Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pocket Monsters XY - nowa seria anime potwierdzona
30.06.2013, 19:51,
Pocket Monsters XY - nowa seria anime potwierdzona
Pocket Monsters XY - logo

Japońska stacja TV Tokyo potwierdziła dzisiaj, że na podstawie gier X i Y tworzona jest nowa seria anime, której premiera odbędzie się w tym roku.

Nowa seria anime zatytułowana została Pocket Monsters XY (ポケットモンスター XY(エックスワイ) Poketto Monsutaa XY (ekksu wai) - Kieszonkowe Stworki XY). Jej japońska premiera nastąpi 17 października 2013 roku, czyli 5 dni po wydaniu gier X i Y.

Głównymi bohaterami serialu w dalszym ciągu pozostaną Ash i jego Pikachu. W nowej serii udadzą się do miasta Lumiose, położonego w centralnej części regionu Kalos, a Ash po raz kolejny będzie starał się o prawo udziału w walkach w regionalnej Lidze Pokémon. Warto wspomnieć, że po raz pierwszy w historii serialu animowanego Pokémon główny bohater zaczyna swoją podróż w miejscu innym niż protagonista gier.

Na chwilę obecną nie wiemy nic o emisji Pokémon XY w innych krajach. Pod znakiem zapytania pozostaje udział znanych nam z poprzednich serii bohaterów i Pokémonów - wiadomo tylko, że w nowym serialu pojawią się Froakie, Chespin i Fennekin.

Pocket Monsters XY - bohaterowie

Wszystkich użytkowników zapraszamy do spekulacji na temat nowej serii anime w nowym dziale Anime Pokemon XY na naszym forum.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Lukop, Microice, Damiey, Pokeaxe
30.06.2013, 20:02,
RE: Pocket Monsters XY - nowa seria anime potwierdzona
(30.06.2013, 19:51)Daru napisał(a): Wszystkich użytkowników zapraszamy do spekulacji na temat nowej serii anime w nowym dziale Anime Pokemon XY na naszym forum.

Zachęcam do tego, aby od razu nabić kilka sensownych postów w nowym dziale.

Co do premiery XY - nie mogę się doczekać. Jaram się jak Joanna d'Arc na stosie :p

Odpisz
30.06.2013, 20:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2013, 21:00 przez Daru.)
Ash? Dziękuję, postoję.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Suspect, Ertix, KleszczRex
30.06.2013, 20:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2013, 20:30 przez MasaHaru.)
Również nie mogę się doczekać, choć nie ukrywam że odcinki są już strasznie nudne więc co będzie dalej? Dobranocka ;D
I jak znam tą ich nudną fabułę Ash złapie wszystkie 3 startery i jako pierwszego poka złapie tego ptaka lub gąsienicę.
No i oczywiście będzie chciał podróżować od nowa tylko ze swoim żółtym szczurem.
Niech wreszcie mnie zaskoczą w czymś bo są tak przewidywalni że oszaleć można.

Ale jedno mogę przyznać nasz główny bohater jak zwykle ma super ubranie no i buty klasa.
Odpisz
30.06.2013, 20:30,
MasaHaru mam idealną wersje dla ciebie żółty szczur umiera a ash podróżuje z ukradzionym Axew Iris -pasuje Smile

[Obrazek: MbhhDN5.gif]
Odpisz
30.06.2013, 20:48,
Szczerze powiedziawszy, to już nudzą mi się te ciągłe przewidywalne,przygody tego samego bohatera. Powinni albo zmienić bohatera, albo go postarzeć (ludzie, 15 lat temu wyglądał tak samo!). Albo przestać produkować anime, kończąc zwycięstwem Asha w Lidze.
Odpisz
30.06.2013, 21:04,
Nadzieja na przejście Satosia na emeryturę już dawno u mnie umarła (forever ten!) ^_^ Nie spodziewałam się szału.
(Nadal się nie spodziewam, więc pewnie tak samo jak przy BW nie sięgnę po ani jeden odcinek - o kurczaki, w końcu wyrosłam z tego serialu. Czuję się staro.)

I tęsknię za czasami, kiedy siadałam przed telewizor i nie przejmowałam się tym, jak bohater kreskówki jest ubrany.
Wg mnie to jest najgorszy design ubrania, jaki mogli Satosiowi kiedykolwiek zaprojektować -_-" Nie przełknę tego nawet za 5 lat, dalej będzie mi w gardle tkwiło. A fe!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Elia
30.06.2013, 21:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2013, 21:31 przez Topork.)
Ciekawi mnie co Froakie wyciaga ze swojej chmurki xD
Moze sniezki?Byloby super gdyby wyciagal pioruuny i ciskal nimi niczym Zeus xD

Ciekaw jestem co Froakie wyciaga z tej swojej chmurki.Moze sniezki? XD
Byloby super gdyby to byly pioruny,moglby nimi ciskac niczym Zeus xD

Odpisz
1.07.2013, 9:57,
Cytat:Ciekawi mnie co Froakie wyciaga ze swojej chmurki xD
Moze sniezki?Byloby super gdyby wyciagal pioruuny i ciskal nimi niczym Zeus xD

A może po prostu chcę się podrapać...

[Obrazek: MbhhDN5.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
1.07.2013, 11:22,
Może i tak,niewykluczone.tylko spekuluje xD

P .S Sorry za ten potrójny tekst. Pisałem z dość mizernej komórki.
Odpisz
1.07.2013, 11:38,
Ciekawe jakich Ash będzie miał towarzyszy, oby w tej serii było sporo komedii. Liczę na to że seria będzie przyciągała uwagę. ;D Jeszcze kawał czasu do premiery, jak będzie to wyglądało zobaczymy ;P

Wink
Odpisz
1.07.2013, 11:49,
Ja bym wolała coś poważniejszego i z głębszą linią fabularną, a nie komedyjkę. ;_; Też by przyciągało uwagę. ;_;

Odpisz
1.07.2013, 12:05,
No to już wiadomo kiedy skończy się BW.
Odpisz
2.07.2013, 9:51,
Jakoś wiadomo, że anime będzie pewnie przesłodzone. W Polsce pojawi się z wielkim opóźnieniem. Jak oglądałem włoskie odcinki BW to tam Ash był przy 4 odznace chyba i dopiero wtedy startowało BW w Polsce. Obstawiam, że XY w Polsce będzie nie wcześniej niż w okolicach lutego 2014.
Chespin wymiata. Zawładnę całym waszym światem. Buhahahaha!

[Obrazek: scaled.php?server=716&filename=u012.png&res=landing] Nie jestem leniem,tylko chwilowo mam włączony tryb oszczędzania energii

Bulbasaur mój ulubieniec by natixxx33
[Obrazek: bulbasaurf.png]
Odpisz
2.07.2013, 13:47,
(2.07.2013, 9:51)--mmmik-- napisał(a): Obstawiam, że XY w Polsce będzie nie wcześniej niż w okolicach lutego 2014.

Wątpię. Adventures in Unova będzie na jesieni. DXD lubi emitować jeden sezon pół roku, a przecież zostaje jeszcze DA.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości