Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Dyskusje ogólne na temat X/Y #2
5.11.2013, 22:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.11.2013 22:23 przez Gonzo.)
Dyskusje ogólne na temat X/Y #2
Druga część najbardziej obfitego w posty tematu w tym dziale. Otwieram nowy, gdyż w poprzednim narobiło się trochę nieładu. Od razu przestrzegam przed spamem i offtopem oraz kłótniami na temat małostkowych rzeczy.

W takim razie, zapraszam do dyskusji!

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA
Odpisz
5.11.2013, 23:03
RE: Dyskusje ogólne na temat X/Y #2
pozwolicie że zacznę. Gonzo, cóżeś właściwie wstawił? Gdzie i z kim to walka? Czo ten Zapdos?

Jestem rasistem, ale kolorowi mnie lubią, bo jestem na forum dłużej niż krócej

[Obrazek: 2ltq6bs.jpg]
Odpisz
5.11.2013, 23:05
(5.11.2013 21:15)Gonzo napisał(a):  [Obrazek: 1379365_572368169478957_17213765_n.jpg]

[*] Lightning Rod Zapdos

To jest Zapdos z Battle Maison. w V Generacji, jego Hidden Ability to było Lightning Rod. Zostało ono jednak perfidnie zmienione na Static w XY ;___;

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
5.11.2013, 23:12
aaaaaaaa, oh...
W sumie coś słyszałe że niektóre Pokemony mają teraz więcej abiliti. Nie ogarniam dokładnie o co chodziło, ale... Może niektóre Pokemony mają teraz po dwie ukryte abiliti... Czy cuś...

Odpisz
5.11.2013, 23:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.11.2013 23:18 przez Gonzo.)
Nie. Niektórym pozmieniali. Np. Chandelure ma Infiltrator za Shadow Tag, a Scolipede ma Speed Boost zamiast Quick Feet.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
6.11.2013, 0:04
Czasami to i dobrze że zmieniają HA u poków, bo czasami niektóre były nieprzydatne.

[Obrazek: w9a1sg.jpg]
[Obrazek: 169qpt4.jpg]
Odpisz
6.11.2013, 14:09
http://www.youtube.com/watch?v=TJU4yY5r0K0

Całkiem fajny materiał, koleś chyba wszystko znalazł co tyczy się nowego regionu. Jak uważacie będzie jako nowa gra z nowym regionem czy DLC?

[Obrazek: bert.png]
Odpisz
6.11.2013, 16:02
stawiam wszystkie swoje pieniądze* na to że będzie DLC

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
tzn nie wiem czy DLC, czy po prostu przedmiot dający nam możliwość odwiedzenia regionu, który już jest w grze. Na dobrą sprawę nie mamy odniesienia żeby wypowiedzieć się czy content, jaki obecnie znamy jest proporcjonalny do ciężaru gry. Nie wiemy na dobrą sprawę co ile /bajtów/megabajtów blah blah zajmuje. Pewnie masę głupot teraz napisałem. Tak, nie znam się to się wypowiem.

Odpisz
6.11.2013, 16:15
nie lubię tego typa, wolę Jwittza. Nic nowego w sumie nie powiedział, wiadomo wszystko.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: _M_
6.11.2013, 17:17
Też preferuję filmozy Jwittza, spoko ziomek, ale ten filmik Marrilanda ujdzie i nie wiedziałem conajmniej o jednej rzeczy, która się tam pojawiła

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Płaszczek
7.11.2013, 11:28
Ja nie będę miał problemu z dokupieniem DLC do Pokemon X. Nowe poki mają sporo kontentu same w sobie. Włąściwie to liczę bardzo na ten DLC, bo mam wrażenie, że czegoś mi brak tu.

3DS FC: 0576-4700-7227
Odpisz
7.11.2013, 16:11
Również nie będę mieć problemu z dokupieniem DLC o ile będzie w granicach rozsądku. wydanie 100 zł za 3 pokemony i wątek który potrwa 5 minut to drobna przesada

[Obrazek: bert.png]
Odpisz
7.11.2013, 16:34
Ja bym też chętnie prócz tych nowych regionów zwiedził poprzednie w postaci DLC, z chociażby ekskluzywnymi legendami no i zeby zdobyc odznaki i przejść lige w takim no Johto, kanto itp, sama przyjmność poruszac sie po Johto w pełnym 3D
Odpisz
7.11.2013, 17:10
Ciekawe czy to prawdopodobna opcja z tym DLC, z jednej strony w sumie fajnie by było gdyby dodali powiększony region Kalos, z większą ilością poków, ale z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej jakby skupili się już na wydaniu za rok naprawdę dopracowanej nowej gry, niekoniecznie z nową generacją ale właśnie z kontynuacją fabuły plus dodaniem regionu aby rozgrywka i historia się wydłużały xD

[Obrazek: pokemon_x_gif_xerneas_by_pichukulele998-d5quffq.gif]
Odpisz
7.11.2013, 17:17
Ja osobiście mam nadzieję, że to jednak będzie coś bardziej w formie eventu (jak dodatkowe wyspy w FR/LF), nawet tymczasowego. Nie po to płaciłam za grę żeby dokupować więcej :/

FRIEND CODE: 1907 - 9155 - 5701 Pokemon Y/Omega Ruby/Moon
Friend Safari: Eevee, Minccino, Teddiursa
[Obrazek: tumblr_ne96g2ndjd1sryapdo1_500.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: ozesek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości