Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

XY - Anime w Japonii
20.09.2013, 10:40,
XY - Anime w Japonii
Wiem że anime XY jeszcze nie wyszło, ale temat w którym komentowało by się te odcinki przydałby się, po za tym wyszły już dwa tytuły nowej serii!
1-We've Come to Kalos Region! Dreams and Adventures Begin!
2-Mega Evolution and the Prism Tower!-W tym odcinka pewnie pojawi się mega blaziken, i jego tajemniczy trener, ja obstawiam, że to ktoś z elitarnej czwórki, a może nowy rywal?

20.09.2013, 14:44,
RE: XY-Anime w Japonii
Z elitarnej to nie (może)... ale jakiś nowy rywal... może w 1 nic ciekawego nie będzie oprócz gadaniny profesora i poznania nowych postaci pewnie gdzieś w 5 będzie walka o odznake

Pokemon X i Y już niedługo...
[Obrazek: 40013335095#]
20.09.2013, 15:42,
A mnie się wydaje że odznaka pojawi się gdzieś w 3-4 odcinku.
Poza tym, czy mi się wydaje czy nazwa tego stadionu przypominającego wierzę Eiffla to nie Prism Tower?

20.09.2013, 19:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2013, 20:12 przez percy.)
Na forum serebii znalazłem skan który pokazuje informacje pod plakatem serii(początkowo ucięte przy robieniu zdjęcia):
[Obrazek: <a href=www.dotup.org4512715.jpg]" class="mycode_img" />

Widzimy na nim scrina jak Ash ogląda z bliska megaBlaizikena, oraz początek walki z Clemontem z którego wynika że ma tego zająca(nie pamiętam jeszcze nazwy) więc raczej będzie liderem normalnych poków. Znowu w spół towarzysz Ash'a świruje Brok za kobietami, Clain za różnymi rzeczami, Clemont za wynalazkami/ukradzeniami mechanicznymi, mam nadzieje że będzie to przeplecione w jakiś ciekawy sposób i z lekkim humorem. jakoś nie widzi mi się znowu przesadne szaleństwo. Dla odmiany wolał bym jakby miał stonowanego bzika, albo ten bzik go trochę krępował(w co wątpię). Choć z drugiej strony jakby raz ześwirował poważnie na punkcie czegoś i jego siostra mu wtedy wyjechała z tekstem że jej nie ułatwia szukania wybranki dla niego bo jaka go będzie chciała jak on tak szaleje za dziwacznymi rzeczami(choć to zachowanie pasowało raczej do podobnej postaci jak max a nie jak ta dziewczynka, ona raczej będzie spontaniczna i mocno emocjonalna, rzadko myśląca co robi zanim to zrobi, raczej działająca "instynktownie", możliwe że rozważać będzie tylko kandydatki dla brata.

ps: niech jakiś moderator zdecyduje gdzie mamy się rozpisywać o niusach odnośnie odcinków z nadchodzącej serii. Czy w starym temacie cz w tym. Wcześniej korzystaliśmy z "Anime w Japonii - nowe odcinki" a teraz jest ten temat. A w 2 naraz pisać niema sensu.
20.09.2013, 21:13,
Wnioskując po Blazikenie, który wydaje się na powyższym screenie być pokojowo nastawiony do Popielaczka, mogę być pewna że megaewolucje będą w tym świecie zupełnie normalnym zjawiskiem, (nie)stety. Z drugiej strony jednak, coś lub ktoś mogło celowo zmusić wkurzonego Garchompa do przemiany, więc jest jeszcze nadzieja (coś podobnego pojawiło się np. w odcinkach o Czerwonym Gyaradosie).
Co do trenera... Obstawiam elitę, ewentualnie jakiegoś innego w-pupę-mocnego trenera. Rywal raczej odpada.

W ogóle bardzo fajnie wygląda ten VS screen z Clemontem i Satosiem. O ile zwykle tego typu wstawki mi przeszkadzają, o tyle tutaj prezentuje się to dość elegancko.

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
20.09.2013, 21:30,
Pisałem,że Clemont ma Bunelby'ego co jest zaskakujące,bo lider typu normal ? Eeee niemożliwe Wink

[Obrazek: 119vss8.jpg]
21.09.2013, 0:19,
Idea Czyli Woobufett powraca do zespołu R.

Nigdy go nie lubiłem, tak swoją drogą.

[Obrazek: k7K2acm.png]
21.09.2013, 6:44, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2013, 6:44 przez PanFennekinn.)
Scyther, Woobufett powraca z tym swoim "woobufett" to najlepsze co może być!

P.S. Jeśli będzie "Zespół R znowu błysnął" to ja będę w niebie.
 Cherish Balle podarowali: matipst9
21.09.2013, 9:56,
No nie spodziewałem się tego, że clemont będzie liderem typu normalnego, byłem pewien że będzie liderem elektrycznych pokemonów, co najwyżej fairy, na normalny typ bym nie wpadł, ale w takim razie dlaczego ma dedenne o typie baśniowo/elektrycznym? Chyba że należy do jego siostry, to jest ok. W takim razie pasowałby do niego chespin. Z powrotu woobufeta się ciesze, ale mam nadzieje że oprócz niego powróci reszta pokemonów zespołu R.

21.09.2013, 10:08,
Mnie też zmylił Dedenne xD
Ale jak dodali ten nowy trailer to widać, że to jego siostra szczególnie się nim zachwyca, chodzi z nim itd.
To, że będzie miał normalne poki to mi nie przeszkadza, ale znając anime i tak będzie łapać pokemony nie-typu jego sali.
 Cherish Balle podarowali: amaretasu
21.09.2013, 10:26,
Wobuffet powraca, jestem w niebie. Znowu będzie humor!
Co do clemonta ja obstawiałem typ stalowy ale normalny może być, jeszcze taki lider z Ashem nie podróżował. I niech ma delikatną obsesję na punkcie maszynek-bab bo cilan z opsesją na wszysto był do niczego.
21.09.2013, 12:53,
*Obsesją

Lider typu normal ? Nie byłoby to za łatwe O_O ? Mam nadzieje,że anime nie pokryje się z grą w tym wypadku.

21.09.2013, 15:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2013, 15:20 przez Axel.)
Ale z drugiej strony widzieliśmy też przecież kadr w którym Clemont walczył z Dedenne, więc wygląda na to, że oba poki są jego. Takie sytuacje już się zdarzały, przecież w grach trojaczki ze Strationu miały Lillipupa, Volkner Octillery, Sabrina Venomotha, a Jasmine Ampharosa, a te poki nie pasują do typów jakimi walczą ci liderzy. Dlatego wciąż utrzymuję, że Clemont jest liderem poków elektrycznych.
21.09.2013, 15:23,
Ja prędzej jestem za fairy u niego Wink electric mi nie pasuje-Dedenne tez ma fairy

22.09.2013, 18:34,
Walić Brocka bardzo dobrze, ze nie wraca ileż można i tak jest w pokemon origin zresztą te jego podrywy są juz nudne... No chyba, że zamiast niego dadzą tą zupę brokułową Cilana to już Brock lepszy.

Z nowego składu to ciesze się najbardziej z Sereny (piękna Big Grin), oczywiście jakis musi być znawca jeszcze ten blond dzieciak i jego siosta podniecajaca się kazda wiescia z pokemonowego swiata cos nowe pokemony i region to ktos taki musi byc.
Ale juz chyba wolę tą Bonnie od Maxa, Clemonta od Cilana i sto razy bardziej wolę Serenę od Iris. A tak poza tym to mamy az dwie dziewczyny w zespole

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości