Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémon Global Link ogłasza zamknięcie usługi dla Black, White, Black 2 i White 2
1.07.2013, 19:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.07.2013, 19:10 przez Conquest.)
Pokémon Global Link ogłasza zamknięcie usługi dla Black, White, Black 2 i White 2
Pokémon Global Link ogłosił, że od 14 stycznia 2014 roku nie będzie można połączyć się z serwisem poprzez gry Pokémon Black, Pokémon White, Pokémon Black 2 i Pokémon White 2, gdyż dla nich usługa zostanie zamknięta.

Nowy Pokémon Global Link, który będzie służył do łączenia się z nadchodzącymi grami X i Y swój start zanotuje w październiku roku bieżącego.

Serwis dodaje, że osiągnięcia i rekordy ze starego Global Linku zostaną przeniesione na nowy, o ile gracz będzie używał na nim dotychczasowej nazwy użytkownika.

[Obrazek: pokemon-global-link-logo-01.jpg]

Odpisz
1.07.2013, 21:13,
RE: Pokémon Global Link ogłasza zamknięcie usługi dla Black, White, Black 2 i White 2
To strasznie kiblowo. Nie wierze, ze w momencie w ktorym wejdzie XY wszyscy rzuca BW fpizdu. I teraz czy w zwiazku z tym jak bede chcial kiedys uzupelnic sobie Nationala w B2 to zostana mi zwykle wifi i co...pokecheck? Tragos ;/

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Darkray
1.07.2013, 21:57,
RE: Pokémon Global Link ogłasza zamknięcie usługi dla Black, White, Black 2 i White 2
Masakra. I co dalej może jeszcze niech GTS dla starszych gier zamkną (może lepiej żebym nie poddawała im pomysłów).
Zastanawia mnie co będzie ze skórkami do pokedexu czy C-Geara. Też skasują?

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
1.07.2013, 22:11,
Couldn't care less.

Obecnie PGL służy mi jedynie do rejestracji w turniejach, więc wisimityzm totalny.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
1.07.2013, 23:27,
KNB1307, zgodnie z informacjami nie będzie można pobierać nowych skórek do Pokedexa czy C-Geara, a także nie będzie można uczestniczyć w nowych edycjach Musicalu.

Odpisz
5.07.2013, 12:35,
... ale z tego co zrozumiałam z oficjalnego ogłoszenia to ostatnie skórki/musicale wysłane do gry przed zamknięciem GL zostaną w grach.

Poza tym, GTS dla V generacji nie zostanie zamknięty (tylko historia wymian przepadnie), co w tym oficjalnym ogłoszeniu wyraźnie pisze i co chyba przydałoby się odnotować w newsie (tak, wiem że jest 4 dni po fakcie, ale nawet teraz), bo widzę że sporo osób czytało o zamknięciu GL tylko na Valhalli, nie widziało odpowiednich newsów na zagranicznych stronach (gdzie też pisze jak byk że GTS zostaje) i teraz niepotrzebnie panikuje/przeklina Ninny. Choć fakt, że bez Dream World może być problem ze zdobyciem niektórych poków nawet jeśli GTS zostaje.

Random Matchup Free Mode też nie zniknie po 14 stycznia.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości