Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Elijkowe atelier
6.07.2013, 8:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.07.2013 14:46 przez Tyma.)
RE: Elijkowe atelier
Bardzo bym prosił razem.

Edit poprzedniego posta by zabolał, co? Rozpisuj się troszkę. ~Lu

[Obrazek: dqXiJ.png]
7.07.2013, 14:38
ten 3 jest świetny, talent
7.07.2013, 17:55
Podobają mi się Twoje prace, są takie radosne i bije od nich mnóstwo energii. Widać, że kiedy je tworzysz to, za przeproszeniem, japa Ci się cieszy Tongue A to dobry znak, jeśli pozytywna energia przekazana rysunkom przechodzi na odbiorców.

Ja ogólnie prawie w ogóle nie proszę o rysunki, ale uśmiechnęłabym się do Ciebie o rysunek mojej Sarci i Lance. Jestem ciekawa, jak Sarcia wyglądałaby w Twojej kresce.

[Obrazek: celestia_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5mf37j.gif][Obrazek: pinkie_pie_chibi_sweet___free_avatar_by_...5i5osp.gif][Obrazek: fluttershy_chibi_sweet___free_avatar_by_...5mf3aj.gif][Obrazek: applejack_chibi_sweet___free_atavar_by_y...5mf340.gif][Obrazek: twilight_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5lvp9x.gif][Obrazek: rainbow_dash_chibi_sweet___free_avatar_b...5lvp68.gif][Obrazek: rarity_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mf3co.gif][Obrazek: luna_chibi_sweet___free_avatar_by_yokoki...5m3153.gif][Obrazek: trixie_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mlpzq.gif][Obrazek: cadence_chibi_sweet___free_avatar_by_yok...5mf35m.gif]

Friend Code:
HG: 3096-9365-2990
12.07.2013, 23:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2013 20:49 przez Elia.)
Brace yourself, eliowy spam is coming.

Ale kolejno...

@Qwest, zgodnie z życzeniem zarzucam Saturnem. Nie jest to to, co chciałam narysować, bo mi się idea zmieniła podczas prób szkicowania, ale mam nadzieję, że ci przypadnie do gustu mimo wszystko. xD
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
@Lucar, na swoje trio będziesz musiał trochę poczekać, bo obecnie poszłam do pracy i tyle co, to ostatnio bazgram (ten spaaam poniżej...). W przyszłym tygodniu powinnam znaleźć chwilę, bo jednak nie mam w robocie tyle swobody, żeby zabrać ze sobą refki i tam narysować coś na poziomie. W każdym razie na pewno je dostaniesz. ^^

@Diablicko, nie zawsze japa mi się cieszy. xD Kiedy rysowałam Yumiego z poprzednich stron byłam straszliwie wkurzona. On w ogóle miał wyjść wściekły, ale po dwóch próbach (nieudanych) postanowiłam narysować go zwykłego i oto jaki wyszedł.
Bo Yumi zawsze made my day... xD

A propos Yumiego, to wcisnę go tutaj:
Khm, wracając do uśmiechania się... Jeśli podrzucisz mi refki, to się pomyśli, ale mam już zaklepanego AT z Ami i muszę narysować znajomej jeszcze raz Sailorkę, gdyż mnie przygniotła swoim podarowanym dla mnie Flareonem i mnie wyrzuty sumienia gryzą, że ja jej narysowałam takie paskudztwo (;_; ). Także nie wiem kiedy, zwłaszcza, że pracuję na dwie zmiany, dniówka lub nocka po 12 godzin i momentami zdycham.

Na koniec mam dla Was istną masakrę, efekt chyba dwóch tygodni moich bazgrołów i dwóch dni w pracy, sukcesywnie uzupełniany. Albowiem oto przedstawiam eliowy megaspam Satosza, gorszych i lepszych dni, a to i tak tylko wybrane, bo mam tego więcej. ( ̄ヮ ̄)''''' Mam problem z nim, nie wychodzi mi taki, jak bym chciała. Albo wychodzi niezły, ale tylko raz na jakiś czas.
No i dwa Pikacze.
Taki tam bazgroł:
Und Pikacz bifor anoreksja, mój absolutny fani fav:
Ostatecznie nie samą Satokalipsą człowiek żyje... xD

Enjoy.

Cherish Balle podarowali: Mico, Iryś, Darkray, Diablicka, Konus, Bidulkę, Tyma, Natx
14.07.2013, 10:07
Wow! Muszę przyznać, że w rysunku tradycjonalnym również sobie super radzisz!
Podoba mi się, że masz dosyć oryginalny i rozpoznawalny sposób rysowania oczu. Do tego dochodzi również ciekawa kreska i fajny sposób kolorowania.
Na przykład w Saturnie uwagę przyciąga mimika, te groźne spojrzenie, brrr xD Jeśli chodzi Satoszowy spam, to trudno mi to ocenić, gdyż za nim nie przepadam, choć rysunki same w sobie są epickie! Och, widzę, że nie Ty również tęsknisz, za puszystym Pikaczem. Coraz bardziej go wychudzają...
Oczywiście, należy wspomnieć o Twoich digitalach, które jak najbardziej mają swój poziom.
Coś czuję, że szybko nie opuszczę tego wątku, więc powinnaś przyzwyczaić się do stalkingu xD

Cherish Balle podarowali: Elia
15.07.2013, 13:25
Strasznie ci dziękuję za tego requesta! Smile Saturn wyszedł wprost cudnie, szczególnie podoba mi się struktura włosów. No i oczywiście nie zapominajmy o mimice - jestem pod tym względem bardzo pozytywnie zaskoczona, gdyż widok tak groźnego Saturna to rzadki widok w jego galeriach. Myślałam, że będzie to coś w stylu megasłodkiego kociaka, a tutaj wyszedł taki badass. Dobrze, bardzo dobrze Smile

Jeśli chodzi o Yumiego - przyznaję bez bicia, że trochę babsko ci z twarzy wyszedł Big Grin Strasznie podoba mi się struktura włosów na pierwszym obrazku, no i zarys reszty ciała elegancko wyszedł. Aż chciałoby się go zobaczyć w pełnej wersji Smile Wersja bardziej ubrana też spoko, tylko te skrzydełka (czy co tam mu z tyłu wystaje) trochę dziwnie wyszły.
Z Satoshowego spamu najbardziej podoba mi się "dzisiejszy bazgroł" (ten z Pikaczem). Bardzo fajnie narysowałaś mu włosy, wyszły tak naturalnie, zupełnie inaczej niż w serialu (nie wiem jak innych, ale zawsze mnie lekko przerażała fryzura Satoshiego - głównie ze względu na nienaturalność, nie wiem ile żelu trzeba na łeb nałożyć aby stworzyć takie coś w rzeczywistości; chociaż z drugiej strony, fryzura Popielaczka to nic, w porówaniu do tego co nosi na łbie Iris ;_Wink.
No i widzę, że tutaj rysujesz go nieco starszego, dobrze. Widzę, że nie jestem jedyną osobą, którą wkurza idea wiecznego dziesięciolatka.

Jeszcze raz dziękuję za requesta, zaraz odświeżę galerię Smile

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
15.07.2013, 13:42
Bardzo się cieszę, że ci się podoba, Qwest. Przyznam, że to jeden z moich lepszych rysunków kredkami i z każdym takim coraz bardziej się do nich przekonuję. Sama idea takiego Saturna wyszła mi przez to, że akurat takie odcinki oglądałam, co wyszło na dobre. W sumie nie sprawdzałam jak wyglądają inne grafiki z nim, ale wygląda na to, że wyszło to nawet na dobre. xD Żałuję tylko, że nie udało mi się go narysować całego, tak jak na początku planowałam.

Co do tego pierwszego Yumiego, to rysowałam go już dość dawno temu, bo chyba z rok, a może nawet więcej, nie pamiętam dokładnie. Te jego usta wyszły tam takie dziwnie całuśne, może to dlatego, a jak nie, to zawsze można zwalić na to, że jest elfem. xD
Przy drugim, to przyznaję się bez bicia, że te skrzydełka wyszły tak na odwal się, bo początkowo w ogóle ich nie planowałam (inaczej bym wtedy narysowała pelerynę). Mnie samej się one nie podobają, ale jak już je tam dodałam, to trzeba było pokolorować. D:

Co do Satosha, to śmiem się nazwać jedną z tych, których jego młodość denerwuje najbardziej, więc w swoich rysunkach rysowałam i będę go rysować starszego tak uparcie, jak uparcie twórcy anime będą go trzymać młodego. xD No i bazgram go ile popadnie właśnie po to, żeby wybrać jakąś najbardziej sensowną wersję jego starszego wyglądu. Smile

@Konus, cieszę się, że ci się moje prace podobają. I nawet zauważasz coś, z czego ja sama nie zdaję sobie sprawy, mianowicie mówię tutaj o tych oczach. xD Zawsze byłam przekonana, że rysuję bardzo różnie i nie ma w moim stylu niczego charakterystycznego czy wyrobionego, a jednak coś się znalazło. ^^

Cherish Balle podarowali: Konus
30.07.2013, 23:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2013 23:28 przez Elia.)
Sorry, że tak post pod postem. Mój artblock łamacz:

Cherish Balle podarowali: Suspect, Mico, Tyma, Diablicka, Natx
31.07.2013, 13:39
No tak... Pierwszym błędem, jaki rzucił się w moje oczy są... oczy (xD). Jego prawe oko wyszło strasznie krzywo, strasznie kwadratowo i ogóle... strasznie. Czepiłabym się też jego prawej tylniej łapki, która trochę dziwnie wygląda.

Co mi się podoba? Zdecydowanie podoba mi się futro, ogólnie pokemon wyszedł strasznie puchaty, aż chciałoby się go przytulić Big Grin Świetnie też wyszła struktura ogona i uszu. Gratulacje, widać że poświęciłaś trochę czasu, aby wypracować taki efekt.
Kolejną rzeczą, która mi się podoba, jest nietypowy kolor oczu. Ogólnie mam dziwną słabość do zielonych oczu, co jeszcze bardziej idzie na plus postaci Smile

31.07.2013, 21:59
Zielone oczki, bo uznałam, że takie będzie miał mój "złoty" (vel gold'owski Tongue) Szarik ^^ A że te Eeveelucje są częściowo moimi OC, to każdy będzie miał jakiś dodatek~.

Jako że każdą Eeveelucję będę też robić w digitalu, to zapewne wtedy poprawię oko. Chętnie poprawiłabym też łapkę, ale muszę wiedzieć co jest z nią nie tak. Bo w sumie obawiałam się, że wyjdą obie bardzo kiepsko, a nie jest aż tak źle.

I takie moje oświadczenie: cholera, jednak kocham kredki...!

1.08.2013, 10:48
Oczka troszkę krzywe, przyciemniłabym źrenicę teraz wygląda trochę ślepo. Poza tym prezentuje się dość zgranie
3.08.2013, 21:16
Saa...

I fixed Eevee a little:

Autoportret:

A Pokemon Fairytale (1 of 2):

Cherish Balle podarowali: Mico, Suspect, Konus, Bidulkę, Natx, Qwest
4.08.2013, 22:35
Nowy Eevee faktycznie nieco lepiej wygląda, przynajmniej jedno z jego oczu nie jest aż takie kwadratowe. Co prawda pozostałości kwadratury w górnej części oka jeszcze są, ale przypuszczam, że nie dało się już bardziej ingerować w ten rysunek.
A co do łapki, to chodziło mi o ogólne dziwne wrażenie oglądania dwóch łapek w dwóch różnych perspektywach. Choć z drugiej strony, wygląda to bardziej naturalnie niż sztuczna symetria, także zwracam honor.

Jeśli zaś chodzi o twój portret, to przyznaję że urzekł mnie on najbardziej z zamieszczonych rysunków Smile Przede wszystkim, urzekły mnie naturalne kształty postaci, aż normalnie przyjemnie się patrzy na to ciało... erhm, nie w tym kontekście, po prostu miło patrzeć na postacie, które nie wyglądają jak mangowe anorektyki, no ^^'
(dobra, kończę już te wywody o ciałach, bo dziwnie to brzmi :<)
Tylko mam wrażenie, że jedna ręka jest odrobinę cieńsza od drugiej. No i ogólnie postać ma nieco za grube nogi.

Kasumi w porząsiu, chicbi bo chibi, ale to chibi, więc nie czepiam się dużych głów. Ogólnie, jak na chibi, pozytywnie mnie zaskoczyło, no i co ważniejsze... nie wyszło zbyt słodko. Mm tylko małą uwagę do dłoni, mianowicie: jedna wydaje się większa od drugiej. Ogólnie rozwalają mnie te megawielkie łapska przy wychudzonych rąsiach Big Grin

Jedno jest pewne - fajnie rysujesz ludziom włosy Smile

9.08.2013, 14:40
Co do autoportretu - co poradzę, że trochę ciała mam? xD Starałam się, żeby to faktycznie był autoportret i już nawet słyszałam, że "podobny, faktycznie". xD
Jedna ręka rzeczywiście jest cieńsza, teraz zwróciłam na to uwagę. Co zaś do nóg, no to nic nie poradzę... ;_;

Co do Kasu-syrenki, to ona było moim łamaczem artblocka i bazgrałam to w pracy, także potem niewiele dało się poprawić. Znaczy, owszem, mogłabym się bawić bardziej w PhotoShopie, ale obawiałam się, że skiepszczę. D:

Jak zawsze dziękuję za komenta. ^^

I wrzucam mojego ukochanego Shamphoorosa. <3
[Obrazek: shamphooros_by_el_chan-d6hc5vp.jpg]

Cherish Balle podarowali: Mico, Suspect, Pysiek, Konus
10.08.2013, 22:34
Sorry, że post pod postem, ale poke-spam.

Starałam się jakoś ogarnąć rysunki, żeby wyglądały ludzko. Niestety, bazgrałam to w pracy na skrawkach papieru po starych grafikach, a na dodatek miałam do dyspozycji długopis niebieski, zielony i czerwony + żółty flamaster i niebieski zakreślacz, także proszę o wyrozumiałość... xD" Pewnie jak tylko znajdę czas, to ogarnę je sensowniej w traditionalu lub w digitalu.

Shamphooros:

Reszta:

Cherish Balle podarowali: Suspect, Mico, Konus, Nekuro
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości