Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Elijkowe atelier
21.06.2013, 19:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2013 0:18 przez Elia.)
RE: Elijkowe atelier
Moja owca pewnie wyląduje w antyramie. xD
Ale cieszę się, że się podoba. =^^=

Ogólnie to jestem otwarta na art-trade'y, ale nie obiecuję otrzymania rysunku w łapki, bo moje markery protestują, a kredki są takie sobie. (.w.)''

Edit:
W ramach niezwykle aktywnego dnia - Pi pikachu!
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Cherish Balle podarowali: Mico, Natx, Diablicka
22.06.2013, 9:42
Jeju, ten Riolu jest świetny!

[Obrazek: dqXiJ.png]
24.06.2013, 22:12
Dziękuję!
Dziś kolejny produktywny dzień, bo najpierw Usagi na art trade'a, a potem Pokeshipping. >w<

Cherish Balle podarowali: Mico, ティマ, zukori, Natx, Qwest, armando, Diablicka
26.06.2013, 9:29
Oho, oho, czyżby moje oczy dostrzegały kolejnego utalentowanego artystę? Smile

Pierwsza trenerka wyszła ładnie, jednak nie podobają mi się jej ręce. Są zbyt masywne w porówaniu do nóg i talii. No i ręce ogólni wydają mi się trochę za długie - powinny sięgać mniej-więcej do połowy ud, tutaj sięgają aż do kolan.
Druga trenerka już lepsza, przynajmniej wydaje się bardziej anatomiczna. Co nie zmienia faktu, że kilka błędów jest: przede wszystkim jej lewa ręka wygląda dziwnie. Jest masakrycznie chuda w okolicy barku i grubsza na odcinku łokieć-nadgastek, co nie wygląda naturalnie (zwłaszcza w porównaniu z drugą ręką). Drugą rzeczą jest lewa noga, która w okolicy łydki wygląda jakby była z gumy.
Ogólnie nie jestem fanką stylu anime - ze względu na powschechność (70% stylów artystów pokemonowych to styl anime) i zbyt prostackie jak dla mnie wykonanie (nieanatomiczność i kiepskie, jak dla mnie, kolorowanie). Trenerki oczywiście złe nie są, jednak zdecydowanie wolę oglądać coś w twoim, indywidualnym stylu Smile
Aha, i na przyszłość staraj się wymyślać własne pozy (nadal mówię o trenerkach). Takie rysunki wychodzą o wiele lepiej, niż "gotowce" Smile

Jeśli chodzi o rysunki pokemonów, to wydają się mieć zbyt uwydatnione niektóre części ciała (a to nogi u Riolu, a to brzuch u Jiarchiego). Najlepiej pod tym względem prezentuje się pierwszy Pikacz Smile Dobrą rzeczą w twoich rysunkach jest kolorowanie, które nie jest ani zbyt blade, ani zbyt jaskrawe.

Lilka - tak, to zdecydowanie najlepsza z twoich prac Smile Własny styl, plus niezwykła dbałość o szczegóły - to lubię. No i wielkie plusy za naturalność. Chciałabym zobaczyć więcej prac w takim wykonaniu Smile

Jeśli chodzi o pokeshipping, to styl (nie wiem dlaczego) skojarzył mi się lekko z dragonballem. Ogólnie całość wyszła całkiem nieźle, plusy za ładne kolorowanie Smile Choć ciągle nie mogę się orzeć wrażeniu, że postacie mają za długie ręce. Trochę dziwnie wyszła ci też twarz Satoshiego.

Powodzenia w tworzeniu dalszych prac Smile

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
 Cherish Balle podarowali: Elia
26.06.2013, 10:03
Jeśli chodzi o trenerki, to nie ukrywam - korzystałam z baz, jakie są dostępne w internetach, tylko je robiłam od nowa (linearty itd.). Chciałam je zrobić w stylu Poków, dlatego też niczego już nie zmieniałam. To były pierwsze prace po latach związane z tą serią i potrzebowałam czegoś na start. xD
Jeśli chodzi o coloring, to zrobiłam go dwie wersje w przypadku Ely.
Co do poków, to sprawa jest podobna - nigdy nie rysowałam ich pasjami, teraz zaczęłam, dlatego jestem chętna na AT i wszelkie requesty w rozsądnych ilościach, żeby poćwiczyć. Już pomijając to, że dopiero niedawno znów zaczęłam rysować po jakimś roku przerwy. Jeśli chodzi o Pikacza, to najbardziej podoba mi się mój ostatni i to nawet nie digitalowy, ale szkic (ja jestem z niego bardzo zadowolona).

Cieszę się, że Lilka się podoba. Zazwyczaj to wychodziło tak, że jak nad czymś siedziałam i dłubałam godzinami, to ludzie to zlewali, a tutaj widzę, że te kilkaaaa godzin pracy nie poszło na marne. ;_;
Jeśli chodzi o więcej, to wrzucam niżej jeszcze jedną Lilkę + Josepha (postać znajomej). Lilka była pierwsza (średnio mi wyszła i jest taka semi-realistyczna), Joseph późniejszy i z inaczej robionym lineartem. Pracuję na myszce, tablet mnie nie kocha, chociaż go posiadam.
Tak wiem, że Satosz chyba oberwał czymś w twarz, ale to dotarło do mnie dopiero jak wszystko było skończone. Nie wiem, jak to jest, że lepiej wychodzą mi bazgroły długopisem, jeśli chodzi o Satoshiego, ni takie arty. T_T Ostatecznie jak po skończeniu byłam z siebie zadowolona, tak z każdym dniem to zadowolenie spada, ale też motywuje mnie do narysowania czegoś nowego, więc może tak źle nie jest. xD

Bardzo, bardzo dziękuję za komentarz z długą i wyczerpującą krytyką, bo jest mi to piekielnie potrzebne, żeby poprawić wszelkie błędy! Jestem naprawdę wdzięczna. =^^=

Poniżej dorzucam wcześniejsze/ostatnie arty, z których jestem zadowolona:

Cherish Balle podarowali: Mico, ティマ, Nekuro, Natx, zukori, Diablicka
26.06.2013, 15:04
Mag wody pięknie wyszedł.
27.06.2013, 13:31
W końcu mam chwilkę spokoju by pokomentować ufff

Trenerki:
Bardzo fajny obrazki, obydwa mi się bardzo podobają. Twoje postaci są takie w pokemonowym stylu, już na pierwszy rzut oka. Pisałaś że korzystałaś z gotowych baz, ale i tak jestem pod wrażeniem. Tworzenie OC nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Loki u twojej postaci są po prostu urocze xD
Jedynie mogę lekko przyczepić się do coloringu. Dziwnie wygląda przejście pomiędzy oczami a skóra na twarzy. W kolejnej wersji tego nie poprawiłaś.

Jiraiya tzn Jirachi:
Widzę że markerami też potrafisz się posługiwać. Uroczy rysunek, mam nadzieje że dostał dużo punktów u Maddoxa.

Eevee:
Nowe kolorowanie bardzo korzystne. Patrząc na rysunek aż żałuje że sam nie potrafię posługiwać się markerami.

Lilka1:
Wow bardzo dobry rysunek. Lilka w traditionalu wyszła ci dużo lepiej niż ta którą potem zamieściłaś. Strasznie mi się podoba ten realistyczny styl, powinnaś jeszcze zamieścić coś podobnego.

AshxMisty:
Rysunek fajny, ale ma trochę niedociągnięć. Niemniej jednak rysowanie paru postaci to już kolejny poziom wtajemniczenia, więc nie masz się czego wstydzić. Głowa Asha wydaje się zbyt podłużna, w przeciwieństwie do Misty, która ogólnie lepiej ci wyszła. Ramiona obydwu postaci zbyt kanciaste, a sylwetka Asha zwęża się na dole (powinna być bardziej prostokątna). Ręce Misty chyba trochę zbyt chude.
Masz wersje graficzną mojego marudzenia: http://img822.imageshack.us/img822/6206/4uv2.jpg
Chętnie zobaczę jeszcze jakiś twój shipping.

Lilka + Joseph:
Kolejny profilek, jestem pod wrażeniem bo wyszło ci bardzo przyzwoicie. Praca bardzo staranna, od razu widać że poświęciłaś jej sporo czasu: ta spinka i wzorki na sukience. Do tego bardzo fajne włosy. Postać męska już jest mniej starannie zrobiona i ogólnie jest jakaś taka sztywniacka. Ubrania zrobione tak jakby od niechcenia, trzeba było pozostać przy samej twarzy.

AION:
Nie wiem czemu, ale postać mi się kojarzy z Sakurą. Rysunek bardzo fajny, szczególnie sukienka, ale te nogi jakoś mi nie pasują do reszty...

Wybacz że nie skomentowałem wszystkiego, wybrałem te prace o których mogę najwięcej powiedzieć. Ogólnie fajne rysunki i chętnie będę tu zaglądał. Jeżeli art trade aktualne to jestem chętny.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
27.06.2013, 14:31
(27.06.2013 13:31)Nekuro napisał(a):  Pisałaś że korzystałaś z gotowych baz, ale i tak jestem pod wrażeniem. Tworzenie OC nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Loki u twojej postaci są po prostu urocze xD
To jakoś zawsze było dla mnie najmniejszym problemem, a tutaj miałam jeszcze dwa realne wzory, bo Ely trochę ze mnie, a Kola ze znajomej. xD A wymyślanie ciuchów zawsze było dla mnie zabawą.
W przypadku Kolaolite w ogóle ona została poskładana z dwóch rysunków, bo zrobiłam dla niej dwa możliwe ubranka, ale część była tu dobra, część tu i taka fuzja powstała. ^^

(27.06.2013 13:31)Nekuro napisał(a):  Eevee:
Nowe kolorowanie bardzo korzystne. Patrząc na rysunek aż żałuje że sam nie potrafię posługiwać się markerami.
Duuuże praktyki, naprawdę. Promarkery posiadam chyba od jakiś dwóch lat, na początku naprawdę kiepsko mi szło, a teraz wychodzi samo z siebie jakoś tak naturalnie, więc prawdą jest, że bez ćwiczeń daleko się nie zajedzie. xP

(27.06.2013 13:31)Nekuro napisał(a):  Lilka1:
Wow bardzo dobry rysunek. Lilka w traditionalu wyszła ci dużo lepiej niż ta którą potem zamieściłaś. Strasznie mi się podoba ten realistyczny styl, powinnaś jeszcze zamieścić coś podobnego.
Digitalowa Lilka była rysowana wcześniej i sama nie jestem z niej całkiem zadowolona. A narysować pewnie jeszcze narysuję, nawet nie raz, tylko czekam na odpisy sesyjkowe, bo mi natchnienia brakuje. xD

(27.06.2013 13:31)Nekuro napisał(a):  AshxMisty:
Rysunek fajny, ale ma trochę niedociągnięć. Niemniej jednak rysowanie paru postaci to już kolejny poziom wtajemniczenia, więc nie masz się czego wstydzić. Głowa Asha wydaje się zbyt podłużna, w przeciwieństwie do Misty, która ogólnie lepiej ci wyszła. Ramiona obydwu postaci zbyt kanciaste, a sylwetka Asha zwęża się na dole (powinna być bardziej prostokątna). Ręce Misty chyba trochę zbyt chude.
Masz wersje graficzną mojego marudzenia: http://img822.imageshack.us/img822/6206/4uv2.jpg
Chętnie zobaczę jeszcze jakiś twój shipping.
I know... TwT Jakoś lepiej to wyglądało zanim dodałam linearta. Też jestem zdania, że Misty jest lepsza tak jakoś ogólnie, ale Satosz to taka moja mała zmora. Serio, bazgrałam go nie wiem już ile razy, a mi średnio wychodzi. Posiadam w zeszyciku może trzy lub cztery bardziej udane Satosze (głównie łby xD) i to narysowane w anty-Poke stylu. .w.
Co do shippingu, to z Poków pewnie głównie Pokeshipping xD

(27.06.2013 13:31)Nekuro napisał(a):  Lilka + Joseph:
Kolejny profilek, jestem pod wrażeniem bo wyszło ci bardzo przyzwoicie. Praca bardzo staranna, od razu widać że poświęciłaś jej sporo czasu: ta spinka i wzorki na sukience. Do tego bardzo fajne włosy. Postać męska już jest mniej starannie zrobiona i ogólnie jest jakaś taka sztywniacka. Ubrania zrobione tak jakby od niechcenia, trzeba było pozostać przy samej twarzy.
Prawdopodobnie gdybym lineart Josepha robiła na tablecie, to wyszedłby lepiej, a tak, kiedy pracowałam z myszką, to wyszło jak wyszło. Jestem niezadowolona z moich lineartów, bo ani wektorowo, ani pędzlem nie potrafię osiągnąć takiego efektu, jak bym chciała. TT^TT

(27.06.2013 13:31)Nekuro napisał(a):  AION:
Nie wiem czemu, ale postać mi się kojarzy z Sakurą. Rysunek bardzo fajny, szczególnie sukienka, ale te nogi jakoś mi nie pasują do reszty...
Z którą Sakurą? xD"""
Na pozycję miałam refkę, sukienka jest sukienką z gry, a nogi to nie wiem w jakim sensie nie pasują. Możliwe, że coś tam jest źle, ale nie wiem co. ~.~

Jasne, ja na AT bardzo chętnie, o ile nie przerośnie to moich możliwości ^^ Także mów co chcesz xD

Cherish Balle podarowali: ティマ
5.07.2013, 0:59
bo obiecałam xD
za tumblra. Dziękuuuję! I proszę^ ^
Trochę lewituje, ale mam nadzieję, że to aż tak nie przeszkadza O_O'

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
 Cherish Balle podarowali: Elia, Iryś, Nekuro, Diablicka
5.07.2013, 1:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2013 19:14 przez Elia.)
*_*
Jest śliczna! Mogłaby nawet całkiem latać jak dla mnie! xD
Pięknie dziękuję~~.

EDIT:
Bo przecież nie będę walić posta pod postem. xD

Gardevoir dla Nekuro:

I moja Elia, taka tam, bo jej dawno nie rysowałam.

Cherish Balle podarowali: ティマ, Qwest, Diablicka
5.07.2013, 19:40
Z góry przepraszam, że będzie dość krótko, ale jakoś nie mam siły na bardziej rozbudowane komentarze Sad

Lilka i Joseph wyszli świetnie Smile Co prawda drugi pan sprawia wrażenie nieco sztywnego (pewnie przez pozę), no i kontury wydają mi się jakieś takie niemrawe, ale blondwłosa pani - po prostu majsterszyk. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, dobra struktura włosów i to delikatne kolorowanie, które dodaje postaci jeszcze więcej dostojności. No cudo po prostu Smile

Dalej za wiele nie mam do powiedzenia, poza tym że prace wyszły sympatycznie (i - przede wszystkim - nie wyszły zbyt słodko, jak to często a może czasami bywa w stylu chibi) - po prostu chibi to nie mój styl. W Yumim podoba mi się to, że nie nie jest on typowym "patyczakiem" (jakich często spotyka się w różnych animcach i mangach). Ot, po prostu normalnie wyglądający facet Smile A tygrys jest dobry, naprawdę nie rozumiem czego od niego chcesz Tongue

Co do requestów... Gerdevoir, mimo że ogólnie nie przepadam za chibi, wyszła całkiem ładnie. Nie wygląda słodko, lecze bardziej dostojnie. Ciekawi mnie również technika wykonania - muszę przyznać, że rzadko można zobaczyć na tym forum obrazki w takim stylu Smile
Co do Elii... Przede wszystkim, brawo za naturalnie wyglądające włosy Smile Ogólnie rysunek, mimo że nie przedstawia postaci ziemskiej, wyszedł niezwykle naturalnie. Tylko znowu kreska mi lekko wadzi - nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że trochę trzęsła ci się ręka podczas poprawiania konturów.

Słyszałam też, że lubisz wykonywać zamówienia, więc... Co byś powiedziała na reqesta w postaci Saturna (tego z pokemonów) i/lub Sneasela? Smile Bardziej zależy mi na Saturnie, ponieważ słyszałam że wolisz rysować ludzi. Sneasel może być tylko nieobowiązkowym, jednak przyjemnym dodatkiem.

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
5.07.2013, 19:57
I bardzo dobrze, że wyszedł sztywno, wręcz cudownie! Joseph jako postać ma to do siebie, że w pewnych sytuacjach bywa sztywny i jeśli udało mi się to pokazać przez pozę, to mam powody do radości. *^^*
Kontury są niemrawe, bo inaczej robiłam lineart. Niestety, myszka nie ma takich możliwości jak tablet... ^^"

Ta Gardevoir jest kolejnym dowodem na to, że kredki mnie chyba jednak trochę lubią. ;_;

Co do Elii, to rysowałam ją raczej kiepskiego dnia, też tak na wpół po ciemku, więc lineart wyszedł taki średni, a kolorowałam ją dopiero dziś, na rozgrzewkę po kilku dniach przerwy. Już pomijając sam fakt, że El jako takiej nie rysowałam naprawdę bardzo długo i tworzyłam jej przy tym na próbę nową fryzurę. Na dniach może zeskanuję jakiś stary art z nią, bo na dA chyba nie mam niczego takiego poza wzorem na Niuconową koszulkę, a to jest piekielnie stare. xD""

No i:
I take that request!

Zawsze fajnie jest rysować dla kogoś, więc mogę i narysować Saturna. Ale Sneasel'a nie obiecuję, bo do konceptu rysunku bardziej chyba będzie pasował Bronzor. ^^

No i pięknie dziękuję za komentarz (moar essay pls xD)!

5.07.2013, 21:26
Gardevoir: Jest naprawdę świetna! To jest takie słodkie Heart

Elia: No i to lubimy! Cool

Ap ropo requestów czy narysowałabyś mi Dunsprance, Magikarpa i Lucario? Proszę Shy

[Obrazek: dqXiJ.png]
5.07.2013, 23:48
Gardevoir wyszła bardzo ładnie. Podoba mi się przejście tonalne na włosach. Pozę także ma niezłą. Jedyne moje zastanowienie się : czy ta kartka nie jest pod akwarelowe kredki/farby ? nie szkoda jej na zwykłe ? Smile

Elfka sympatyczna, tylko twarzy nie w moim guście więc nie wnikam. Za to podoba mi się fryzurka i ucho Wink
6.07.2013, 0:01
@Lucar
Wszystkie razem czy jak? Bo mogę próbować, ale nic nie obiecuję. xD

@up
Zgadza się, to kartka pod akwarele, ale dzięki fakturze udało mi się osiągnąć ciekawy efekt. Przeważnie używam ich do promarkerów, bo wtedy tak nie przebijają. Miałam do wyboru taką, mniejszą, lub gładką, ale dużą, więc wybrałam mniejszą. Muszę się porządnie zaopatrzyć w artystyczne itemy, bo mam małe pole do manewru... xD"

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości