Facebook
Kalendarium

ConQuest Entertainment polskim dystrybutorem Nintendo
Już od: 01.03.14 (pozostało: WYDANO! dni!)

Film "Kokon Zniszczenia i Diancie"
Premiera w Japonii: 19.07.14 (za 87 dni!)
Reklama
Poradniki do gier X i Y na łamach naszej strony

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bidulkowy ...
3.06.2013, 20:53
RE: Bidulkowy ...
To znaczy... ja wiem co to krytyk, a nie wiem co to krytyka. Poprostu krytyka kojarzy mi się z opinią (nie negatywną), w której wytykane są błędy w jakiejś twórczości i coś w tym stylu. W sumie to słowa krytyka powszechnie używa się jako coś negatywnego, ale M uświadomił mi (a może byłem uswiadomiony, a o tym nie wiedziałem), że to poprostu jedno idrugie, czyli mieszanka, czyli = opinia/ocena.

Ja nie wiem, czy krytykę przyjmować umiem... niech przejdę przez życie to się dowiem... po za tym w moim FF takowa też sie pojawia, więc jako takie pojęcie mam. Zaznaczam jako takie.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Twitter Tablety

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bidulkę, _M_
3.06.2013, 20:53
a tak w ogóle to hej Bidul ten unboxing jest fajny. Mówisz totalnie bez spiny, w Twoim głosie słychać pewność siebie i przede wszystkim jakąś taką ekscytację. Nie udajesz też przy tym jakiegoś elo pro ziomka kozaka, co Twoi rwieśnicy mają w zwyczaju robić (chodzi mi o specyficzny zblazowany ton głosu i durne tekściki). Serio, mi się podobało.

[Obrazek: hDCDAA908]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bidulkę, Fennekin, Dodoo, Natx
3.06.2013, 21:14
Mnie też się podobalo, gdy tylko zacząlem prowadzić swój kanal to mój glos brzmial strasznie (jakość telefonu), no i w moim glosie nie slychać takiej pewności siebie. Co do unboxingu to nie oglądam polskich youtuberów, obejrzalem wylącznie dla glosu i powiem że zawstydzileś mnie Shy.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bidulkę
3.06.2013, 22:03
Bidulek leci konkretnie, szanuję go za to podejście i za to, że się nie poddaje. Jednak na czas unboxingu ja bym wszystko wyrzucił, żeby robić to w pustce jakiejś, no ale jak na pierwszy filmik to jest bardzo dobrze.
Odpisz
4.06.2013, 14:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.06.2013 16:30 przez Vapek.)
już bidulek ma własne filmiki na yt, a ja dalej tuleje ;___;

brawo za kanał, dosyć odważne posunięcie
tylko pls, nie nagrywaj recenzji kebabów (wiecie, o kim mowa)

@down: i tak trzymać!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Fennekin, Bidulkę, Nilson
4.06.2013, 15:49
(4.06.2013 14:14)Vapek napisał(a):  już bidulek ma własne filmiki na yt, a ja dalej tuleje ;___;

brawo za kanał, dosyć odważne posunięcie
tylko pls, nie nagrywaj recenzji kebabów (wiecie, o kim mowa)

Po co mam robić recenzje kebabów? Mój kanał jest poświęcony pokemonom.

3DS FC: 5215-0497-2877
[Obrazek: 2m7vtdt.png]
~By Zła Pani Zukori ;-;
[Obrazek: 2wgajif.png]
Moi idole z forum:
Bidulkowe avatary - galeria. Brak wszystkich.
Odpisz
4.06.2013, 17:02
Boże.... Ja się was boję! :O Recenzje kebabów? Big Grin Ale widać bidul, że się postarałeś i będę śledził twój kanał.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Bidulkę
4.06.2013, 17:22
Propsy bidul, naprawdę wielkie propsy.

Jak na pierwszy filmik to faktycznie zasługujesz na pochwały ;] W sumie nie ma się do czego przyczepić i chociaż sam unboxing nie wymagał może jakiegoś wielkiego poświęcenia z twojej strony, to na szczęście obeszło się bez zbędnych komentarzy, wcinek, sucharów, itp. Prosto, krótko i na temat, i w sumie o to w tym chodzi.

Żeby jeszcze bardziej Cię podbudować, podobała mi się ta końcowa wypowiedź o wadach figurek, fajny rodzaj krótkiego podsumowania (no i sam fakt "pustości" faktycznie irytuje; imo tak samo jak kompletny brak zachowania proporcji, jeśli chodzi o 'realne' rozmiary Pokemonów). Podzielam twe zdanie, więc za to też swego rodzaju +.

No i fajnie, że bidulek, którego na ogół kojarzyło się z bywaniem wszędzie w celu nieokreślonym i łapania się za wszystko, co tylko możliwe, pokazał, że w sumie też potrafi być profesjonalny, a zgrywanie fajnego nie stanowi żadnego priorytetu. Mam nadzieję, że tak faktycznie jest i że nie jest to tylko moje mylne wrażenie, powodzenia na raz następny ^^

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bidulkę, Fennekin
4.06.2013, 17:51
Bardzo fajny filmik. Krótko i na temat. I zgodzę się tu z tym co napisał M, że mówisz to na luzie, bez stresu, to bardzo dobrze- luzik to podstawa Tongue Czekam na kolejne filmiki. Wink
Odpisz
4.06.2013, 18:14
Nowy filmik prezetnujący 101/300 pokemonów z mojego mini dexa.
LINK:
https://www.youtube.com/watch?v=QPNuFjq2...e=youtu.be
Na filmiki z kartami raczej się nie zabiera, ponieważ muszę przekonać mamę.

~By Zła Pani Zukori ;-;
Moi idole z forum:
Odpisz
4.06.2013, 18:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.06.2013 18:46 przez PokeFilip.)
Fajnie nagrywasz ^^, głos wcale nie jest taki zły,masz czerisza xD.
A co do samego pomysłu ... to ja sam już od jakiegoś czas robię taki pokedex !?
hmmmm.... nawet trochę podobny o_O
Fajny film , fajny pomysł bibulek Wink , czekam na twój następny film/unboxing
Fajnie ._.
zasługujesz na pochwałę Wink

Pokemon Black 2 FC: 1507 7963 6485
Nintendo 3ds FC: 5472 6950 0689

Jak ktoś chce niech poda mi swój FC i doda mój Big Grin .
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Fennekin
4.06.2013, 18:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.06.2013 18:56 przez Fennekin.)
eeemmmm... Samurott jest jakiś trefny, ale ogólnie bardzo mi się podoba twój pomysł na Pokedex. MEGA AMPHAROS. Nie dość, że zajebisty pokemon, to jeszcze fajny jest rysunek. mógłbyś może się trochę poduczyć i w jakimś ilustratorze czy gimpie i zrobić kompowe FanArty. Magmortar też nie do pobicia.

OGÓŁEM TYLKO TAK DALEJ.

EDIT: I tak. Dałem ci suba, bo chyba bym nie przeżył starcia z twoim plastikowym blastoisem Big Grin

Odpisz
4.06.2013, 19:43
Pierwszy film spoko, nie robisz z siebie na siłę kogoś kim nie jesteś. Wszystko lekko, bez popisów itp. Co do głosu to nic specjalnego, głos jak głos, don't worry Big Grin
Drugi film mi się niestety nie odtwarza (przeglądarka?). No cóż, postaram się coś z tym zrobić i zobaczymy.
Tak swoją drogą to ile Ty masz tych niepokończonych tematów? Big Grin

[Obrazek: Saorii2jp_nrhaxen.jpg]
Linkin Park - Numb
Odpisz
4.06.2013, 20:05
Około 20? Big Grin A tak serio to nie wiem.

~By Zła Pani Zukori ;-;
Moi idole z forum:
Odpisz
4.06.2013, 20:17
A tak serio, to może je pokasujesz? Albo może dokończysz, bo w sumie to NIEKTÓRE pomysły masz nawet fajne, tylko czasem problem z wykonaniem. ;D

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości