Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 23 dni)

Sword i Shield promo

Konkurs: Fic miesiąca!
2.08.2013, 12:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2013, 14:54 przez Zwiadowca.)
RE: Konkurs: Fick miesiąca!
Rozbudowanych ocen nie będzie.
1. Podboje i Zwycięstwa - Spodobał mi się ten fick. Nie uderzyła we mnie jego treść, a tematyka, gdyż interesuję się wojną, uzbrojeniem, bitwami itp. Wadą tekstu są błędy i brak dokładnych opisów uzbrojenia oraz bardzo ogólne opisy bitew. Napisałeś, że wojownicy są w stylu japońskim, a czy w Japonii były halabardy? W Japoni nie było ani glewii ani halabard a były naginaty. Brak też wyraźnego podziału na kasty, japońscy wojownicy to głównie samuraje, wspierani przez ashigaru z poboru, a tam było tylko ogólnie "lekka jazda", "ciężka piechota", "wojacy", "żołnierze". Usprawiedliwieniem może być to, że o bitwach opowiadają lordowie, a nie narrator. Warto poczekać, aż pojawi się rozdział z bitwą opisaną przez narratora, ciekawe jak ci to wyjdzie. Smile
2. NHA: Nieopowiedziane historie! - Całkiem fajny fick, dobrze się go czyta.
3. Kanto - Siewcy Śmierci

Dalsze miejsca:

4. Nowa legendarna podróż pokemon
5. Pokemon Rainheart: Projekt 2013
6. Pokeanime - Pokemon Friendship and Rivalry
7. The end of my life
8. Dalsze Przygody Pokemon
9. Poketto Monsutā: Jhnelle
10. Saga Pokemon - "Podróż po Kanto"
11. Silph Corporation

Edit: Zauważyłem, że jeden fick został archiwizowany, więc postanowiłem zaktualizować.
4.08.2013, 17:23,
1 Thavib: Walka o kontynent- mam sentyment do fantastyki, a więc głównie dlatego stawiam ten FF na tym miejscu. Następnym powodem jest to że FF tego autora jest świetnym przykładem że fantastyka nie jest zła tylko fajna/dobra.
2 Podboje i Zwycięstwa - W tym FF panuje średniowieczna atmosfera. Czytałem kilka książek o takim zabarwieniu ale ten FF może się z nimi równać ze wspomnianą już atmosferą.
3 Pokeanime - Pokemon Friendship and Rivalry - w zeszłym miesiącu ten FF znajdował się u mnie najwyżej. teraz poprostu został pokonany przez moje upodobania do tematów ww FF.

dalsze miejsca:
4 Dalsze Przygody Pokemon!
5 NHA: Nieopowiedziane historie!
6 Poketto Monsutā: Jhnelle
7 Pokemon Rainheart: Projekt 2013
8 Curse of dreams and reality
9 Saga Pokemon - "Podróż po Kanto"
10 The end of my life.
11 Silph Corporation
16.08.2013, 9:08,
No chwila, już mamy szesnasty.
16.08.2013, 11:11,
Czekałem wczoraj do ostatniej chwili, ale niestety nikt nie oddał już żadnego głosu. 3 opinie (Wasze dwie plus moja jedna) to za mało, aby wytypować zwycięzce. Także zmuszony jestem przedłużyć okres głosowania na czas nieokreślony (jednak nie przekraczający 15 dni) i jeśli wpłyną tutaj conajmniej jeszcze dwie oceny (nie licząc tej mojej) to wtedy poznamy fick miesiąca.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

16.08.2013, 12:15,
Może powinno się następnym razem skrócić czas na głosowanie, bo jak widać większość osób odkłada na ostatnią chwilę albo zapomina Tongue
16.08.2013, 12:27,
albo nie wszystkim sie chce głosować Big Grin
16.08.2013, 12:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2013, 12:58 przez Chaqui.)
Prawda jest taka, że pod względem tych oceniających, Fan Fick prawie umarł. Została garstka osób, która gotowa jest komentować, a reszta tylko pisze i czeka na te komentarze, nie dając tego samego innym. Ten dział dobrze by prosperował, gdyby tylko każdy miał chęci do oceniania innych. Może kiedyś się to zmieni, ale teraz jest bardzo źle.

Mój głos zawsze zamyka głosowanie, co tym razem dałoby sumę zaledwie 3 głosów. A jaki jest sens wytypowania zwycięzcy z 3 komentarzy?

Kontakt ze mną:

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Cherish Balle podarowali: Zwiadowca, ktosieczek
18.08.2013, 15:10,
Zero zaskoczenia. 13 prac, 11 twórców i aż trzy głosy. Całe 36,6%. Heh, nie chce mi się nawet rozpisywać, ale pijawką były, są i będą. Nic nie zwiastuje na poprawę, ale who knows.

Pierwsza trójka, bo dzisiaj nic nie chce mi się oceniać:

1 NHA: Nieopowiedziane historie!
2 Curse of dreams and reality
3 Thavib: Walka o kontynent

[Obrazek: V2k9EeX.jpg]

I am a man who walks the path of the heavens to rule over everything!
Jestem Szwagrem wszystkich Szwagrów
Obserwuj @Szwagra na Twitterze
Podziwiaj piękną Skyle od Tymci zrobioną dla Szwagra.
Szwagrowy FriendCode 3DS: 3067-6445-3298
1.09.2013, 20:21,
Na czas nieokreślony zawieszam konkurs. Nie wiem kiedy wróci. Może jak będzie większe zainteresowanie działem FF. To tyle, dziękuję.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

4.11.2013, 18:48,
Konkurs na fick miesiąca powraca. Pod koniec listopada spodziewajcie się nominacji. Tym razem praca musi zawierać zaledwie jeden rozdział napisany w danym miesiącu. Konkurs tym razem przybierze inną formę niż wcześniej, a mianowicie głosować będziecie za pośrednictwem ankiety. Mam nadzieję, że dzięki temu ujrzę więcej niż tylko pięć głosów. Oczywiście w formie tekstowej można będzie się wypowiadać, jednak nie będzie to wpływało na ocenę poszczególnych ficków. Tym razem tylko głos w ankiecie będzie się liczył.
Także... zapraszam na koniec miesiąca!

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

30.11.2013, 15:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2013, 15:57 przez Chaqui.)
Uwaga: Właśnie pojawiły się listopadowe nominacje w formie ankiety. Głosować można tylko raz, więc wybierajcie tylko najlepszych. Ankieta wygasa z dniem 15 grudnia, więc wszystko jest po staremu - nominacje w ostatni dzień miesiąca, czas na głosowanie 15 dni i ogłoszenie wyników tuż po zakończeniu głosowania. Do dzieła! Oceny pisemne mile widziane!

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

23.12.2013, 20:10,
Informuję, iż głosowanie zostało przedłużone do 30 grudnia.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

11.01.2014, 21:33,
No dobra, sprawa wygląda tak: grudniowe głosowanie unieważniam i z powodu małej ilości głosów, i z powodu moich nowych planów. Niedługo tutaj powrócę i napiszę o przyszłości konkursu Wink.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

13.02.2014, 20:58,
RE: Konkurs: Fic miesiąca!
W wyniku zamknięcia forum, jury nie było w stanie ocenić wszystkich nominowanych tekstów. Jednak, spokojnie, konkurs odbędzie się. Do końca lutego na pewno zobaczycie wyniki Smile.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

22.02.2014, 12:00,
RE: Konkurs: Fic miesiąca!
WYNIKI

Uwaga! Właśnie pojawiły się wyniki styczniowego konkursu na Fic miesiąca! Dodatkowo, powstały dwie nowe kategorie:
  • Breakout Star - czyli młody, rozwijający się pisarz z dużym potencjałem.
  • Breakout Fic - czyli Fic, który najbardziej namieszał w danym miesiącu w dziale.

• Jury zagłosowało i wybrało:

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości