Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

One Piece
4.04.2013, 20:37
Video One Piece
Hejka! Pomyślałem,że jak jest temat o Naruto,to może by tak o One Piece? Moim zdaniem jest to świetne anime (saga CP9 niesamowita),a także postacie są ciekawe.A wy co sądzicie?

[Obrazek: obrazek.php?164520]
Odpisz
4.04.2013, 21:28
RE: One Piece
One Piece jest OK, ale to straszny tasiemiec. Oglądałem tylko parę odcinków, za to mam 10 tomów mangi.

I love the POWER GLOVE. It's sooo bad.
[Obrazek: 500004140-03-01?$re-zoomed$]
Odpisz
5.04.2013, 1:40
Nie będę dzielił włosa na czworo, więc jedynie ponarzekam sobie minimalnie.

Niestety seria cierpi na plagę, zwaną powszechnie 'kiczem'. I niestety, ale to choroba postępująca. Im dalej, tym gorzej.
Anime staje się coraz brzydsze, coraz płytsze i przede wszystkim, coraz mniej zabawne. Nie mam na myśli, że zamienia się w jakiś dramat, a jedynie to, że korzysta ze startego na mączkę scenariusza.

Tyle było tego gadania o dotarciu do "Grand Line", a chwilę potem wyskoczyli z "Nowym Światem". Co będzie dalej? Znając nieco uniwersum, można jedynie zgadywać, że pojawi się kolejny 'wonderland' (All Blue?). Bo i co może być zlokalizowane na mitycznej Raftel? Obstawiam, że albo informacje pchające fabułę w nowe miejsca, albo baza marynarzy (już).

Cenię sobie "One Piece" za osnowę, za ciekawe podejście do niektórych spraw, czy za sam pomysł na uniwersum (wielka wanna). Aczkolwiek, seria jak wspomniałem, cierpi. Cierpi boleśnie.
Najnowszą głupotą twórców, są niektóre zmiany, po "okresie przerwy". Główny bohater wygląda na młodszego i zapada się w swoje kultowe nakrycie głowy, panny nabyły biusty, którymi mogłyby zaćmić silikonową-Pamelę, a w miejsce super-niezniszczalnych złoczyńców wstawiono.. jeszcze bardziej super-niezniszczalnych złoczyńców.
O ile Luffy miał ogromne problemy jeszcze przed dotarciem na archipelag "Saboady", tak teraz wygląda, że będzie jeszcze gorzej. A to z kolei oznacza kolejne "rozbicie dzielnicowe".

Ostatecznie wypracowałem sobie na to metodę - manga. Jeden zeszyt mówi tyle (zazwyczaj, nie zawsze), co kilka odcinków. Niestety nie uchroniło mnie to przed obejrzeniem wszystkiego, co było wydane. Bolało.
Odpisz
5.04.2013, 11:55
marudzisz, nowy Arc zapowiada się świetnie, Punk Hazard było dobre, Oda zaczął zabijać postacie, co wyszło na plus, cała akcja z Mera Mera Fruit jest świetna, Anime jest zawsze gorszę od Mangi to zasada, tak samo jak wielkie cycki postaci, taki kraj, takie ciągoty mają.
Odpisz
5.04.2013, 13:39
Ja tam na razie jestem na CP9 arc i jest świetnie (jak na razie), podobno następny arc jest kiepski.

[Obrazek: obrazek.php?164520]
Odpisz
5.04.2013, 14:42
Ciekawy jest gdy pojawia się Brook szkielet muzykant Big Grin

[Obrazek: Yuno+-+Mirai+Nikki.jpg][Obrazek: %255BGotWoot%255D_Mirai_Nikki_05_%255B10...8%255D.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości