów, w niektórych wyrazach brakowało ogonków.
Duży minus, za to, że pogubiłem się w pewnym momencie w tekście. Prowadzisz dialog, a ja po kilku linijkach nie wiedziałem co kto mówi. Walka była na wysokim poziomie, aczkolwiek mogłeś się na niej trochę bardziej skupić. O to chodzi w tym projekcie Wink. Ogólnie bardzo dobry z małym minusem za te dialogi. Nie myslałeś o napisaniu fica o charakterze humorystycznym? To mogłoby być naprawdę dobre.

Conquest - Walka bardzo dobra, ale dlaczego taka krótka? Powiedziałbym wręcz, że bardzo krótka. I to przesądziło o mojej ocenie. Błędów się nie dopatrzyłem wcale, jedynie jakaś literówka się wdała. Naprawdę, bardzo dobry tekst, zero powtórzeń, zachowanie Oak'a wręcz takie samo jak w Anime Tongue, ale gdyby było dłuższe, to by wygrało. Dobry z plusem.

Tym samym, oddaję głos na ktosieczka.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA
27.01.2014, 21:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.01.2014 22:14 przez Chaqui.)
(27.01.2014 15:13)Chaqui napisał(a):  Nie myslałeś o napisaniu fica o charakterze humorystycznym? To mogłoby być naprawdę dobre.
Kiedyś miałem taki plan, ale potem stwierdziłem, że i tak mało kto to czyta więc się nie opłaca xD

Chciałem tylko powiedzieć, że w tekście znajduje się jeden wulgaryzm (rozmowa przed walką z magikarpiem), którego niechcący pominąłem i zapomniałem ocenzurować. Przepraszam za moje zachowanie i proszę Chaqui o poprawienie tego niewybaczalnego błędu...

Wybaczam Ci... poprawiłem.
~Chaqui

30.01.2014, 13:56
Walkę numer 2 wygrywa ktosieczek stosunkiem 2:0 tym samym zdobywając jeden punkt.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA
5.03.2014, 22:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.03.2014 21:14 przez Chaqui.)
Ekhem...

Zapraszam na walkę ktosieczek vs. Suspect.

Walki oceniamy przez 72 godziny.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA
5.03.2014, 23:21
Wstrzymuje głosowanie dopóki Czankł nie odda mojej walki w poprawnej formie graficznej xD

[Obrazek: MbhhDN5.gif]
6.03.2014, 16:14
Dobra Soos, walka poprawiona. Dzięki, że ułatwiłeś mi robotę Wink.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA
7.03.2014, 18:43
Głos na ktosieczka bo przeczytałem walkę Suspecta.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości