Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Elijkowe atelier
10.08.2013, 22:54
RE: Elijkowe atelier
*nie spodziewaj się niczego sensownego*
SZAMPONY ! :3
I skille w używaniu długopisu :O Jak dla mnie to ich nie trzeba ogarniać ,bo już są epickie. Zwłaszcza ten Shamphooros w piorunach *o*

Cytat:Niestety, bazgrałam to w pracy na skrawkach papieru po starych grafikach, a na dodatek miałam do dyspozycji długopis niebieski, zielony i czerwony + żółty flamaster i niebieski zakreślacz, także proszę o wyrozumiałość... xD"

Jak wskazują przedstawione w poście powyżej cudeńka , prawdziwy artysta nie potrzebuje wypasionych przedmiotów żeby stworzyć coś ślicznego.

Cherish Balle podarowali: Elia
10.08.2013, 23:55
długopisowe poki prenumerują się przeuroczo Big Grin tej technice pasuje taki rwany lineart i fajnie że niektóre mają światłocień Smile
co do wcześniejszego ma fajną pozę ale niezbyt podoba mi się lineart przy normalnym obrazku takie zafalowania nie wyglądają dobrze. Nie zostawiałabym też widocznego szkica

[Obrazek: 6.gif] [Obrazek: tumblr_myhmu3PFAO1s66mjco1_250.gif]
11.08.2013, 18:35
Wreszcie go skończyłam... X__x

A Pokemon Fairytale (2 of 2):
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Cherish Balle podarowali: Konus, Mico, Pysiek, Suspect, Diablicka
15.08.2013, 23:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2013 4:52 przez Elia.)
Sorry, że post pod postem, ale:

[Obrazek: 15qx1n5.jpg]
Z dedykacją dla SmaLLa. xD

EDIT:
@down
Niech ci dobrze służy. xD

@downx2
Napisu w sumie na początku miało nie być, ale jakoś tak wydał mi się odpowiedni. xD A to, że go zasłania, to wiesz - treść napisu będzie tu odpowiednia. Tongue Okulary w ogóle miały być inne na początku, a potem jak zaczęłam to jakoś tak wyszło. v.v A że robiłam z lineartem to już nie dało poprawić.
I nie wycofasz, bo ja chcę zobaczyć twojego Psyducka. xD

Cherish Balle podarowali: Katschor, Nekuro, Konus, Suspect, Velfa, Natx, Mico, Shira, ティマ, Diablicka
15.08.2013, 23:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2013 0:01 przez Katschor.)
Borze liściasty, kocham cię, kobieto :O
Tak doskonale oddać podobieństwo, niechaj Psajdaki będą Ci łaskawe ;__;

EDIT: tak bardzo dobre, że poszło funkcjonować jako avek, mam nadzieję, że się nie obrazisz :<

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
16.08.2013, 0:18
Ja cię, ten Psyduck jest po prostu prześwietny. Przyznam, że nie tego się spodziewałem, ale i tak zrobiłaś na mnie wielkie wrażenie. Okularki i ten błysk są po prostu rozbrajające. Czuję dumę, że dzięki mnie zostałaś natchniona do stworzenia tego rysunku. (Teraz chyba pora bym ukradkiem wycofał się z narysowania Psajdaka ^^")

Nie wiem czy powinienem o tym pisać (zemsta Eli może być straszna), ale chyba zaryzykuje. Połowy okularów wyszły ci trochę niewymiarowo względem siebie. Napis przydałby się nieco wyżej bo go zasłania głowa Psyducka. Dla bezpieczeństwa powtórzę, że rysunek jest świetny Smile

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
17.08.2013, 13:26
I made a thing...

[Obrazek: tumblr_mro9z4R10r1s0oh6do1_1280.jpg]
Z dedykacją dla Nekuro, SmaLLa i Maddoxa.

Chciałabym, żeby ten rysunek przypomniał wszystkim uczestnikom maddoxowego konkursu, że nie chodziło o żadne nagrody, tylko o zdrową rywalizację, sprawdzenie samych siebie i poprawienie swoich umiejętności, ale przede wszystkim o zabawę. Rysując to trio, zainspirowane tamtym tematem, miałam naprawdę dużo funu i szczerze żałuję, że nie mogę go wrzucić do tamtego tematu - nawet nie jako rysunek pod ocenę na konkurs, ale tak po prostu, bo w pewnym sensie właśnie tam jest jego miejsce.
Nie chciałabym, żeby ktoś odebrał go jako przytyk, bo nie o to chodzi. Po prostu idea ElikuroaLL (Ino-Shika-Cho), która ostatecznie wyszła z pomysłu Maddoxa, jest tak przednia, że musiałam ją uwiecznić. No, tyle chciałam powiedzieć~.

Cherish Balle podarowali: Nekuro, Mico, Bidulkę, Katschor, Velfa, Natx, Suspect, Konus, Qwest, Diablicka
17.08.2013, 13:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2013 13:37 przez Nekuro.)
Hahaha nie mogę, ElikuroaLL rządzi xD

Nie żebym się czepiał, ale powinnaś SmaLLa i siebie zamienić miejscami by obrazek zgadzał się do podpisu (od prawej:Elia, Nekuro, SmaLL). Od razu widać nawiązanie do Ino-Shika-Cho. Gastly ma kucyk z poświaty niczym Shikamaru, Flaaffy zaczesane włosy na jedno oko, a Psyduck majtki na głowie xD

Samo wykonanie jak zwykle świetne. Chociaż masz jakieś małe łapki ^^

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Konus
8.09.2013, 19:01
Art-spam!

Pokemonowe:

Twory messirowe:

Ćwiczenie bez linearta kredek akwarelowych:

Więcej grzechów nie pamiętam. ;_;

@Nekuro: W sumie wiem, że powinny być inaczej ustawione postaci, ale wzorowałam to na arcie z Inu-Shika-Cho, to raz. A dwa.... ANARCHIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. xDDD

Cherish Balle podarowali: Konus, Lexi, Nekuro, Velfa, ティマ, Suspect, Qwest, Mico, Diablicka, Natx, Piterr, max 353
1.11.2013, 10:47
Odkopuję co prawda śmieciem rysunkowym, ale co tam. To tak w ramach pokazania, że jeszcze żyję.

http://sketchtoy.com/53880352

Cherish Balle podarowali: Natx
10.11.2013, 20:04
No siema. : D

Bo Diablicka prosiła o kuca w moim wykonaniu. Starałam się usunąć kratkę, bo rysowałam to na zajęciach, no ale wyszło jak wyszło.
Kuc OCowy, rzecz jasna. Taka tam niby Persefonka (ale nie wiem, czy bardziej nie powinna mieć rogu... :/ )
[Obrazek: npkzg9.jpg]

Cherish Balle podarowali: Mico, Velfa, Diablicka, max 353
10.11.2013, 21:47
Cudne rysunki , ten Jirachi mi się najbardziej podoba a trenerzy troszkę mniej ale jest super! Czekam na nowe prace...Big Grin
14.11.2013, 18:45
Sponio.

Czy jest tu ktoś, kto bawi się digital paintingiem, ale operuje myszką? Bo w sumie przydałyby mi się jakieś porady czy coś. ;-;

[Obrazek: wip_digipaint_by_el_chan-d6u7lpl.jpg]

Cherish Balle podarowali: KleszczRex, ティマ
14.11.2013, 19:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2013 19:07 przez KleszczRex.)
Jakbym siebie w Paincie widział! Pomimo tego, że nie wiem, czy o to chodziło, to i tak nie zmienia to faktu, że w kategorii "awangarda" stoi bardzo wysoko. No i wszystko to na swój sposób ładne, na przykład... twarz czy ramię.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
14.11.2013, 19:13
W sumie to jest tylko WIP, ale jak tak mówisz, Kleszczu, to ma to jakiś sens, żeby egzystować samotnie. xDDDDD

Help plssss? Ktokolwiek?

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości