Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Więcej informacji o nowym pokemonie, Honedge !
5.07.2013, 15:41,
Więcej informacji o nowym pokemonie, Honedge !
Niedawno został nam ujawniony zupełnie nowy pokemon miecz typu ghost/steel. Wiemy już że japońskie imię pokemona brzmi Hitotsuki, natomiast angielskie Honedge.

Poza imieniem zostało ujawnione nieco informacji na temat pokemona. Wiadomo że Honedge powstaje gdy duch zmarłego wchodzi w posiadanie miecza należącego niegdyś do ludzi. Może on używać niebieskiego materiału przytwierdzonego do swej rękojeści jako ramienia. Lekkomyślni trenerzy którzy wezmą ostrze do ręki mogą spostrzec że niebieski materiał owija się wokół nich i wysysa z nich energię !

Potwierdzono także że Honedge będzie mógł nauczyć się ruchu Swords Dance.

Oto nowe screeny z poke-mieczem:
[Obrazek: XY_Prerelease_Honedge_unsheathed.png]

Używający Swords Dance:
[Obrazek: XY_Prerelease_Honedge_Swords_Dance.png]

A co wy sądzicie o nowym pokemonie ?

Ludzie mogą być w internecie kim tylko chcą ! Dlaczego jednak tak często wybierają bycie debilami...

[Obrazek: 6xea.gif]

Odpisz
5.07.2013, 16:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2013, 16:06 przez Axel.)
RE: Więcej informacji o nowym pokemonie, Honedge !
Honedge? Bardzo kiepska nazwa, nie postarali się, ale już przywykłem do słabej jakości amerykańskich nazw. Podejrzewam, że będzie częstym bywalcem hipotetycznego kalosańskiego cmentarza. Mam też nadzieję, że zbudują wokół niego jakąś miłą średniowieczną atmosferę. Ciekawi mnie też jedna rzecz, jego francuska nazwa to Monorpale, czyżby to była sugestia, że będzie ewoluował w więcej niż jeden miecz?

PS. Używa Swords Dance, cóż za zaskoczenie Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Suspect
5.07.2013, 16:23,
Ja raczej obstawiam więcej materiałowych rąk.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
5.07.2013, 17:24,
Ja sie zastanawiam co on z ta pochwa robi... O_o

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
5.07.2013, 17:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2013, 17:27 przez Gonzo.)
Ściąga ją kutasem!

(dla niekumatych: znajdźcie dawne znaczenie wyrazu "kutas")

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Suisho Kasumi, Pysiek, Delejt
5.07.2013, 17:34,
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=25842&d=1351496071]

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
5.07.2013, 17:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2013, 18:03 przez Axel.)
Cytat:(dla niekumatych: znajdźcie dawne znaczenie wyrazu "kutas")
Znajdźcie sobie dawne znaczenie słowa "stolec". Ewolucja języka jest niezwykła Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo
5.07.2013, 18:02,
O ile mieszanka ghost/steel zapowiada się ciekawe, o tyle design tego poka podoba mi się najmniej ze wszystkich jak dotąd ujawnionych... Może dlatego że wygląda jak przedmiot, a nie pokemon? To już Cryogonal czy linia Klinka jakoś się bronią... ;_;

[Obrazek: House_md___signature_by_Menegolo.jpg]
Odpisz
5.07.2013, 18:20,
Cytat:O ile mieszanka ghost/steel zapowiada się ciekawe, o tyle design tego poka podoba mi się najmniej ze wszystkich jak dotąd ujawnionych... Może dlatego że wygląda jak przedmiot, a nie pokemon? To już Cryogonal czy linia Klinka jakoś się bronią... ;_

Nie wiem jak ty ale ja wolę miecz od śnieżki i koła zębatego.

[Obrazek: MbhhDN5.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Neraca
5.07.2013, 18:46,
Nieźle, Pokemon Miecz. Jeszcze niech wymyślą Poke-tarczę i Poke-zbroję i już mamy kompletnego Pokemona "Średniowieczny Duch".

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
5.07.2013, 20:05,
A mnie się podoba! I do tego ciekawy typ: Stal/duch. Może sie będzie przemieniał w miecz dwuręczny lub cuś...
Odpisz
5.07.2013, 20:29,
Mi się ten pokemon bardzo podoba , pokemon miecz..hmm... tego jeszcze nie było ciekawe jakie bedzie mial jeszcze ataki bo swords dance mnie zbytnio nie fascynuje. I zgodze sie z niektorymi ze ma nieco skomplikowaną nazwe ale i tak jest superBig Grin
Odpisz
5.07.2013, 22:04,
LOL! Co to ma być. Wciskają już byle co. Poke-Miecz. Ktoś tam chyba ma niezłego kaca.

[Obrazek: scaled.php?server=716&filename=u012.png&res=landing] Nie jestem leniem,tylko chwilowo mam włączony tryb oszczędzania energii

Bulbasaur mój ulubieniec by natixxx33
[Obrazek: bulbasaurf.png]
Odpisz
6.07.2013, 10:54,
Typowych płaczów i narzekania nie skomentuję, bo to nudne już i bez sensu

(5.07.2013, 16:05)Axel napisał(a): Honedge? Bardzo kiepska nazwa, nie postarali się, ale już przywykłem do słabej jakości amerykańskich nazw. Podejrzewam, że będzie częstym bywalcem hipotetycznego kalosańskiego cmentarza. Mam też nadzieję, że zbudują wokół niego jakąś miłą średniowieczną atmosferę. Ciekawi mnie też jedna rzecz, jego francuska nazwa to Monorpale, czyżby to była sugestia, że będzie ewoluował w więcej niż jeden miecz?

PS. Używa Swords Dance, cóż za zaskoczenie Big Grin

Nie wiem, mi nazwa bardzo się podoba - sprytna, bardzo ładnie brzmi i pasuje do poka.

A miecz faktycznie najlepiej pasuje do "cmentarzyska" - według legendy, kamienie w Carnac dlatego stoją w takich równych odstępach, bo to RZYMSCY LEGIONIŚCI zamienieni w kamień przez Merlina.

Odpisz
6.07.2013, 12:06,
Nejo napisał(a):Nieźle, Pokemon Miecz. Jeszcze niech wymyślą Poke-tarczę i Poke-zbroję i już mamy kompletnego Pokemona "Średniowieczny Duch".

W sumie tarczę już mamy - Shieldon (gatunek Pokemon Tarcza) i Bastiodon Big Grin

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości