Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 61 dni)

Sword i Shield promo

/SPVFS/ - czyli jakie głupoty się wygaduje na forum PV
28.12.2013, 3:44,
/SPVFS/ - czyli jakie głupoty się wygaduje na forum PV
http://shitpvfsays.tumblr.com/

Tumblr zainspirowany podobnymi kwiatkami z innych fandomów, szczególnie kucykowego ("shit bronies says"). Nasza wersja polska obowiązuje na razie tylko PVF i jest aktualna od dnia dzisiejszego (a raczej wczorajszego).

Jednak przyjmę propozycje najlepszych cytatów, jeśli ktoś pokusi się o przeszukanie starych wypowiedzi ;]

ofc, to ma cele czysto relaksująco-rozrywkowe, więc jeśli ktoś nie zgadza się z pojawieniem się jego wpisu na blogu, niech się skontaktuje ze mną
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Drow
28.12.2013, 4:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2013, 4:15 przez Płaszczek.)
RE: /SPVFS/ - czyli jakie głupoty się wygaduje na forum PV
Wpierw pomyślałem, że zrobiłeś coś fajnego, ale gdy przeczytałem, to zauważyłem, że nie jest zbytnio ;I Pierwszy cytat wcale nie jest bzdurą, ani nie jest śmieszny, wygląda jakbyś go wsadził tam, bo ktoś w twoim wątku ma odmienne zdanie. Kolejny może po połowie... trzeci całkiem zabawny. Tylko tutaj góruje kwestia gustu, także wiesz... nie każdemu się to spodoba.
Ale szanuję, że coś takiego zrobiłeś, może się jeszcze rozkręci.
Edit: Achh, chyba, że w pierwszym chodziło o ten błąd ortograficzny "sztukom". Zwracam honor.

4 8 15 16 23 42
Odpisz
28.12.2013, 9:23,
Byłoby lepiej gdybyś jednak pozostawiał cytaty anonimowymi. Osobiście mam wyniuniane czy tam trafię, ale niektórych to może krępować.

@Płaszczek: pierwsze jest śmieszne, bo nie trzeba nolifować żeby osiągnąć wspomniane efekty.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
28.12.2013, 11:09,
Tagi mnie rozbrajaja xD
Na razie to mnie tak bardzo nie rozbawilo, mogles sie postarac z szukaniem glupot, bo to w sumie namiastka tego, co mozna tutaj znalezc.
PS ja to bym robil screenshoty. I moze faktycznie z zamazanymi nickami, bo sie moga niektorzy czepiac, a i tak wiekszosc bedzie wiedziala, kto co napisal.

Odpisz
28.12.2013, 12:23,
1. To ma być śmieszne tylko czasami, przecież nie wszystkich śmieszą głupoty i absurdy
2. Wedle oryginału, nick osoby musi być - i również wedle oryginału, można spokojnie poprosić o usunięcie wpisu, jak ktoś czuje się niekomfortowo, że tam się znalazł.
3. Anonymouse są tylko na imageboardach, tutaj mamy forum z użytkownikami. Jedyna różnica jest taka, że w drugim przypadku osoba ma prawo mieć pełną świadomość, że palnęła gafę. (walor edukacyjny). Temu pierwszemu to będzie wisiało, bo pewnie pisał to for the lulz.
Odpisz
28.12.2013, 14:14,
A nie możesz tam po prostu copypastować postów PokeMana?

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Reel, Tyma, Vapek, Katschor
28.12.2013, 14:46,
A mi się założenie strony nie podoba, bo nie lubię się śmiać z cudzej głupoty. Jakieś kompleksy autorze tematu?

Friend Code: 0748-2592-6152
nick 3DS: Merinesta
nick w grze: Zaku
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: PokeMan, Ertix, Whatter, Fiflaq, The_Punisher, Conquest
28.12.2013, 16:50,
Tylko czemu ta czcionka taka wielka? Musiałem się o metr cofnąć, żeby to przeczytać.

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Płaszczek, Twister, Conquest, Bonku
28.12.2013, 18:00,
Brakuje tam twojego postu Vapek o tym, że breedowanie poków o idealnych 6 IV jest "czitowaniem". Tongue

[Obrazek: tyranitar.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Nid, Phlosio, Gonzo, Płaszczek, gimlig, Bonku
28.12.2013, 18:00,
(28.12.2013, 16:50)AtoMan napisał(a): Tylko czemu ta czcionka taka wielka? Musiałem się o metr cofnąć, żeby to przeczytać.

a wystarczyło ctrl + scroll down
Odpisz
28.12.2013, 19:48,
jednak pierwszy tekst ani głupotą, ani absurdem nie jest. To, że facet nie pędzi za stadem baranów, które używają tylko pro poków a daję sobie radę przeciętniakami jest moim skromnym zdaniem "kul"

coraz bardziej przekonuje się do tego, że jak wpadniesz już na jakiś pomysł to żebyś skonsultował to ze mną

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: ktosieczek, Nekuro, Płaszczek, Fiflaq, Ertix, Shira, Bonku, The_Punisher
28.12.2013, 20:48,
(28.12.2013, 19:48)Nid napisał(a): coraz bardziej przekonuje się do tego, że jak wpadniesz już na jakiś pomysł to żebyś skonsultował to ze mną
Esencja bycia w związku <3

Jeżeli trafie na tego Tumblra to chciałbym w tym miejscu pozdrowić moją żonę Wink

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nid, Conquest
28.12.2013, 21:34,
(28.12.2013, 20:48)Nekuro napisał(a): Jeżeli trafie na tego Tumblra to chciałbym w tym miejscu pozdrowić moją żonę Wink

Też bym chciał pozdrowić moją żonę... Znaczy moją rękę... Znaczy... A, wszystko jedno.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Nid, Fiflaq, Bonku
28.12.2013, 23:26,
(28.12.2013, 14:14)Nilson napisał(a): A nie możesz tam po prostu copypastować postów PokeMana?
Nie monopolizuje bloga pod jedną osobę/osoby, sorry...

(28.12.2013, 14:46)Zelda napisał(a): A mi się założenie strony nie podoba, bo nie lubię się śmiać z cudzej głupoty. Jakieś kompleksy autorze tematu?
jak już wcześniej pisałem, inspirowałem się już podobnymi blogami, kopiujac wszystko, włącznie z formą
nie zwracałem uwagi na to, że ktoś może to zaliczyć do podbudowywania ego, lol xD
ale thx za wytyk

(28.12.2013, 16:50)AtoMan napisał(a): Tylko czemu ta czcionka taka wielka? Musiałem się o metr cofnąć, żeby to przeczytać.
nie umiem into cytaty
poza tym, czcionka sama się zmniejsza/powiększa w zależności jak dużo jest tekstu

(28.12.2013, 18:00)Fiflaq napisał(a): Brakuje tam twojego postu Vapek o tym, że breedowanie poków o idealnych 6 IV jest "czitowaniem". Tongue
dobry pomysł, ale jako założyciel bloga, mam przywilej OMIJANIA swoich postów, szczególnie tych pisanych na niepoważnie ;>
ale jak zaproponujesz mój post, nie będę miał wyjścia i wystawie go xD

(28.12.2013, 19:48)Nid napisał(a): jednak pierwszy tekst ani głupotą, ani absurdem nie jest. To, że facet nie pędzi za stadem baranów, które używają tylko pro poków a daję sobie radę przeciętniakami jest moim skromnym zdaniem "kul"
wolna interpretacja
ja tam śmiecham z NIE JEST SZTUKOM oraz błędu logicznego typu "na pewno wygram wyścig maluchem przeciwko ferrari"
prawda, to jest kul, ale tylko w absurdalnych anime (JoJo, TTGL, Kill la Kill)
właśnie, ABSURDALNYCH ;>

(28.12.2013, 19:48)Nid napisał(a): coraz bardziej przekonuje się do tego, że jak wpadniesz już na jakiś pomysł to żebyś skonsultował to ze mną
nope
Odpisz
29.12.2013, 0:07,
(28.12.2013, 18:00)vanilla napisał(a):

a wystarczyło ctrl + scroll down

Mój scrolldown przesuwany w dół daje dwa razy w górę Sad

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości