Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

W jakie inne gry gracie?
5.11.2017, 11:14
RE: W jakie inne gry gracie?
Prosto rzecz biorąc, cały tablet mam zawalonyTongue. Najfajniejsze gry na tablecie:
Color swith
MovieStarPlanet ( ten kto jest młodszym graczem ten wie co mówię)
( przepraszam że wspomnę, ale nie mogłam się powstrzymać) Magikarp Jump
Animal Jam- Play Wild
Oj, sama nie wiem. Wpis będzie aktualizowany, ale dopiero wtedy gdy dobiorę się do tableta, bo jest zajęty Big Grin

[Obrazek: source.gif]

FC 3DS: 1435-9232-1824
Odpisz
7.11.2017, 21:47
To może teraz i ja się tu wypowiem. Od wielu, wielu już lat nieprzerwanie wyczekuję każdego nowego tytułu z serii Tomb Raider. Nigdy nie pozwolę sobie kupić TR w wersji elektronicznej - tu muszę mieć płytę z grą Cool Na stan dzisiejszy, mam ich oczywiście 11. Dwa poboczne tytuły zaczynające się od "Lara Croft and the..." też mam w kolekcji (tu jednak wersje elektroniczne).

Ktoś gra w TR i chce zagrać ze mną? Zapraszam:

Drugim, wielkim tytułem, który pochłoną najwięcej godzin z mojego życia jest zapewne seria The Sims. Tu jednak tak skrupulatna nie jestem - nie posiadam kilku dodatków, a najnowsze nabywam elektronicznie (z wyjątkiem gry-podstawy). Ach, pamiętam jak pierwszą część dostałam na urodziny 17 lat temu - odciągnąć mnie od komputera graniczyło z cudem Big Grin

Do tego gry z serii "Naruto" na PC, Worms, Dead Island, The Settlers, Minecraft i parę innych. Ot, to lubię Smile Co do gier przeglądarkowych to gram w jedną - Knights and Brides. No i oczywiście seria "Pokemon", z powodu której muszę inwestować w przenośną konsolę Nintendo xD
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
7.11.2017, 23:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.11.2017 23:32 przez Makion.)
Dziś jestem pogrążony w smutku, gdyż chciałem znowu powrócić do Persony 5, ale w pewnym momencie natrafiałem na niekończący się loading screen - mówię sobie trudno, odpalę zapis z końca gry, skipnę ostatnie dialogi, tak jak wcześniej i odpalę new game + przetransferując umiejętności socjalne i... znowu niekończący się loading. Jestem zdruzgotany, reinstall nic nie dał i teraz odpaliłem zwykłe new game i zastąpiłem 100 godzinny zapis, mam nadzieję, że gdy dojdę do etapu z błędem to jedynie przypłacę zepsutym zapisem, a z grą wszystko będzie w porządku. Albo to z moją ps3 coś się złego dzieje? Nigdy wcześniej nie trafiłem na bugi w P5...
Także, by nie robić off-topu przymierzam się do ponownego przejścia tej gry. Szkoda mi tylko tych osiągnięć...
Odpisz
23.05.2018, 11:27
Polecam Far cry 5 świetna gra

Odpisz
24.05.2018, 9:01
Witam,

Polecam god of war na ps4 świetna gierka

Odpisz
24.05.2018, 11:07
(24.05.2018 9:01)dk2591 napisał(a):  Witam,

Polecam god of war na ps4 świetna gierka

Czemu sam sobie odpowiadasz zamiast edytować post, czyżbyś był botem ;P

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
24.05.2018, 20:21
Botem nie jest. ale pewnie nabija sobie posty, by ludzie traktowali go serio jak zacznie spamować jakimiś reklamami.

Wracając do tematu:
- Aegis Defenders (przyjemny mix platformówki i tower defense, ale cholernie trudny jak nie ma się z kim grać co-opa)
- Dragon Ball Xenoverse 2
- Sky Rogue (latanie samolotem i roguelite w jednym. Bardzo fajne, bo jedna misja trwa z kilka minut. Idealne na Switcha w przerwach gdy szef nie patrzy XD)
- Skyrim (przygarnąłem na Switcha i jakoś chce się grać)

W sumie wszystko stąd polecam, pod warunkiem, że ktoś nie wymaga gry 15/10 Big Grin

Odpisz
24.05.2018, 21:52
W sumie to dopiero ogarnąłem, że tu jeszcze nie pisałem (albo jestem ślepy), więc trochę spamu ode mnie.

Regularnie odpalam:
-SW: Rogue Squadron 3D (polecam wersję z GOGa, płytowa się pluje z w10)
-Lego Racers
Co poradzę, dzieciństwo się człowieka trzyma kurczowo Smile

Po za tym, odrobinę rzadziej ostatnio, bo gram głównie dorywczo, a nie nałogowo (co natura powyższych idealnie wykorzystuje) zdarza mi się wracać do:
- Gothic 2 NK (tylko NK, jakoś...)
- SW Republic Commando. Jak na razie jedyny shooter który mi się podoba, wszystkie battlefieldy mijam kilometrowym łukiem.
- Dowolnej gry z trylogii Mass Effect, najrzadziej ME1, bo coś się nie lubi z w10 :/

w nowoczesne tytuły w zasadzie praktycznie nie gram, nie chce mi się.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
4.06.2018, 18:36
Fifa, Starcraft

Zakupy on-line zapewnia hurtownia odzieży Beta Plus
Odpisz
18.06.2018, 19:22
World of Tanks
Football Manager

Tanie pokoje w Mielnie - zapraszam na wczasy
Odpisz
20.06.2018, 9:16
Ja często gram w gry przeglądarkowe na tej stronie, ale już chyba grałem we wszystkie. Znacie jeszcze jakieś stronki tego typu, żeby można było trochę się odmóżdżyć? Smile

Gram, bo lubię!
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości