Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Elijkowe atelier
19.06.2013, 18:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2013 18:31 przez Elia.)
Elijkowe atelier
No dobrze. Dorobiwszy się całych czterech prac związanych z Pokemonami uznałam, że teraz z czystym sercem mogę założyć sobie swój temat. (*^-^*)

Trenerzy:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Moja Elylia z Cherrygrove City. O tu jest trainer meme z mojego DA, gdzie można się dowiedzieć o niej coś pi razy oczko.

Kolaoliete, postać znajomej. Jeśli się zmuszę, to pewnie razem z Ely użyję jej w fanficku. Tak jak wcześniej - tutaj jest trainer meme i kilka danych na jej temat.

Poczki:
Jirachi z Maddox'owego konkursu rysunkowego.

Mój mały Szarik, którego dziś tworzyłam, próbując nowego kolorowania. <3
Moje promarkery usilnie próbowały mi przeszkodzić, ale jakoś udało się uratować sytuację. Chyba muszę znaleźć pracę, bo powinnam zrobić na nie spore zakupy... (╥_╥)

Cherish Balle podarowali: Diablicka, Iryś, Natx, Cyris, Mico, Snaper, --mmmik--, Ciela, Piterr, Konus, Tyma, Suspect, Nekuro, lol20240, max 353
19.06.2013, 18:52
RE: Elijkowe atelier
Bardzo ładne rysunki.

Jakiego programu używasz do kolorowania?

[Obrazek: celestia_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5mf37j.gif][Obrazek: pinkie_pie_chibi_sweet___free_avatar_by_...5i5osp.gif][Obrazek: fluttershy_chibi_sweet___free_avatar_by_...5mf3aj.gif][Obrazek: applejack_chibi_sweet___free_atavar_by_y...5mf340.gif][Obrazek: twilight_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5lvp9x.gif][Obrazek: rainbow_dash_chibi_sweet___free_avatar_b...5lvp68.gif][Obrazek: rarity_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mf3co.gif][Obrazek: luna_chibi_sweet___free_avatar_by_yokoki...5m3153.gif][Obrazek: trixie_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mlpzq.gif][Obrazek: cadence_chibi_sweet___free_avatar_by_yok...5mf35m.gif]

Friend Code:
HG: 3096-9365-2990
19.06.2013, 18:54
Pracuję w PhotoShopie (CS2), chociaż ostatnio zastanawiam się na wypróbowaniem SAI'a.

19.06.2013, 18:56
O, photoshop ^ ^
No, ja czasem koloruję w SAI'u. Jest fajny, taki prosty w obsłudze Big Grin

[Obrazek: celestia_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5mf37j.gif][Obrazek: pinkie_pie_chibi_sweet___free_avatar_by_...5i5osp.gif][Obrazek: fluttershy_chibi_sweet___free_avatar_by_...5mf3aj.gif][Obrazek: applejack_chibi_sweet___free_atavar_by_y...5mf340.gif][Obrazek: twilight_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5lvp9x.gif][Obrazek: rainbow_dash_chibi_sweet___free_avatar_b...5lvp68.gif][Obrazek: rarity_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mf3co.gif][Obrazek: luna_chibi_sweet___free_avatar_by_yokoki...5m3153.gif][Obrazek: trixie_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mlpzq.gif][Obrazek: cadence_chibi_sweet___free_avatar_by_yok...5mf35m.gif]

Friend Code:
HG: 3096-9365-2990
19.06.2013, 18:59
Przywykłam do niego i do piórka, bo większość odwalam wektorowo. Jak na ironię, to praktycznie nie potrafię rysować tabletem, chociaż próbowałam. xD

No właśnie znajomą wypytywałam o SAI'a i dlatego chciałabym go sprawdzić. ^~

19.06.2013, 19:06
Ojaaa, jakie awesome UwU
Jestem najbardziej zrąbaną osobą w fanarcie, oh my my.
Also Jirachi podoba mi się najbardziej, moja ulubiona legenda razem z Latiasem =w=
Eevee też jest uroczy, ma słodziutkie oczko :3

(Jestem chyba jedyną osobą, która musi mieć 10 poków, bo sześć to za mało huh)

Łapcie fc - 2595-1356-7933
kiedyś na pewno was wszystkich dodam
zabawa cały czas
[Obrazek: b2JMyc7.png]
19.06.2013, 19:19
(19.06.2013 19:06)IrielNee napisał(a):  Ojaaa, jakie awesome UwU
Jestem najbardziej zrąbaną osobą w fanarcie, oh my my.
[...]
Dziewczę, a w jakim wieku jesteś i od jak dawna rysujesz? (─▽─) Bo jednak warto byłoby nadmienić, że ja jestem po 20 i na poważniej to rysuję tak od tej dekady (więc progress to mam raczej kiepski xD).

19.06.2013, 19:28
14 lat mam.
Maziam sobie od pierwszej klasy podstawówki, ale zawsze rysowałam jak retard, więc można powiedzieć, że rysuję od roku. :/

Łapcie fc - 2595-1356-7933
kiedyś na pewno was wszystkich dodam
zabawa cały czas
[Obrazek: b2JMyc7.png]
19.06.2013, 19:40
No to właśnie, jak rysujesz od roku, to bardzo krótko. W rysunku, talent jak talent, ale bardzo ważna jest praktyka. So keep calm and carry on. ^~

19.06.2013, 23:26
Rysunki bardzo dobre, pod względem graficznym (ja na razie uczę się ogarniać Gimpa) Czekam na więcej prac Big Grin

[Obrazek: tumblr_n28ik2WG1x1rybt6lo1_500.gif]
20.06.2013, 6:56
Najlepsze są postaci w twoim wykonaniu. Ja to tam tradictionala rysuję, a digitala się uczę. Tableta już mam teraz cel: Paint Tool SAI, bo łatwo go ogarnąć i co nie co w nim potrafię Tongue.
Co do pokemonów:
Jirachi jest promarkerami, czy na photoshopie (czasami trudno poznać xd)? A co do rysunku to troszkę grubiutki Ci wyszedł, a może to specjalnie?
Eevee: powiem jedno: ech... czy tylko ja nie umiem rysować eevolucji
Ja to w większości gady rysuje :3

Friend Code: 0147-2224-3433

[Obrazek: Uv9tJla.jpg?2]

[Obrazek: NBBIOUx.jpg?2]
20.06.2013, 8:21
Przeważnie rysuję ludzi, co nawet widać po moim devintarcie. Tym bardziej, że ostatnio staram się przejść w bardziej realistyczny styl i taka kreska z Poków jest jednak sporym wyzwaniem.

Możliwe, że jest gruby. xD To był pierwszy pokemon, którego narysowałam od lat, nie licząc prób Pikacza w zeszycie (i Satosia). Oba - Jirachi i Eevee - po wykonaniu ich promarkerami na karteczce i zeskanowaniu, zostały lekko poprawione w PhotoShopie. Już tak mam, że zawsze coś poprawię, a bo tutaj jakaś mała kreska, a tutaj coś innego. Oba zostały lekko zblurowane i przyciemnione, a w przypadku Jirachiego dodałam jaśniejsze elementy na tym, co żółte. I tak musiałam je pomniejszyć, a po tak długiej prasy z PS'em, to już wychodzi samo z siebie, że coś poprawiam. ( ̄ヮ ̄)

20.06.2013, 21:21
Prace mi się podobają, cóż tu więcej powiedzieć Big Grin Duży plus za umiejętność posługiwania się Photoshopem^ ^ SAIa gorąco polecam, ale szczególnie do digital paintingu (nie wiem, czy te klimaty cię kręcą)

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
20.06.2013, 23:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2013 19:31 przez Elia.)
Chyba się nie dowiem, póki nie spróbuję, a może coś dobrego z tego wyjdzie. ^~ Jak się w niego zaopatrzę, to pewno coś nabazgram i będzie do oceny. >P

Edit:
Pikacz!

Edit2:
Riolu dla zukori:
I poza tematyką Poków chciałabym jeszcze wrzucić rysunek przedstawiający jedną z moich postaci, niejaką Lilkę. (>w<)〃

Cherish Balle podarowali: Natx, zukori, Iryś, Suspect, Tyma, Mico, max 353
21.06.2013, 19:15
ojaaa, ale Ci ten riolu przecudnie wyszedł *_____*
jak go zdobędę, to zawiśnie na mojej tablicy korkowej, ha XD

"A lawyer is someone who smiles no matter how bad it gets"
 Cherish Balle podarowali: Aglet
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości