Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

PokeKonkurs :)
22.11.2013, 23:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.11.2013, 0:21 przez Krichower.)
PokeKonkurs :)
Co powiecie na mały konkursik bez nagród, tak by tylko się pochwalić zdolnościami artystycznymi.
Coś w tym rodzaju:
[Obrazek: 2zzry8x.png]
Oczywiście mogą być lepsze...a nawet muszą. Jak by co, Fennekin użył Ember (Żaru)
Ważne jest to by grafika była wykonana samodzielnie. Liczy się pomysł i Estetyka wykonania.
Nie ma żadnych ograniczeń. Oprócz oczywiście samodzielności i nie korzystania grafik zawartych w internecie. (Można je używać jako obrazy pomocnicze, ale nie mogą się znaleźć na ostatecznej grafice)
To co zaczymy Smile

PS. Koncepcja pram ma kręcić się wokół Pokemonowych Pokazów, Bitew, Musicali itp. Np. Na tym obrazie jest przedstawiony motyw Pokazu.

[Obrazek: w9a1sg.jpg]
[Obrazek: 169qpt4.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Sarameda Hakte
23.11.2013, 0:02,
RE: PokeKonkurs :)
kurcze, fajowy pomysł, ale bez nagród nie zachęcisz do udziału xP

masz tu temat, przeczytaj go i sam wyciągnij wnioski:
http://forum.pokemony.com/temat-4220-Mad...Pokemonowy
ja mam mieszane uczucia - raz takie konkursy się udają, a raz nie
23.11.2013, 0:21,
Oj tam oj tam. To ma być "Przyjacielska Rywalizacja" a nie jakiś Konkurs na miarę światową Smile
Poprostu tu dajemy swoje obrazy i je oceniamy. Kazdy ocenia który się komu podoba i tyle. Np. Jak byś dał obrazek to bym napisał coś w stylu:
Vapek: to i to i bla bla
Wiesz Smile
Więc rysujcie, twórzcie, i wysyłajcie. Liczy się kreatywność i estetyka pracy.. No I Ruch jaki pokemon używa ( lub fuzje dwóch ruchów)
No. Tongue

23.11.2013, 0:38,
#chociażczwartemiejsce Ah te wspomnienia xD

Co do tematu to nie widzę byś miał jakiś pomysł jak to zorganizować (o zgodę moderatora działu nawet nie będę pytał).

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Iryś
23.11.2013, 0:43,
Ech, to jest tylko proste ocenianie prac innych.
Wyjaśnie jak ja to widzę:
1Tworzysz fajny obraz
2Wrzucasz go tutaj
3Przegladasz prace innych
4.I piszesz jaka ci sie podoba i dlaczego
Oczywiście punkt 3 i 4 można opuścić. Czy już nikt w tym kraju nie wie co to jest "Przyjacielska Rywalizacja"?

23.11.2013, 3:26,
Ja mam taki plan, zamknę ten wątek dopóki nie przegadasz go z moderatorem działu. Jak się dogadasz i ustalicie razem co i jak, wątek znowu ruszy Wink

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
 Cherish Balle podarowali: Fennekin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości