Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 23 dni)

Sword i Shield promo

Scary School ...
30.05.2013, 14:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2013, 14:53 przez Bidulkę.)
Scary School ...
Przedstawiam wam moje opowiadanie nie o pokemonach, tyko o 18 13-latków, którzy zostają zamknięcie w szkole i po kolei zabjiani.
Rozdział 1:
Właśnie w tej szkole co roku jak wiecie organizowany jest wieczorek pożegnalny, gdzie 6 klasa wraz z wychowawczynią balują
do 21:00. W tej szkole rozpocznie się coś strasznego.
=Szkoła=
-Ania! -Krzyknął Wojtek.
-Co jest?
-Pan Karos znów robi fotki dziewczyną.
-Ja nie mogę. Idź po Werkę.
-Oki. A po co?
-Zrobimy mu mały żarcik.
-Nie mów, że chcesz wejść do jego gabinetu?
-Yhy. Zobaczymy co on tam ma. Ten stary zboczuch. Hehe.
-Pędzę.

=chwilę później= Na korytarzu było głośno. Nikt nie spodziewał się czegoś strasznego co się wydarzy dzisiejszego wieczorku.
-Dobra wchodzimy.
-Oki. -Rzekła Wera.

=Gabinet pana Karosa= Gabinet pomalowany był na czerwono. Na ścianie były powieszone dziwne obrazki. Pod biurkiem leżały zdjęcia
dziewczyn i chłopców z klasy 6, które były przebite nożem.
-Wera?
-Co?
-Patrz...
-Ja stąd idę.
-Ja też.

=Korytarz=
-I co?
-Nic ciekawego. -Dziewczyny skłamały Wojtkowi.
-Okej. To do zobaczenia na wieczorku.
-No.

=Później=
Dziewczyny poszły do pana Karosa i zapytały go o to. A on odpowiedział im, że te zdjęcia przebiła pani dyrektor
ponieważ tak robi się na koniec 6 klasy. Dziewczyny uwierzyły panu Karosowi.

=Wieczorek=
Na wieczorki każdy mile się bawił. Cała klasa bawiła się długo. Aż pani wychowawczyni przyszła
i ogłosiła, że w szkole odbędzie się nocleg. Każdy się ucieszył. Koce i inne
przedmioty do spania w szkole były na sali gimnastycznej gdzie mieli nocować.
Była już 23 i każdy miał iść już spać. Lecz pani wychowawczyni powiedziała
że zaraz przyjdzie. Gdy opuściła sale gimnastyczną nagle rozległ się krzyk.
Uczniowie wybiegli z sali i zobaczyli martwą panią wychowankę. Rozległa się
panika wśród uczniów. Każdy podbiegł do okien w sali. Niestety każde okno miało
kraty na zewnątrz. Po 5 minutach, przewodnicząca klasy podniosła głos:
-Okej uspokójcie się! Trzeba wyjść z tąd w jednym kawałku. Trzeba znaleźć jedzenie i wodę. -Nagle Bartek zabrał głos.
-Po co nam jedzenie i woda. Przetrwamy tę noc. Rano przyjdą po nas rodzice.
-Chwilkę... trzeba z tąd jakoś uciec. -Rzekneła Ania.
-Podzielmy się na 3 grupy! -Zadecydowała Wera.
-Do Ani idą: Wojtek, Kama, Ola, Paula i Wiktor. Do Bartka: Jakub, Piotrek, Filip, Seba oraz Maciek. Do mnie reszta czyli: Wiki, Wiki 2, Domi, Jowita i Nati. Zabójcy będzie ciężko znaleźć 3 grupy. Zakładając iż zabójca jest 1. A więc znajdźcie bezpieczne miejsca i kryjcie się tam aż do świtu. Rozdzielamy się. - Tak jak powiedziała Weronika 3 grupy poszły w swoją stronę.

=Szkoła - 23.14=
Gdy Wera podzieliła uczniów klasy 6, na grupy, 3 "oddziały" poszły w swoją stronę. Ania, Wojtek, Kama, Ola, Wiktor i Paula szli ciemnym korytarzem. Każdemu z nich drżały ręce. Oni się bali. Myśląc iż zabójca zabije ich wszystkich. Paulina wiedziała, że w końcu zdarzy się coś złego. Miała przeczucie. Grupka Ani szła do szkolnej kuchni gdzie jest telefon (Pani dyrektor zabroniła przynosić ich na wieczorek). Gdy dotarli do kuchni zobaczyli, że telefon ma odciętą słuchawkę. Paulina podchodząc, zahaczyła o kuchenkę. Obejrzała telefon ale zanim się spostrzegła bluzka zaczęła się palić. Reszta grupki krzyczała i była spanikowana. Paula za nic nie mogła jej odczepić. 2 sekundy później potknęła się o przyczepioną żyłkę a na nią z sufitu wylało się paliwo. Zaczęła cała płonąć. Krzycząc i piszcząc! Wojtek próbował ugasić płomień ale on się rozprzestrzeniał a Paulina była w środku wielkiego żaru. W końcu cała kuchnia stanęła w ogniu. Ania, Wojtek, Kama, Ola i Wiktor musieli uciekać zostawiając ciało Pauliny. Uciekli na górę. Nie było słychać już nic, jakby pożar ucichł. Wojtek powiedział:
-Ona tam spłonęła. To była pułapka. To moja wina! Mogłem ugasić pożar!
-Wojtek, nie. Ona padła zanim uciekliśmy. -Rzeknęła Ania.
-Dobra Paulina nie żyje. Pewnie zaraz my zginiemy, -Odezwała się Kamila.
-Wiem! Bezpiecznie jest w pokoju nauczycielskim na końcu górnego korytarza. Biegnijmy. -Szepnęła Ola.
Cała 5 pobiegła na koniec korytarza. Niemalże w jednej chwili byli już przed drzwiami. Gdy otworzyli skrzypiąca drzwi, był tam stół i 8 krzeseł. Komputer który miał obraz z kamer, mała kuchenka, kran, szafa i mini lodówka. Ania widząc, że w drzwiach jest klucz zamknęła drzwi na "cztery spusty" a oni siedli przy stole, oprócz Wojciecha który zajrzał do mini lodóweczki. Było tam picie, szynka, ketchup i sałata. W szafie był chleb i parę przypraw. Grupa Ani zajęła się spożyciem kanapek.

=Szkoła - górny korytarz - 23:57=
Grupa Weroniki poszła do kuchni i widziała ugaszony pożar? Ale nie było zwłok Pauliny. Pewnie się spaliły. Gdy weszli na górny korytarz pomyśleli, że wejdą do biblioteki. Więc gdy szli wolno i po cichu nagle usłyszeli kroki. Nie słyszeli ich nigdy. Nagle zza rogu wyskoczyła czarna postać w masce diabła i porwała Natalkę i zbiegła na dół po schodach. Dziewczyny zaczęły krzyczeć i szybko pobiegły do małej biblioteki. Cały pisk i krzyk słyszała grupa Ani z pokoju nauczycielskiego który był najdalej od schodów, a biblioteka najbliżej schodów. Natalka była trzyma przez jakiegoś silnego gościa który wziął ją na dwór, przez tajemne przejście (jest ich około 10) i pobiegł z nią do piwnicy która miała wejście na dworze. Tam rzucił ją na stół do torturowania i przypiął jej nogi i ręce do jakby kajdanek.
-Aaaaaaaa!!! Co ty mi robisz!
-Zaraz się przekonasz! Buhahaha!
Nagle nogi Nati zaczęły ciągnąć się w dół a ręce do góry. Natalka krzyczała, darła się, łzy leciały jej po twarzy. Po chwili jej ręce i nogi zaczęły urywać się od ciała. Nie było ratunku. Gdy kończyny się urwały Natalka umarła w parę sekund.

UWAGA: Jest to tylko moja próba pisania. Ciężko mi pisać takie coś. Jakby co to rozdział 1 składa się z 1 i 2 ponieważ był za krótkie. Ta historia nie skończy się, zostanie zamknięta po 3 rozdziałach.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
30.05.2013, 15:08,
RE: Scary School ...
(30.05.2013, 14:52)bidulek12 napisał(a): Przedstawiam wam moje opowiadanie nie o pokemonach, tyko o 18 13-latków, którzy zostają zamknięcie w szkole i po kolei zabjiani.

Nie wiem czy po tym spoilerze jest sens czytać :p

Cherish Balle podarowali: Nilson, Dragonite~
30.05.2013, 15:15,
Well...
1) co to "=cośtam cośtam=" jest?
2) dialogi w formie jednosłownego zdania i bez opisu
3) miejsca z tekstem ciągłym... zdanie. Brak przymiotników, emocji. Fakty... też średnio dobrze opisane
4) cała masa literówek i błędów ortograficznych ("z tąd" brr...)
5) "pani wychowanka"
6) liczby zapisane cyfrą
7) osiemnaście osób i nie mamy o nich żadnego pojęcia. Lepiej mniej postaci, ale charakterystycznych (btw, "Wiki 2" serio?)
8) interpunkcja i dzielenie zdań też leży
9) " "cztery spusty" ". Serio zamierzasz pisać potoczyzmy czy też związki frazeologiczne w czudzysłowie? Nawet nie wiesz ile innych potoczyzmów i związków frazeologicznych używasz.
10) "Natalka była trzyma przez jakiegoś silnego gościa który wziął ją na dwór, przez tajemne przejście (jest ich około 10) i pobiegł z nią do piwnicy która miała wejście na dworze." Ten nawias...

I to są dwie trzecie? Powiedz mi, jak będzie jakieś rozwinięcie.
Nie pojmuję. Ty trollujesz czy tego nie widzisz (do tych, którzy będą twierdzili, że to musi być troll - widziałam i wiem, że ludzie mogą tak pisać)?

Błękit nieba zakrył się szarością.
A ja się cieszyłam.
Deszcz.
I stałam.
Pośród kropli.
Czystej radości.
Kilka cichych słów.
Utonęło.
W szumie ciszy.
Tak jak miało być.
30.05.2013, 15:25,
Bidul czytam to i też widzę błędy.Ale proszę usuń to:
tyko o 18 13-latków, którzy zostają zamknięcie w szkole i po kolei zabjiani.
To jest poważny spoiler.

Time to get ban.
30.05.2013, 15:26,
Dobra zamknijcie to.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
30.05.2013, 16:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2013, 21:23 przez Drow.)
Oj bidulke, bidulkę. "panią wychowankę." mnie zniszczyło. Ja rozumiem, nie umieć odmienić, ale na litość mojego pana, Latającego Potwora, toż to zbrodnia. Podpisuję się pod co Cyris napisała, nogami, rękami, dłońmi, głową, torsem i komórką. Dodam do siebie jeszcze kilka rzecz,
Uno - walnąłeś spoilera, za którego wielu by zabiło, bo zdradzasz całą fabułę. Co innego zapowiedź czego to będzie dotyczyć, a co innego takie coś.
Dos - dialogi dziwnie zapisane i słabo rozbudowane.
Tres - śmierdzi horrorem E klasy na kilometr. Zero budowania napięcia. Zero.

Bidulke takim zachowaniem, że wrzucasz coś, pojawia się zła opinia, to wtedy prosisz
o zamknięcie to Ty Rzymu nie zbudujesz. Nie chowaj głowy piasek, tylko staw temu czoło. Skończ to, po czym siadnij i pomyśl o czym chcesz pisać oraz w jakiej tematyce czujesz się dobrze.
Spójrz na Alberto, który po naszej krytyce zaczął się rozwijać.

[Obrazek: V2k9EeX.jpg]

I am a man who walks the path of the heavens to rule over everything!
Jestem Szwagrem wszystkich Szwagrów
Obserwuj @Szwagra na Twitterze
Podziwiaj piękną Skyle od Tymci zrobioną dla Szwagra.
Szwagrowy FriendCode 3DS: 3067-6445-3298
30.05.2013, 16:27,
(30.05.2013, 15:08)Conquest napisał(a):
(30.05.2013, 14:52)bidulek12 napisał(a): Przedstawiam wam moje opowiadanie nie o pokemonach, tyko o 18 13-latków, którzy zostają zamknięcie w szkole i po kolei zabjiani.

Nie wiem czy po tym spoilerze jest sens czytać :p

Same here... O_o
[Obrazek: 171.jpg]

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
 Cherish Balle podarowali: Neraca
30.05.2013, 17:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2013, 17:20 przez KleszczRex.)
Ile mnie ominęło... historia, której znana jest fabuła, wiadomo że nie będzie miała końca, a także że będzie miała 2-3 rozdziały, a autor po pierwszej dawce obiektywnej krytyki prosi o zamknięcie... Co za emocje, co za wybuchy. Co jak co, ale czegokolwiek nie dotkniesz - od razu zamienia się w miejsce żywszego zainteresowania publiczności oraz przyspieszonego bicia serca przynajmniej mojego.

O powtórzeniach, "dziewczyną" czy też innych nie ma co wspominać, bo tak naprawdę mógłbym na tej podstawie napisać pracę licencjacką, a że na geologii takie rzeczy nie przejdą - odpuszczam. Nie zmienia to faktu, że tytuł nie najgorszy.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
30.05.2013, 17:21,
Widzę, że komentarze negatywne więc zapytuję: pośmieję się chociaż czy raczej będę się za głowę łapał?

[Obrazek: gonzo.png]
30.05.2013, 17:23,
(30.05.2013, 17:21)Gonzo napisał(a): Widzę, że komentarze negatywne więc zapytuję: pośmieję się chociaż czy raczej będę się za głowę łapał?

Ryzyko dostania kaca moralnego...

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
30.05.2013, 17:33,
Napiszę krótko: Tytuł po angielsku nie sprawi, że fic będzie fajny, jeżeli z polskiego pała...
 Cherish Balle podarowali: KleszczRex, Gonzo, Dragonite~, Saorii, Nilson, Drow, Chaqui, Neraca, Goldi
30.05.2013, 17:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2013, 17:38 przez Gonzo.)
Poza tym, że błędy dały mi raka, to nadal dna nie osiągnąłeś, jest lepiej niż w Suzuranie.

Cytat:6 klasa wraz z wychowawczynią balują do 21:00
oplułem monitor |D

[Obrazek: gonzo.png]
30.05.2013, 20:35,
Bidul, nie rozumiem Twojej postawy. Najpierw piszesz coś, a potem dziwisz się, że pojawia się krytyka. Takowa zawsze jest i nic na to nie poradzisz, strzelanie fochów na pewno Ci nie pomoże.

Co do idei fica. Pomysł dobry, ale wykonanie złe. Po przeczytaniu kilku linijek postanowiłem sobie darować. Popracuj nad wszystkim, dodaj opisy, przeczytaj kilka razy, a będzie dobrze. Po za tym, nie spoileruj ;____;

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

30.05.2013, 21:58,
O Boże po co ja to czytałem, zaraz mam zakończenie 6 klasy i przez ciebie będę tam musiał iść uzbrojony.

[Obrazek: YDuOcFur0.png]

Pokemony będą szczęśliwe jeśli je nakarmisz

[Obrazek: 002.gif][Obrazek: 017.gif][Obrazek: 058.gif][Obrazek: 180.gif][Obrazek: 231.gif][Obrazek: 258.gif]

31.05.2013, 10:55,
Ja uważam że nie wyszedł mi fick. Dlatego pracuję i pracuję cały czas. Zrozumiałem iż nie umiem pisać. To rysowanie sprawia mi że żyje. Ponieważ i tak pisać opowiadania nie są moim życiem.
Więc zamknijcie ten temat.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości