Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

3DS LL z motywem XY + nowy Pokemon+ preordery
4.07.2013, 20:20,
3DS LL z motywem XY + nowy Pokemon+ preordery
Witam,

Powróciwszy z - cytując kapitana Knykcia - miejsc tak odległych, że wcale w nich nie byłem, postanowiłem napisać newsa.

Oto przed wami limitowane edycje konsol 3DS LL z motywami z nadchodzących pokemonowych gier:

[Obrazek: xy1.jpg] [Obrazek: xy2.jpg]

W Japonii oba modele pojawią się w październiku w cenie 22,800¥. My z pewnością poczekamy na nie nieco dłużej.

Dodatkowo w trakcie Japan Expo zaprezentowany został nowy Pokemon:

[Obrazek: Pokemon-X-and-Y-Monorpale-600x337.jpg]

Monorpale - tak brzmi jego (francuska) nazwa - jest Pokemonem typu ghost/steel i jakby ktoś nie zauważył, to informuję że ten Pok jest kurna mieczem! Czujecie to?! TO! JEST! MIECZ!!! Generalnie nie wiem czemu, ale Monorpale strasznie przypadł mi do gustu. Wiecie... JEST MIECZEM! Fajnie jest być mieczem. Cool...

Na koniec dodam że na Ultimie w końcu pojawiły się preordery:

X: www.ultima.pl/Pokemon_X/i14323/
Y: www.ultima.pl/Pokemon_Y/i14324/

narazie tyle. Wspomnę tylko jeszcze o tym, że na amazonie pojawił się też preorder officialnego przewodnika - poradnika do gier Pokemon XY. To wszystko.

Stęskniłem się za wami.
Dziękuję za uwagę
Pozdrawiam

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Chaqui
4.07.2013, 20:24,
RE: 3DS LL z motywem XY + nowy Pokemon+ preordery
Za drogo, Ultima, nie kupię u Ciebie :/

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro
4.07.2013, 20:25,
Przefajny mieczyk któremu muszą dać levitate i będzie op op op op bo jak będzie robić swords dance to będzie tańczyć rozumiecie hehehe.
No i X zamówione.
Odpisz
4.07.2013, 20:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.07.2013, 20:29 przez Chaqui.)
Nie no... ładne 3DSy. Tylko patrząc na obrazki doszukiwałem się tego nowego Pokemona. Myślałem, że to jakiś nowy przedmiot, czy artefakt, którym możemy posługiwać się w grze... a tu miecz. Nie jest on zbyt podobny do miecza, bardziej do sztyletu, czy noża, ale niech będzie... Na razie się nie wypowiadam. Grunt, że zrezygnowali z RTV i AGD. Teraz idą w ślady średniowiecza. Trza czekać teraz na łuk i włócznię...

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Pysiek
4.07.2013, 20:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.07.2013, 20:37 przez _M_.)
ja, szczerze powiedziawszy, takiej ceny się spodziewałem. Gotów jestem ją zaakceptować, aczkolwiek nie płakałbym gdyby było taniej.

@up internety domagają się teraz Pokemona - tarczy i Pokemona - zbroi i słusznie

Odpisz
4.07.2013, 20:58,
Z tego co pamiętam raczej wszystkie pokemony w ultimie tyle w preorderze kosztowały. Mieczyk fajny. Jak ktoś by się przyczepiał to wystarczy przypomnieć Bronzonga co dzwonem jest lub Voltorba co już nie trzeba tłumaczyć. Co do 3ds-a to złoty jest jak dla mnie piękny, a Yveltal z tyłu kojarzy mi się z Ho-oh-em z HG. I to przez to chyba Y kupięBig Grin

FC:1864-9035-7746
28 listopada?! DLACZEGO??? ConfusedSad
Odpisz
4.07.2013, 21:19,
Klasyk cena, biore X i trzymajcie mnie jak nie przyjedzie w dzien premiery .______.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: _M_, Ertix, Darkray
4.07.2013, 21:57,
Wielkie dzieki za informacje o preorderze. Postaram sie kupic jak najszybciej, aby potem tylko wyczekiwac w tym pazdzierniku na przesylke ;p

[Obrazek: 178.png] [Obrazek: 178.png] [Obrazek: 178.png] [Obrazek: 178.png] [Obrazek: 178.png] [Obrazek: 178.png]
Odpisz
4.07.2013, 22:42,
Nie ufałbym temu nowemu... Pewnego dnia może wbić Ci się w plecy...
A tak na poważnie, Monorpale dla mnie wygląda świetne, trochę przypomina mi Soul Edge'a z trzeciej części Soul Calibur co oczywiście leci jako plus na lego konto Smile Połączenie typów ma świetne i na pewno nie zabraknie go w mojej drużynie Smile
Odpisz
4.07.2013, 23:43,
hm.. a może owy mieczyk , będzie legendą , jakimś żywym artefaktem , służącym np. do wezwania większej legendy ...
Nowe wersje 3DS wyglądaja ładnie , choć szkoda , że Y nie ma własnego obrazka , hm. może by tak kosmos , ewentualnie gwiazdy i księżyc
Odpisz
5.07.2013, 0:30,
A może to będzie pokemon nr. 666? ;p

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
5.07.2013, 0:47,
Na początku również myślałem że ten miecz to nowy dodatek do gry, a teraz przyglądając się temu zdjęciu jestem zaskoczony Monorpale jest Pokemonem typu ghost/steel.
Co za połączenie typów ciekaw jestem jak to coś będzie miało ataki, jak się porusza [i pewnie jest ciężki moim zdaniem]
Odpisz
5.07.2013, 2:23,
Byłem pewny że ten pokemon to długopis, ale jak przeczytałem że to jednak miecz to po prostu takie... WTF? Ale ogólnie nawet spoko wygląda, a black2/white2 na ultimie wydaje mi się że były tańsze o dyszkę niż X/Y
Odpisz
5.07.2013, 10:02,
zapewne z uwagi na fak, iż B2W2 to gry na DS'a a XY na 3DS'a. Generalnie to o ile się nie mylę początkowo cena preorderowa BW2 była wyższa i z czasem zmalała, istnieje szansa że i tym razem cena się minimalnie zmieni

Odpisz
5.07.2013, 13:14,
angielska nazwa pokemiecza to Honedge. Powiada się że powstaje on poprzez opętanie miecza przez duszę zmarłego (w domyśle wojownika/właściciela miecza)

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości