Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wonder Trade - hit czy kit?
17.10.2013, 19:23
RE: Wonder Trade - hit czy kit?
Ja teraz posyłam słabo zbreedowane Bulby przez Wonder Trade. Zawsze lepsze to niż release, ktoś może się ucieszy.

Odpisz
17.10.2013, 20:32
(17.10.2013 18:15)Faust napisał(a):  A może poki łapią pokerusy w trakcie przesyłki przez wonder trade?

Poki łapią jedynie pokerusa przez zetknięcie z dzikim zarażonym pokiem Wink To, że na takiego trafisz przez wonder trade to po prostu miły gest ze strony wysyłającego.

3DS FC: 2809-7824-8562
Odpisz
17.10.2013, 20:42
(17.10.2013 20:32)shiki napisał(a):  
(17.10.2013 18:15)Faust napisał(a):  A może poki łapią pokerusy w trakcie przesyłki przez wonder trade?

Poki łapią jedynie pokerusa przez zetknięcie z dzikim zarażonym pokiem Wink To, że na takiego trafisz przez wonder trade to po prostu miły gest ze strony wysyłającego.

Nieprawda, istnieje szansa że pok otrzymany z GTS lub Wonder Trade zostanie zarażony Pokerusem. Było tak już chyba od 4 generacji.

Odpisz
17.10.2013, 22:33
(17.10.2013 20:42)gbanshee napisał(a):  
(17.10.2013 20:32)shiki napisał(a):  

Nieprawda, istnieje szansa że pok otrzymany z GTS lub Wonder Trade zostanie zarażony Pokerusem. Było tak już chyba od 4 generacji.

W GTS nie wnikam bo się nie znam na tym Wink

3DS FC: 2809-7824-8562
Odpisz
17.10.2013, 22:48
Używałem Wonder Trade przez jakiś czas, ale się zraziłem D:. Podczas gdy sam próbowałem wysyłać w miarę dobre poki - ekskluzywy, lub takie, które zdawały mi się niezbyt często spotykane [heracross, hawlucha itd.], to wzamian dostawałem same shitmony XD. Najbardziej mnie zdenerwowało kiedy już wyewoluowałem Eevee'ego w Sylvka i postanowiłem wysłać Floette na dobrym levelu [bodajże 23] na Wonder Trade, to wzamian dostałem Bidoofa na 3 >.>. Co prawda teraz Bidoof mi się przydaje jako HM'slave, bo zapomniałem aby sobie jakiegoś złapać, ale jednak rozczarowanie było wielkie D:.
Odpisz
17.10.2013, 22:57
Jak dla mnie jest to rewelacja. Wystarczy rzucić okiem na r/pokemon, czy nowopowstałe r/WonderTrade. Ludzie, którzy zajmują się masową hodowlą pokémonów, czy próbują uzyskać lśniące pokémony przy użyciu metody Matsudy korzystają z tego, aby uszczęśliwić innym życie, wysyłając "nietrafione" stworki. Czyli zazwyczaj mają świetną naturę i dwa, albo trzy perfekcyjne IV Wink Ja sam zacząłem hodować i wysyłać Adamantowe Tyrutry, czy Charmandery.

W ten sposób dostałem świeżo wyklute fennekiny, ghastly, a ktoś wysłał mi nawet Hauntera.

Są ludzie, którzy "śmieciowe" pokémony typu Bunnelby odsyłają - ale jeśli się je zostawi to chyba (?) zwiększa się szanse na wygranie w Loterii, prawda?

3ds FC: 3625-9044-4536 (Andrew)
Friend Safari: Electrode, Manetric, Helioptile
TSV: 2376
(reddit) (soup.io) - nsfw Wink
Odpisz
17.10.2013, 23:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2013 23:21 przez gbanshee.)
Nie dziwcie się, że dostajecie też Bidoofy. Z Wonder Trade korzystają też z pewnością osoby, które dopiero zaczęły grę i raczej nie mają nic lepszego do wysłania xD Oni na pewno się ucieszą z poków, które dla nich sa dobre, a wam do niczego potrzebne. Zawsze istnieje szansa, że dostaniecie w zamian jakąś perełkę.

Odpisz
17.10.2013, 23:34
Właśnie dziś zacząłem grać w Y i odkryłem tę funkcję. Więc przesłałem najpierw Fletchinga, potem dostałem robaka, ze dwa następne robaki za robaki, Psyducka i wreszcie Laprasa na 1 poziomie. Co ciekawe planowałem go złapać (lub dostać) do aktualnego teamu więc mam szczęście jak rzadko kiedy.

FC:1864-9035-7746
28 listopada?! DLACZEGO??? ConfusedSad
Odpisz
17.10.2013, 23:41
Laprasa dostaje się w pewnym momencie na 30 lv... Ja po kilku nie udanych próbach zdobyłem Golema. Chyba coraz bardiej przekonuje mnie ten wonder trade.
Odpisz
18.10.2013, 14:09
(17.10.2013 22:48)Agor napisał(a):  Używałem Wonder Trade przez jakiś czas, ale się zraziłem D:. Podczas gdy sam próbowałem wysyłać w miarę dobre poki - ekskluzywy, lub takie, które zdawały mi się niezbyt często spotykane [heracross, hawlucha itd.], to wzamian dostawałem same shitmony XD. Najbardziej mnie zdenerwowało kiedy już wyewoluowałem Eevee'ego w Sylvka i postanowiłem wysłać Floette na dobrym levelu [bodajże 23] na Wonder Trade, to wzamian dostałem Bidoofa na 3 >.>. Co prawda teraz Bidoof mi się przydaje jako HM'slave, bo zapomniałem aby sobie jakiegoś złapać, ale jednak rozczarowanie było wielkie D:.

Ja też dostałem bidoofa i o dziwo w momencie kiedy miałem się brać za jego poszukiwania, więc byłem szczęśliwy =D

Pokemon X 1048-9237-6853
Dedenee, Helioptile, Manectric
Odpisz
18.10.2013, 14:16
Sama idea na Wonder Trade jest na pewno świetna, pomimo tego, że od razu było wiadome, iż ludzie będą tam najczęściej puszczać najbardziej pospolite Pokemony. Ale jak też nie traktuję tego tylko jako sposób na zdobycie cennych Pokemonów, lecz także jako zabawę samą w sobie. Ten mały dreszczyk niepewności, co teraz otrzymam.

Sama póki co nie mam do tego szczęścia, nie otrzymałam jeszcze żadnego naprawdę cennego dla mnie stworka, na dodatek bardzo często powtarzają mi się Flabébé, ale chociaż czasem z takimi kolorami kwiatków, jakich jeszcze nie wiedziałam. Tym niemniej nie zamierzam się zrażać i wciąż próbuję Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Ertix
18.10.2013, 14:41
za plusa dostalem weedle. Nie opłaca sie
Odpisz
18.10.2013, 14:57
(18.10.2013 14:41)Raczek654 napisał(a):  za plusa dostalem weedle. Nie opłaca sie

Wiadomo, że nie dostaniesz od razu czegoś super. Próbuj aż znajdziesz coś, co ci odpowiada. I sam nie dawaj kiczowatych stworków, bo potem się takie panoszą wszędzie. Głupie myślenie: oferuję Caterpie i oczekuję Scizora.

[Obrazek: tumblr_mrjezzP1V81rwnp75o1_500.gif]
Odpisz
18.10.2013, 15:16
Ja uważam, że Wonder Trade to trafny pomysł. Mimo początkowych niepowodzeń ( dostanie kilka razy bunnelby'ego) nie zaprzestałem wymian. Miałem szczęście i przed ligą dostałem cranidosa oraz squirtlea.

[Obrazek: BI8tn.jpg?1]
Odpisz
18.10.2013, 19:49
Uważam, że Wonder Trade to świetna sprawa. : D
Co prawda, jeszcze wczoraj, kiedy sama wysyłałam niezbyt fajne Pokemony, nie trafiły mi się żadne fajne sztuki... Jednak dzisiaj wysyłałam świeżo wyklute z jajek Eevee. Za którymś razem w zamian otrzymałam Fennekina! Byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że właśnie go wybrałam za startera... Jednak wysyłałam dalej. W końcu postanowiłam wysłać ostatniego już Eevee, licząc, że dostanę w zamian jakiegoś dobrego Pokemona... Rozpoczyna się wymiana i kiedy zobaczyłam, że wymieniłam go za Weedle'a, trochę się zawiodłam. Ale! Nie minęła chwila, a koleś, od którego dostałam Weedla zaproponował mi kolejną wymianę. Nie zgodziłam się za pierwszym razem, ale kiedy dostałam drugie powiadomienie, odpowiedziałam na nie twierdząco. Poczekałam chwilę, aż tamten koleś zaproponuje jakiegoś Pokemona. Nie miałam pojęcia czego się spodziewać - w końcu chwilę temu dostałam od niego słabego i niejakiego Pokemona... I właśnie wtedy tamten trener zaproponował mi Froakiego! Szczęśliwa sama zaproponowałam mu Fennekina, którego otrzymałam kilka wymian wcześniej. Wymieniliśmy się i w chwili obecnej jestem już w posiadaniu wszystkich starterów. Tamten gość był naprawdę w porządku - nie każdy by tak postąpił. c;

Mój FC: 5386-7887-5770
Dodałeś mnie, a ja Ciebie nie? Jeśli tak się stało, to napisz do mnie. ^w^
[Obrazek: n6ai.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości