Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wonder Trade - hit czy kit?
18.10.2013, 21:44
RE: Wonder Trade - hit czy kit?
Ja tymczasem na Wonder Trade mam same niepowodzenia, chociaż dostałem za którymś razem Honedga. A i mam pytanie odnośnie GTS, czy on działa sprawnie? Jak chciałem wymienić się z kimś, to wyskakuje mi informacja, że pok którego, chcę jest w trakcie wymiany lub błąd który zmusza mnie do wyłączenia gry.
Odpisz
18.10.2013, 22:17
(18.10.2013 21:44)Makion napisał(a):  Ja tymczasem na Wonder Trade mam same niepowodzenia, chociaż dostałem za którymś razem Honedga. A i mam pytanie odnośnie GTS, czy on działa sprawnie? Jak chciałem wymienić się z kimś, to wyskakuje mi informacja, że pok którego, chcę jest w trakcie wymiany lub błąd który zmusza mnie do wyłączenia gry.
To teraz przynajmniej wiem, że nie jestem jedyną, która ma identyczny problem z GTS-em. Inni też macie, czy mają tak tylko "wybrani"?

A mnie się dziś w końcu uśmiechnęło szczęście w Wonder Tradzie, zdobyłam Charmandera za jednego z moich zbreedowanych Skrelpów. Wybrałam sobie od profesora Squirtle'a, czyli świetnie się złożyło Smile

Odpisz
18.10.2013, 22:30
Do mnie też ostatnio uśmiechnęło się szczęści, wczoraj dostałam chesepina z wonder trade (sama wzięłam fennekina), a dzisiaj gravelera i to bez everstone ;D

3DS FC: 2809-7824-8562
Odpisz
18.10.2013, 23:30
U mnie sytuacja jest na tyle dziwna z GTS, że poki, które zostawiam zostały pomyślnie wymienione, na takie jak prosiłem, a jeżeli chodzi o wyszukiwanie, to właśnie tutaj spotyka mnie ten problem. Spełniam wymagania i błąd.
Cały pic z Wonder Trade polega na tym, czy trafisz na kogoś kto się stara wysyłać dobre poki, czy na tego co śle wszystko jak leci. Ja zamierzam teraz obdarowywać każdego starterami, ponieważ w końcu mam wszystkie, które są teraz dostępne. ; )
Odpisz
19.10.2013, 12:42
Według mnie Wonder trade to genialny pomysł Big Grin Dostałam dzisiaj Chesnaughta za Luvdisca Big Grin

Mój 3DS FC: 0576-3464-2867

[Obrazek: tumblr_mnb5a7Wt9d1ri65ifo1_500.gif]
Sawsbuck! Nasienny Pocisk!
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Oto prawdziwa historia Reda:
[Obrazek: pokemon_y_dream_team_by_amakusy-d6pemee.png]
Odpisz
19.10.2013, 18:44
(19.10.2013 12:42)Amakusy napisał(a):  Według mnie Wonder trade to genialny pomysł Big Grin Dostałam dzisiaj Chesnaughta za Luvdisca Big Grin

Dobrze fajnie, tylko czemu wysyłasz Szitmony zamiast na przykład coś na czym można było zbudować fajną, sprawiedliwą wymianę?

[Obrazek: 155.gif] Nakarm!

BAJ NATX
BAJ NATX ONCE AGAIN!!!
[Obrazek: tumblr_mv9xqyRIUJ1sn5axuo1_500.png]
NEVER TOO MUCH NATX
Odpisz
20.10.2013, 10:32
@up
Tylko wiesz, że ja tego Luvdisca dostałam za Fennekina? I właśnie wtedy zrozumiałam, że nie opłaca się wysyłać cennych Poków.

Mój 3DS FC: 0576-3464-2867

[Obrazek: tumblr_mnb5a7Wt9d1ri65ifo1_500.gif]
Sawsbuck! Nasienny Pocisk!
Oto prawdziwa historia Reda:
[Obrazek: pokemon_y_dream_team_by_amakusy-d6pemee.png]
Odpisz
20.10.2013, 11:19
(20.10.2013 10:32)Amakusy napisał(a):  @up
Tylko wiesz, że ja tego Luvdisca dostałam za Fennekina? I właśnie wtedy zrozumiałam, że nie opłaca się wysyłać cennych Poków.
Przeszkadza mi, że Wonder Trade jest pełen kiepskich Poków -> decyduję, że od teraz będę wysyłać tylko kiepskie Poki. Nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć tu błędne koło.

Wczoraj przez cały wieczór szukałam Hauntera z korzystną naturą, pozostałe wysyłałam dalej. Dostałam Fennekina i samiczkę Raltsa z Trace. Smile
Odpisz
20.10.2013, 11:52
Ja dopiero wczoraj zrobiłem Wonder Trade i to fajna sprawa. Nie wysyłałem jakichś zupełnie lamerskich poków, ale w dobrym stanie, np. Furfrou na 48lvl., albo Bisharpa(wymiana w grze) na 50lvl. Mam kilka pokemonów z oznacznikami JPN, wydaję mi się, że to po prostu pokemon z Japonii, dobrze mówię? Ale fajne wymiany, bo dostałem Honedge(JPN) na 1lvl. a przedwczoraj go tyle szukałem i nic.
Ale Wonder Trade to ogólnie fajna rzeczSmile.

3DS FC: 3239-2997-4840

Friend Safari:Bug- Pinsir, Illumise, Paras

!STAROĆ! Mój fan-fick - ..czytaj..

NOWY KANAŁ - YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCccfJYf...Qu1aFNp7gQ
Odpisz
20.10.2013, 18:02
Ja tam się doczekałem zrobiłem sobie wonder trade i za jednego z kilku aerodactyli dostałem skorupi, którego nie mogłem nigdzie znaleźć.

[Obrazek: 155.gif] Nakarm!

BAJ NATX
BAJ NATX ONCE AGAIN!!!
[Obrazek: tumblr_mv9xqyRIUJ1sn5axuo1_500.png]
NEVER TOO MUCH NATX
Odpisz
20.10.2013, 19:07
(20.10.2013 11:19)Rosveen napisał(a):  
(20.10.2013 10:32)Amakusy napisał(a):  @up
Przeszkadza mi, że Wonder Trade jest pełen kiepskich Poków -> decyduję, że od teraz będę wysyłać tylko kiepskie Poki. Nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć tu błędne koło.

Witaj, głosie rozsądku!

3ds FC: 3625-9044-4536 (Andrew)
Friend Safari: Electrode, Manetric, Helioptile
TSV: 2376
(reddit) (soup.io) - nsfw Wink
Odpisz
21.10.2013, 19:04
Wysyłam startery ze złą naturą. Dostałem jak na razie same crapy, Solrocka (nie miałem w dexie), Larvitara (też nie miałem) oraz Aipoma z nazwą "SHIT THROWER" lol
Odpisz
22.10.2013, 17:00
Ja głównie wysyłam wybreedowane eevee z nazwą: Nic Cage. c: I tak dostaję same śmieci. Jak dotąd najlepsze co dostałam z WT to golem.

[Obrazek: best_item_by_clefdesoll-d6ru8u6.png]
3DS FC: 4356-0133-4636
Odpisz
22.10.2013, 18:52
Okej, to mój Talonflame na 78 poszedł za Squirtla na 13 z Blastoiseblablabla...

[Obrazek: dqXiJ.png]
Odpisz
23.10.2013, 0:18
Fajna zabawa z tym Wonder Trade, udało mi się zebrać pokemony ze wszystkich siedmiu wersji językowych (koreański Mr. Mime płci pięknej, to jest to), parę niespodzianek takich jak Golem czy Mr. Mime na levelach 40+ z całkiem niezłymi movesetami. No i kilkanaście, jak nie więcej wpisów do pokedexa.

Jak dla mnie jedna z najlepszych rzeczy jakie wprowadzono do tej gry. Fakt, często dostaje się jakieś 1lvlowe gówienka, których ze względu na samą naturę nie warto trenować, ale to jest właśnie loteria - albo trafi się coś super, albo nie. Dla mnie świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i odpoczęcie od walk.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości