Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Valhalla patronem medialnym festiwalu Krakon
3.07.2013, 12:02,
Pokemon Valhalla patronem medialnym festiwalu Krakon
Podobnie jak przed rokiem, Pokemon Valhalla zostaje patronem medialnym festiwalu Krakon, który odbędzie się w Krakowie w dniach 25-28 lipca 2013 roku, a w ramach niego zorganizowany został między innymi blok atrakcji pokemonowych.

Organizatorzy zapraszają na jeden z najstarszych konwentów w Polsce. Jego początki sięgają roku 1993. Tego roczna edycja Festiwal Kultur Alternatywnych "KRAKON 2013" odbędzie się w Krakowie w dniach 25-28 lipca 2013. W trakcie Festiwalu odbędzie się kilkanaście bloków tematycznych, w ramach których każdy znajdzie coś dla siebie. Planujemy pokazy szermierki oraz warsztaty szermiercze, każdy z uczestników będzie miał szansę poczuć się jak bohater ulubionej książki czy filmu, stając do pojedynku. Dla osób czytających książki będzie to okazja do spotkań z autorami z Polski i zagranicy oraz wydawcami. Odbędzie się też wiele interesujących, prelekcji prowadzonych przez pasjonatów i profesjonalistów, pragnących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi uczestnikami. Zapraszamy wszystkich na Festiwal. Organizatorzy zapewnią Wam ponad 600 godzin wszelkich atrakcji oraz możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach.Między innymi kilkudziesięciu autorów Fantastyki i Horroru.Gościem Festiwalu będzie Graham Masterton. Cała reszta zależy już tylko od Was.

Wszystkich użytkowników serdecznie zapraszamy do przyjazdu do Krakowa na festiwal pod koniec lipca. Szczegółowe informacje o atrakcjach i cenach akredytacji znajdziecie na oficjalnej stronie Krakonu.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Piterr, yu6
3.07.2013, 12:17,
RE: Pokemon Valhalla patronem medialnym festiwalu Krakon
Brzmi zachęcająco, pojechałbym ale brak funduszy oraz samotna przejażdżka niestety mnie obciążają Sad.

Odpisz
3.07.2013, 14:12,
Możecie na mnie liczyć. Cool

[Obrazek: dqXiJ.png]
Odpisz
3.07.2013, 14:13,
Zależy. Ale większe szanse na tak.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
3.07.2013, 14:32,
A będzie jakiś event jak rok temu Celebi?

[Obrazek: dqXiJ.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości